MODA - TASARIMCILAR

Louis Vuitton, Kadın Koleksiyonları Artistik Direktörü Nicolas Ghesquière ile yeni bir YouTube serisi başlatıyor

Louis Vuitton, seçkin bir YouTube serisi olan ‘Nicolas Ghesquière: Modayı Şekillendirmek’ adlı özel YouTube serisiyle, Kadın Koleksiyonları Artistik Direktörü'nün Maison'daki 10 yıllık mirasını inceliyor. Ghesquière’in ilk iki bölümünün konukları, Louis Vuitton marka elçileri Emma Stone ile Jennifer Connelly

profil
BT Ekip
16.02.2024
Louis Vuitton, Kadın Koleksiyonları Artistik Direktörü Nicolas Ghesquière ile yeni bir YouTube serisi başlatıyor

Louis Vuitton Kadın Koleksiyonları Artistik Direktörü Nicolas Ghesquière, ‘Nicolas Ghesquière: Modayı Şekillendirmek’ adlı YouTube serisinde, hikayelerle dolu kariyerinin kökenlerine inerek, bir dizi arkadaşını ve beraber iş yaptığı kişileri sinemadan müziğe ve modaya kadar uzanan, kişisel anekdotlarla dolu, keyifli ve derinlikli bir sohbete davet ediyor.

İlk iki bölümün tanıtımını marka elçileri Emma Stone ve Jennifer Connelly ile yapan seri, Nicolas Ghesquière'in Louis Vuitton'da geçirdiği 10 yılı ve yaratıcılık yolculuğuna damgasını vuran etkili anlarla figürleri ele alıyor.

Nicolas Ghesquière, "Bu seri benim için tamamen yeni bir konsept. Geriye dönüp bakmak, son 10 yılın nasıl geçtiğini düşünmek ve gülümsemek için zaman ayırmak çok keyifli. Her bölüm, harika dostlarım aracılığıyla şekillenen bir yolculuk oluyor! Günümüzün hızına bakınca, oturup biraz geçmişi anımsamak çok özel bir duygu" sözleriyle hislerini ifade ediyor.

Her bölümü 10 dakika süren seri, Artistik Direktör’ün ruhunu ve hikayelerini yakalamak için sohbetleri yöneten gazeteciler Lynn Hirschberg ve Sylvia Jorif tarafından sunuluyor ve geçmişe doğru çıkılan bu özel yolculukta, izleyicileri bilgilendirmenin yanında oldukça eğlendiriyor.

Nicolas Ghesquière'in Emma Stone ile sohbet ettiği ilk bölüm, 13 Şubat saat 11.00'de Louis Vuitton dijital kanallarında yayınlandı.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog