İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (22 Nisan – 28 Nisan)

Yükselen burcunuza göre okumalısınız, bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
22.04.2024
Haftalık burç yorumları (22 Nisan – 28 Nisan)

Bu hafta partnerinizle, yakın çevrenizle iletişim problemleri ve anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. İçsel gerilimleri dengelemek amacıyla meditasyon veya yoga gibi rahatlama tekniklerine başvurabilirsiniz. Dolunay'ın etkisiyle, gelir-gider dengesini sağlamak konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Finansal konuları gözden geçirerek daha sağlam bir mali temel oluşturmak için adımlar atmanız gerekebilir.


Bu hafta zihinsel karışıklıklar sizleri yorabilir. Bu durumu hafifletmek adına meditasyon yapmak veya yalnız kalmak, içsel denge ve huzur bulmanıza yardımcı olabilir. Dolunay'ın etkisiyle, kendi istekleriniz ile çevrenizden gelen beklentiler arasında denge kurmada zorlanabilirsiniz. Duygusal tepkilerinizi kontrol etmek ve karşınızdakini anlamak için çaba sarf etmek, iletişimdeki uyumu artırabilir.


Bu hafta, arkadaşlarınızla iletişim kurarken bazı zorluklar veya anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Hayatınızdan çıkması gereken kişileri, tutmak yerine çıkarabilirsiniz. Sorumlu ilişkilere tahammülünüz olmayabilir. Dolunay'ın etkisiyle kontrolcü bir yapı gösterebilirsiniz, bu nedenle günlük hayatınızda size yardımcı olan kişileri boğabilirsiniz, birtakım sorunlar çıkabilir. Sağlığınızla alakalı takıntılar geliştirebilirsiniz.


Bu hafta günlük rutinlerinizi yapma zorunluluğu sizleri zorlayabilir. Sorumluluklarınızı yerine getirmek yerine başka şeylere yönelmeniz, artan işlerin yükü ile sizleri baş başa bırakabilir. Dolunay'ın etkisiyle, aşk hayatınızda ani kopuşlar söz konusu olabilir. Hayatınızda önem verdiğiniz kişilerle geçirdiğiniz mutlu anıların yok oluşu sizleri üzebilir. Riskli yatırımlara yönelmek konusunda dikkat etmelisiniz.


Bu hafta yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Ortaya koyduğunuz projeler göz doldurabilir. Hak ettiğiniz değeri görmek isteyebilirsiniz. Acele kararlar vererek risk alabilirsiniz. Ancak güç mücadeleleri veya beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Risk almaya karar vermeden önce planlarınızı dikkatlice gözden geçirmelisiniz. Dolunay'ın etkisiyle ev, aile, yuva konularında birtakım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Gerginlikleriniz artabilir. Bilinçaltınızın derinlerinde yatan birçok sıkıntı gün yüzüne çıkabilir. Özelikle baba ile ilgili ilişki sorunları sizi zorlayabilir.


Bu hafta harcamalarınızın kontrolünüzün dışına çıktığını gözlemleyebilirsiniz. Dengesiz harcamalarınız sizi zorlayabilir. Hafta sonunu evinizin huzur veren ortamında geçirmek isteyebilirsiniz. Ev içinde eşyaların yerlerini değiştirebilirsiniz. Dolunay'ın etkisiyle, iletişim ve yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Seyahat ederken kazalara açık olabilirsiniz.


Bu hafta hayat motivasyonunuzu artıran etkinlikler yapmak isteyebilirsiniz. Görselliğinizi güzelleştirecek konulara para harcayabilirsiniz. Yakın çevrenizle birlikte bir şeyler yapma ihtiyacınız artabilir. Onlarla seyahat planları yapabilirsiniz. Dolunay’ın etkisiyle maddi konularda krizli gündemler söz konusu olabilir. Harcamaları kontrol altında tutmak ve gelir-gider dengesini sağlamak isteyebilirsiniz. Değer yargılarınızı tekrar gözden geçirebilirsiniz.


Haftaya başlarken, ikili ilişkilerde yaşadığınız anlaşmazlıkların nedenini sorgulayabilirsiniz. Size haksızlık eden kişileri affetmekte zorlanabilirsiniz. Bilmediğiniz yerlere gitme ile ilgili isteğiniz artabilir. Dolunay'ın etkisiyle, kendi ihtiyaçlarınızı ön plana alacak ve kimsenin sizi yönlendirmesine izin vermeyeceksiniz. Bu zamana kadar biriktirdiğiniz tüm öfkenizi kusabilirsiniz. Yıkıcı, dönülmez davranışlara dikkat!


Bu hafta arkadaşlarınızla olan iletişiminizde zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Sizleri yanlış anlamaları üzüntüye sebep olabilir. Dolunay'ın etkisiyle gergin, sinirli ve her şeyden şüphe eder bir hal içinde olabilirsiniz. Yalnızlaşma isteğiniz artabilir. Rüyalarda artış olabilir ama bazen kabus görebilirsiniz. Meditasyon ve benzeri şifa yöntemlerine yönelebilirsiniz.


Bu hafta sizden yaşça büyük kişilerin fikirlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Onlarla birlikte çalışmak, tecrübelerinden faydalanmak hayatınıza yeni deneyimler katabilir. Bilmediğiniz alanlarda ve ortamlarda gerginlik yaşamak yerine esnemeyi, hoşgörüyü hayatınıza katabilirsiniz. Dolunay'ın etkisiyle, sosyal ortamlarda kendinizi rahat hissetmeyebilir, gizlenmek ve yalnız kalmak ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Akranlarınızla krizli durumlara dikkat!


Bu hafta, iletişimde bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Neyi neden yaptığınızı net bir şekilde çevrenize anlatmalısınız, böylece yanlış anlaşılmaların önüne geçebilirsiniz. Dolunay'ın etkisiyle göz önünde bulunduğunuz alan ile ailevi sorumluluklar arasında denge sağlamak zorunda kalabilirsiniz. Takdir edilmemenizin verdiği değersizlik hissi sizi öfkelendirebilir. Otorite figürleri ile krizli durumlar yaşayabilirsiniz.


Bu hafta isteklerinizi gerçekleştirmek için kendinizden emin adımlar atacak, verdiğiniz kararların sorumluluğunu alacaksınız. Değersizlik hissi sizleri zorlarken, maddi alanda oluşan harcamalar köşeye sıkışmışlık hissi yaratabilir. Dolunay'ın etkisiyle iletişim veya seyahat planlarında aksamalar olabilir; hayatta her şeyin olabileceğini bilerek hareket etmelisiniz. Hukuksal alanda krizli durumlar söz konusu olabilir.


Önceki ve Sonraki
Haberler