MODA - TASARIMCILAR

Louis Vuitton Flight Mode Yaz 2024 koleksiyonu lüks ile seyahati buluşturuyor

Louis Vuitton'un 2024 yazı için hazırladığı Flight Mode koleksiyonu, seyahat ve lüksün bir kutlaması olarak karşımıza çıkıyor. Koleksiyon, tarzdan ödün vermeden konfor vaat eden geniş bir ürün yelpazesinden oluşuyor

profil
BT Ekip
22.04.2024
Louis Vuitton Flight Mode Yaz 2024 koleksiyonu lüks ile seyahati buluşturuyor

Louis Vuitton, 2024 yazı için hazırladığı Flight Mode koleksiyonuyla modaya uygun bir seyahat yolculuğuna çıkıyor. Lüks markanın bagaj yapımındaki zengin mirasını kutlayan kapsül; hazır giyim, ayakkabılar, zarif deri ürünleri, imza bagaj, çağdaş tasarım ve aksesuarları kapsayan kullanışlılık ve stil sunuyor.

Fransız lüks markasının bu çizgisi, tarzdan ödün vermeden konfor vaat eden ögelerle hazır giyim serisinde vücut bulan hareketi ifade ediyor.

Giyimiyle gurur duyan gezginler için Louis Vuitton, havadar etekler ve şık spor ceketler sunuyor. Jogger'lar, rahat giyim ve lüksün birleşimini temsil ediyor. Aksesuar yelpazesi, ikonik Keepall çantası ve yeni görünümlere sahip OnTheGo çantasıyla yeni bir güncellemeyi kapsıyor.

Tasarımlar, Élysée Palace Hotel pullarını anımsatan canlı baskıların yanı sıra diğer nostaljik seyahat motifleriyle de bir araya gelerek yolculuk tutkusu hissi uyandırıyor.

Koleksiyonun gösterişli parçası LV Rush spor ayakkabı, estetik çekiciliği maceracı keşif ruhuyla birleştiren cesur grafik dalga motifiyle göz kamaştırıyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler