EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Trend alarmı: Okul günlerine dönüş

Bir zamanların filmlerinde ve dizilerinde en popüler tarz haline gelen “kolejli kız” stili ve parçaları bu sezon aramıza hızla geri dönüyor. Okul günlerini özleyenler için bu trend tam zamanında döndü.

profil
BT Ekip
20.10.2016
Trend alarmı: Okul günlerine dönüş

Modern “kolejli kızlar” biraz daha sıra dışı ve iddialı parçaları bir araya getirmeyi sevse de bu stilin olmazsa olmaz parçaları tavrını korumaya devam ediyor.

Bizleri okul yıllarına geri döndüren parçaların başında sweatshirtler, amblemli eşofmanlar ve armalı ceketler geliyor. Bu tip parçaları özellikle mini eteklerle, çorap ve Oxford tarzı ayakkabı ikilileri ile ya da kısa botlarla giyebilirsiniz. Özellikle etek ya da etek-ceket takımlarında ekose ya da kaz ayağı deseni kolej tarzını yansıtmak adına iyi seçimler olacaktır. Sezonun trendlerinden büyük beden kazak ve sweatshirtler de bu tarzı tamamlayacak en iyi parçalardan.

Renk olarak ise bu stilin olmazsa olmaz renkleri kırmızı ve gri… Yeşillerle, siyah ve lacivertlerle, kremlerle bir araya getirerek farklı renk ve desenleri bir arada kullanarak hem farklı, salaş ve biraz asi bir kolejli kız olabilirsiniz.

Kimler okula dönmeye hazır? 

Önceki ve Sonraki
Haberler