MODA - TASARIMCILAR

Versace, Sonbahar 2023 kampanyasında son derece resmi ve ciddi

Versace, Sonbahar/Kış 2023 kampanyası için sınırları keskinleştiriyor, güçlü bir terzilik sunuyor ve markanın Milano mirasını kutluyor. Kampanyada; Gigi Hadid, Irina Shayk, Anok Yai gibi dev isimler, ciddi ve resmi bir siluete sahip tasarımlarla karşımıza çıkıyor

 Versace, Sonbahar 2023 kampanyasında son derece resmi ve ciddi

İtalyan moda evi Versace, güçlü siluetlerden oluşan Sonbahar/Kış 2023 koleksiyonu için hazırladığı kampanyada yıldız isimlerle çalıştı. Kampanda yer alan yıldız isimler arasında Gigi Hadid, Irina Shayk, Karolina Spakowski, Sava Suvacarov, Liu Wen, Anok Yai ve Mattias Akke yer alıyor.

Kampanya görseleri, Versace'nin Milano'daki Via Gesù 12'deki klasik sarayında çekildi ve günümüzün süper modellerinde etkileyici bir figür oluşturan güçlü, cesur siluetlere odaklanıldı. Kampanya, içlerindeki gücü ve zarafeti çağrıştıran, abartılı omuzlarla tamamlanan, özel dikim takımlar giyen modelleri ön plana çıkarıyor. Kampanyada, neredeyse gözlerinizi alacak kadar keskin omuzlara sahip özel dikim ceketler dikkat çekiyor. Kalın bilezikler ve kalın küpelerin yanı sıra deri eldivenler, sivri topuklu ayakkabılar ve diz üstü çizmeler şeklindeki aksesuarlar, markanın şehvetle ihtişamı dengeleme yeteneğini gösteriyor.

Donatella Versace, kampanyayla ilgili şöyle konuştu: "Bu kampanya Versace hakkında sevdiğim her şeyi kutluyor: Güç, terzilik, tavır... Sette modellerin kendilerini güçlü hissettirmelerine bayılıyorum; Versace'yi giydiğinizde tam olarak nasıl hissetmeniz gerekiyorsa öyleydiler."

Kampanya ayrıca ceketler, elbiseler, etekler ve jeanlerde görülen Medusa '95 donanımına yakından bir bakış sunuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler