EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Minnie Mouse artık Stella McCartney giyiyor!

Puantiyeli kırmızı elbisesi ve onunla uyumlu saç fiyonguyla ünlü olan Minnie Mouse, Disneyland Paris’in kuruluşunun 30’uncu yılı şerefine kıyafet değiştiriyor. Ünlü tasarımcı Stella McCartney, Minnie için yine puantiyeli bir takım elbise hazırladı

Minnie Mouse artık Stella McCartney giyiyor!

Disney’in en popüler maskotlarından biri olan Minnie Mouse’un ismini duyan hemen herkesin aklına beyaz puantiyeli ve kabarık kollu kırmızı elbisesi ile kulaklarının arasına oturan, elbisesiyle uyumlu saç fiyongu gelir. Ama artık Minnie Mouse’un yeni bir kıyafeti var; hem de takım elbise!

Disneyland Paris’in 30’uncu yıl kutlamaları için Minnie Mouse, elbisesini çıkarıp ilk takım elbisesini giymeye hazırlanıyor. Takımın altında imzası olan isim ise ünlü moda tasarımcısı Stella McCartney...

Disneyland Paris, 25 Ocak Salı günü resmi Twitter sayfasında tasarımın ilk fotoğrafını ‘Stella McCartney, Minnie Mouse’un ilk takım elbisesini tasarladı ve çok güzel oldu!’ yazısıyla paylaştı.

Belki Minnie Mouse elbiseyi çıkarıp takım elbise giydi ama değişmeyen şeyler de oldu; puantiye ve kıyafetiyle uyumlu saç fiyongu! Minnie Mouse’un özel dikim blazer ve pantolondan oluşan takımı, siyah renkte puantiyelerle kaplı. Minnie’nin kafasındaki uyumlu fiyongkla uyumlu olarak, ceketinin ön tarafında iki küçük fiyonk yer alıyor.

Tasarımcı Stella McCartney, bu özel çalışmayla ilgili şunları söyledi: “Minnie’nin her zaman kalbimde özel bir yeri olmuştur. Aynı değerleri paylaşıyoruz. Minnie’nin sevdiğim yanı; mutluluğu, kendini ifade etmeyi, özgünlüğü bünyesinde barındırması ve dünyanın her yerinden, her yaştan insana ilham vermesi. Ayrıca, harika bir tarzı var!”

Önceki ve Sonraki
Haberler