EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Pyer Moss, ilk çanta ve ayakkabı koleksiyonunu tanıttı

Başarılı tasarımcı Kerby Jean-Raymond, Reebok’ın küresel kreatif direktörlüğünden istifa etmesinin hemen ardından kendi markası Pyer Moss için kolları sıvadı. Jean-Raymond, marka tarihinde ilk kez kadınlar için çanta ve ayakkabı koleksiyonu hazırladı. Koleksiyondaki parçalar, ilginç formlarıyla büyük beğeni kazandı

Pyer Moss, ilk çanta ve ayakkabı koleksiyonunu tanıttı

2021'in başlarında ayakkabı markası Reebok'ın küresel kreatif direktörü olarak atanan ünlü tasarımcı Kerby Jean-Raymond, geçtiğimiz ay bu görevinden istifa etmişti. Jean-Raymond, geçmişte birçok ödül kazanan, 2013 yılında kurduğu kendi markası Pyer Moss ile atağa geçti. Jean-Raymond, Reebok ile ilişkisini sonlandırmasından sadece bir ay sonra, ayakkabı tasarlamaktan vazgeçemeyeceğini herkese gösterdi. Ünlü tasarımcı, markası Pyer Moss'un hazır giyim koleksiyonunu kadınlar için el çantaları ve ayakkabılar içerecek şekilde genişletti. Geçtiğimiz günlerde görücüye çıkan koleksiyon; asimetrik siluetlere sahip çanta ve ayakkabılardan oluşuyor.

Lansmanla birlikte marka, heyecan verici gelişimini tanıtmak için New York ve Miami'de reklam panoları yayınladı. Bilinçli üretime olan bağlılığı ile bilinen Kerby Jean-Raymond’ın yeni koleksiyonundaki ürünler, aşırı üretimden kaçınmak için yalnızca gerekli miktarlarda üretiliyor. Bu nedenle, herhangi birini radarına alanların, PyerMoss.com'dan hızlıca satın alması öneriliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler