MODA - TASARIMCILAR

Louis Vuitton Erkek Pre-fall 2024 defilesi, Hong Kong Özel İdari Bölgesi’nde gerçekleşecek

Fransız lüks markası Louis Vuitton, ilk Erkek Pre-fall defilesi olan 2024 sunumunu 30 Kasım’da Hong Kong Özel İdari Bölgesi'ndeki ünlü Avenue of Stars'da gerçekleşeceğini açıkladı

profil
BT Ekip
21.11.2023
Louis Vuitton Erkek Pre-fall 2024 defilesi, Hong Kong Özel İdari Bölgesi’nde gerçekleşecek

Louis Vuitton’un ilk Erkek Pre-fall defilesini düzenleyeceği, Pitoresk Tsim Sha Tsui sahilini çevreleyen efsanevi Avenue of Stars, ada şehrinin ikonlarının ve efsanelerinin ölümsüzleştirildiği, hem yerel halk hem de ziyaretçiler arasında seçkin bir konuma sahip bulunuyor. Titizlikle hazırlanmış yüzden fazla ünlünün el izi, bu saygın mekanı süslerken ziyaretçileri adeta Doğu Asya sinema tarihine doğru popüler bir kültür yolculuğuna çıkarıyor. Victoria Limanı’nın büyüleyici güzelliği ile çerçevelenen ve Hong Kong’un Sanat ve Kültür merkezi olarak bilinen cadde, Louis Vuitton'un Erkek Koleksiyonları Kreatif Direktörü Pharrell Williams'ın vizyonu için adeta bir sahne haline geliyor.

Louis Vuitton, K11 MUSEA'nın desteğiyle K11 Victoria Dockside'ı bu etkinlik için dönüştürüyor. Defile yerel olarak dijital reklam panolarında, küresel olarak ise Maison’un sosyal medya kanalları aracılığıyla canlı olarak izleyicilerle buluşturulacak. Louis Vuitton, dünyanın dört bir yanındaki konukları, sakinleri ve uluslararası izleyicileri Hong Kong’u canlı bir şekilde sartoryal bir mercekle deneyimlemeye davet ediyor.

Yaklaşan Louis Vuitton Erkek Pre-fall 2024 defilesi ayrıca Kültür, Spor ve Turizm Bürosu (CSTB), Eğlence ve Kültür Hizmetleri Departmanı (LCSD), Hong Kong Turizm Kurulu (HKTB) ve Hong Kong Özel İdari Bölgesi Hükümeti'nin çeşitli departmanlarının desteğiyle hayata geçiyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler