EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Haftanın ünlü stilleri

Bu hafta ünlüler stilinde uzun zamandır çok fazla görmediğimiz Michelle Williams, Nicole Kidman gibi ünlülerin birbirinden şık stillerini sizler için derledik.

profil
BT Ekip
25.12.2016
Haftanın ünlü stilleri

İlk sırada siyah askılı üstüne yarım kol transparan tül detaylı elbisesi, yandan ayırıp sıkıca topladığı saçları ile hem şık hem zarif Michelle Williams var. Günlük stile bile rahatlıkla uyarlanabilecek elbisesi ise Louis Vuitton.

Haftanın ünlü stilleri

Nicole Kidman turuncu saçlarına ve beyaz tenine renk olarak da oldukça uyumlu duran mavi çiçek işlemeli elbisesi ve tepeden yaptığı sıkı topuzu ile gerçekten büyüleyici bir güzelliğe sahip. Kidman bu kıyafeti ile haftanın en iyisi! Tercihi ise Erdem. 

Haftanın ünlü stilleri

Scarlett Johansson ise siyah pantolonunu klasik bir stiletto ve önden bağlamalı beyaz bir üst ile tamamlamış. Şık ve klasik bir kombin yapan Johansson’un tarzı biraz zayıf kalmış. 

Haftanın ünlü stilleri

Reese Witherspoon da bu hafta tercihini siyahtan yana kullananlardan… Beyaz omuz detaylı mini siyah elbisesi ve siyah ayakkabıları, açık düz saçları ile oldukça sade ve zarif. Tercihi ise Mugler.  

Haftanın ünlü stilleri

Genç oyuncu karşımıza sokak stili ile çıkıyor. Siyah midi boy elbisesi, aynı boyda paltosu ve yine siyah Prada çantası ve botları ile oldukça spor ve gösterişsiz bir stilde. 

Haftanın ünlü stilleri
Önceki ve Sonraki
Haberler