EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

IVY PARK koleksiyonu özel bir davetle tanıtıldı

adidas, Beyoncé işbirliğinin dördüncü koleksiyonu olan IVY PARK Rodeo’yu 20 Ağustos Cuma günü Teşvikiye mağazasında, özel bir davet ile tanıttı.

profil
BT Ekip
23.08.2021
IVY PARK koleksiyonu özel bir davetle tanıtıldı

Sanat ve moda hayatının ünlü isimleri yeni adidas x Beyoncé koleksiyonu için bir araya geldi. Lansman kapsamında mağazanın tüm dekoru kovboy etkisinde “Rodeo” konseptiyle tasarlandı. Amerika’nın Batı kültüründen ilham alan kovboy temalı yeni koleksiyona ilgi yoğundu. Davete birçok ünlü isim katıldı. Lansmana katılan davetliler önce koleksiyonu keşfederek detaylı bilgi aldı, ardından keyifli anlar yaşadı. Tüm sağlık önlemlerinin alındığı davet, kısıtlı davetli sayısı ve sosyal mesafe kuralları içinde son buldu.


Koleksiyonda 46 parça yetişkin giyim stili, 5 parça yetişkin ayakkabı stili ve 12 parça farklı aksesuar bulunuyor. Koleksiyon, koyu denim kumaşlar ve Fransız frize kumaşlar, benzersiz denim monogramları ve koyu mor parıltılı baskılardan oluşuyor. Tasarımları, fermuar ve çıtçıt ayrıntıları tamamlıyor.

Giyim koleksiyonunun öne çıkan parçaları arasında kot kumaşında body ve geniş paçalı pantolonlar, kot eşofmanlar, Fransız frize kapüşonlu eşofman takımları, kot pantolon, şapka ve kanvas bel çantaları yer alıyor. Koleksiyona farklı renk seçenekleriyle kot görünümlü IVP Ultraboost, IVP Forum Mid ve IVP Super Sleek "Chunky" heyecan katıyor.
 


Önceki ve Sonraki
Haberler