İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (30 Eylül- 6 Ekim)

Akrep burcunda hareket eden Ay, Merkür ile kavuşumda; duygularımız mantığımızla uyumlu çalışıyor… Perşembe günü Merkür yer değiştirerek Terazi burcunda Akrep burcuna geçiş yapacak. Derine inen araştırmacı bir yapıya bürüneceğiz. Mars ise Cuma günü Terazi burcuna geçiş yapacak ilişkiler yeniden alevleniyor…

profil
Dolunay Karaca
30.09.2019
Haftalık burç yorumları (30 Eylül- 6 Ekim)

Sevgili Koçlar, Mars yönetici gezegeniniz bu hafta Terazi burcunda hareket edecek, ikili ilişkilerinizde gücünüze tekrar kavuşabilecek, yapmak istedikleriniz için enerjinize yeniden kavuşabileceksiniz. Artık silkelenmek ve ayağa kalkmanın vakti gelmiş oldu sizler için. Yalnız kaldığınızda özellikle geçmişe takılı yaşıyorsunuz bu aralar, bundan çok da keyif almıyorsunuz. Yaratıcılık konularında ise hayli başarılı olduğunuzu söyleyebilirim. Aşk konularında, partneriniz size açılmış ve hislerini söylemiş, kırıldığı noktaları belirtmiş, siz de üzerinize düşeni yapmalısınız. Hafta ortası ve sonlarında maddi anlamda zorlanmalara açıksınız. İş konularında iki kere düşünmeniz gerekiyor. Özellikle dost çevrelerinizde arkadaş sandığınız birine dikkat etmelisiniz. 


Sevgili Boğalar, geçmişte dargınlık yaşadığınız birileriyle barış yapma zamanı sizler için, bu kişi çünkü sizi düşünüyor ve desteklemek için elinden geleni yapıyor, yaptıklarından ötürü pişman ve sizi kaybetmenin üzüntüsünü taşıyor. İş konularınız güzel gidecek hafta boyunca, çeşitli fikirler ve konuşmalar sizlere iyi örnek olabilecek insanlar var etrafınızda. Bu hafta Merkür Akrep burcuna, Mars ise Terazi burcuna geçiş yapıyor Cumartesi günü; gizli bir aşk yaşama ihtimaliniz yüksek bir haftadasınız veya eski sevgiliye dönüş olabilir bu hafta sizler için. Hafta sonunda huzuru kendinizde aramak isteyebilir ve yalnızlığı tercih edebilirsiniz. Yemek yapmak ve yemek en büyük hobiniz bu ara.


Sevgili İkizler, ilişkilerde zorlandığınız bir gerçek, olaylara farklı bakmaya başladınız artık. Fikirleriniz bir revizyon döneminden geçiyor, daha olgun bakmak, daha farklı yöntemler denemek gerekiyor belki de. Bu hafta genel anlamda sürprizleri bol bir hafta olacak, sosyal çevrenizde beklenmeyeni bekleyin bence. Etrafınızdaki olaylara yetişmekte zorlanabilirsiniz. İş konusunda ise kendinizi kurban etme ihtimaliniz var, fazla iyimser bakmak isteyeceksiniz fakat hayal kırıklığı riski taşıyan bir haftadasınız. Aşk konularında bir yandan ciddi olmak hoşunuza gidiyor bir yandan da ikili ruh halinden çıkamıyorsunuz. Çocuksu yanınız her zaman devrede. ‘Ben böyleyim, seven böyle sevsin’ diyeceğiniz bir zaman dilimindesiniz. 


Sevgili Yengeçler, iş konularında her şeyi akışına bırakmayı tercih ettiğiniz bir hafta. Para konuları ve kariyer hayatınıza yön vermek istiyorsunuz, bunun için önce biraz beklemek ve önünüzü görmek için sağlam adım atmak isteyebilirsiniz. Hafta ortasında sosyalleşmek isteyecek ve çeşitli organizasyonlara katılacaksınız. Aşk ve sevgi konularında kararlı ve netsiniz. Ciddi düşünceler içerisinde olacak ve iyi planlama sayesinde karşı tarafın dikkatini tam anlamıyla çekebileceksiniz. Hafta sonu Ay Oğlak burcunda, aşk konusunda şans size gülümsüyor. Eşiniz veya partnerinizden geri dönüşler alacaksınız. Mutlu olacaksınız.


Sevgili Aslanlar, ortaklıklar konusunda daha önceden kaybettiklerinizi geri kazanmak istiyorsunuz. Daha verimli çalışmak ve yapılan hataları telafi etmek isteyeceksiniz. Bu size kazandıracak ve paylaşımlarınız artacak. Sevgi ve aşk konularında ilişkiniz gittikçe güçleniyor, bunu sizler de hissediyorsunuz, hayata daha farklı bakıyorsunuz ve seviyor seviliyorsunuz. Eşinizin veya partnerinizin başarısı sizi de mutlu edecek, attığı bir adımın büyüdüğünü ve iyiye gittiğini göreceksiniz. Yurt dışı düşünen Aslanlar için, birtakım sorunlar oluşabilir, bir anda ertelenme veya ufak pürüzler çıkabilir. Çocuk konusunda ise sorumluluklarınız artıyor. 


Sevgili Başaklar, kendinize dönük olmak isteyeceğiniz bir hafta, ikili ilişkilerinizde hata yapma olasılığınız artıyor, iletişim şeklinizde abartıya ve eleştiriye yatkınsınız; bu da çevrenizdeki insanları üzebilir. Ortaklıklar ve para konularınızda beklenmedik ani gelişmeler var, tartışma ve rekabetin de arttığı bir hafta sizler için. Ameliyat veya hastalık haberleri gündemde olabilir. Miras konularında aksiyona geçmek, hakkınız olanı almak isteyebilirsiniz. Mars’ın Terazi burcuna geçmesiyle bu konularda inisiyatif alacaksınız. Yeni kararlar ve hedefleriniz var ama biraz beklemek en iyisi.


Sevgili Teraziler, yalnız veya bekar olan Teraziler için güzel bir dönem başlıyor, güçlü ve kendinden emin birisiyle tanışma fırsatları bu hafta öne çıkıyor. İlişkilerinde daha hareketli ve aktif günler başlıyor, Mars sizin burcunuza geçiş yaptı ve bu alanı aktive ediyor sizler için. Artık elini taşın altına koyma vakti geldi bazı Teraziler için. Karar almak ve uygulamak, ilişkilerini sağlamlaştırmak veya hız kazandırmak gerekebilir. Hafta genelinde günlük rutin işleriniz yoğun olacak, organizasyonlarda aksilikler yaşanabilir, bazı gerçeklerle yüzleşmek gerekebilir, bu hafta özellikle olmaz dediğiniz konular bir anda olmaya başlayabilir. Şans sizden yana olacak.


Sevgili Akrepler, yönetici gezegeniniz Mars’ın Terazi burcuna geçmesiyle beraber sağlık konularında girişimleriniz olabilir, kiracılar, çalışanlar, evcil hayvanlar konuları gündeminize girebilir. Bu konularda çalışmalar yapabilirsiniz. Bu hafta ev ve aile konularında güzel gelişmeler yaşayacaksınız, manevi olarak huzurlu bir haftadasınız aslında, kafanız rahatlamaya başlıyor ve bazı noktalarda netleşmenin mutluluğunu yaşıyorsunuz. Aşk ve sevgi konularında sinirli konuşmalardan kaçınmanız gerekecek, tartışmalar bir anda başlayabilir ve canınız sıkılabilir. 


Sevgili Yaylar, iletişim konularında bazı hatalar yapmaya müsaitsiniz, bunu daha olumluya çevirmek elinizde aslında çünkü sizlerin sezgileri hafife alınamayacak kadar güçlü aslında, dolayısıyla istediğiniz zaman empati yapabilir, suyuna göre şerbet verebilir, politik olabilirsiniz, isteyin yeter. Bu hafta genel anlamda hobileriniz, arkadaşlıklarınız ve gezme isteğiniz yüksek olacak, yeni bir şeyler öğrenme isteğiniz artacak, yeni yerler keşfetme arzunuz tavan yapacak. Biraz motivasyon konusunda sorunlar olabilir ama üstesinden geleceksiniz. Aşk ve sevgi konularında dönüştürücü etkiler var, fikirleriniz değişiyor, katlanamadığınız şeylere artık katlanmaya başladınız bile…


Sevgili Oğlaklar, ufak tefek kazalara, yaralanmalara dikkat edilmesi gereken bir süreç sizler için, kardeşlerinizle iletişiminizde bazı ufak sorunlar olabilir. Beklenmedik gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. Maddi konularda ise iyi gelişmeler yaşanacak, çeşitli teklifler ve iş görüşmeleri yapacaksınız. Yakın çevre ilişkileriniz hareketli ve canlı olacak, kısa seyahatler gündeme gelebilir. Oturmaktan sıkılan Oğlaklar için bol hareketli bir hafta bu… Sevgi ve aşk konularınız inişli çıkışlı, yalnız olan Oğlaklar çıktıkları bir gezide biriyle tanışabilirler, ilişkileri olanlar için ise biraz tartışmalara açık bir hafta, alınganlık yapan taraf karşı taraf ve siz artık buna tahammül edemiyorsunuz. Karşılıklı oturulup konuşulması gerek. 


Sevgili Kovalar, geçen hafta Cumartesi Terazi Yeniayı ile hava grubunda yenilikler, yeni başlangıçlar, adımlar atıldı. Işığınız parlamaya başladı, daha iyi, güçlü hissetmeye, daha olumlu düşünmeye başladınız. Bazı kararlar aldınız ve bunları yoluna koymak isteyebilirsiniz. Güzel teklifler almanız, işinizi büyütmeniz, liderlik ve organizasyon kabiliyetinizin güçlenmesi size iyi gelecek. Bu hafta genel anlamda maddi yani para konularınız önem taşıyor, yapmak istedikleriniz için bütçe planlaması, ödemeler, borçlar, alım satım işlemleri devrede olacak. Aşk ve sevgi konularında, eski sevgiliden dönüş isteği gündemde, karar ise size kalmış… Biraz düşünmek isteyebilirsiniz.


Sevgili Balıklar, Ay sizler gibi su grubundan olan Akrep burcunda başlıyoruz haftaya, yaratıcı ve duygusal bir dönemdesiniz. Diyete başlamak isteyebilir, yeni bir programa yazılmak ve hobilerinizi geliştirmek, hayata daha aktif katılmak isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle bir arada olmak ve romantik yemekler yemek isteyebilirsiniz. Sahip olduklarınız konusunda aceleci bir tutumla yaklaşmak, aceleyle kalkmak yanlış kararlar aldırabilir, maddi konularda hassas bir dönem, almak istedikleriniz çok fazla, kafanızda bir liste oluşturdunuz bile fakat bu konuda mücadele ve bütçelemeyi dengede yapmalısınız. Büyük bir karar almak üzeresiniz. 


Önceki ve Sonraki
Haberler