EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Paris Moda Haftası İlkbahar-Yaz 2020

Paris Moda Haftası, İlkbahar-Yaz 2020 sezonunu birbirinden dikkat çekici tasarımlarla karşıladı. Geçtiğimiz haftanın en çok dikkat çeken defilelerini bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
30.09.2019

Belçikalı moda tasarımcısı Dries Van Noten, Paris Moda Haftası'nda en çok dikkat çeken koleksiyonlardan birine imza attı. Floral desenli ana parçaların animal print detaylarla kombinlendiği koleksiyonda saten kumaşlar ağırlıkta. 


Dior İlkbahar-Yaz 2020 koleksiyonu tamamen bejin hakimiyetinde... Floral desen ve kabartmaların belli belirsiz kullanıldığı koleksiyonda vintage kumaş seçimleri dikkat çekiyor.


Geçtiğimiz haftanın şüphesiz en 'Parizyen' koleksiyonlarından biri 'Lanvin' imzalıydı. Konforlu fakat sofistike bir şıklık sunan tasarımlar gece-gündüz ayrımı gözetmeden kullanılabilecek kadar sade...


Paris Moda Haftası'na Bella Hadid'in taşıdığı gelinlik ile damga vuran Vivienne Westwood İlkbahar-Yaz 2020 sezonunda da sıradışı çizgisini sürdürüyor. Etnik takıların ön plana çıktığı koleksiyond vatkalı parçalar 80'lere göz kırpıyor...


Önceki ve Sonraki
Haberler