EN ÇOK
OKUNAN

Dice Kayek, Paris Moda Haftası’nda

Ayşe Ege ve Ece Ege’nin kurduğu, global moda sahnesinde Türkiye’yi başarıyla temsil eden Dice Kayek, uzun yıllardır yer aldığı Paris Moda Haftası resmi takviminde İlkbahar/Yaz 2022 koleksiyonunu sergilemeye hazırlanıyor.

Dice Kayek Paris Moda Haftası’nda İlkbahar/Yaz 2022 koleksiyon filmini sunacak. Dior, Chanel, Balmain, Hermes gibi dünya devlerinin yer aldığı resmi takvim kapsamında markanın İlkbahar/Yaz 2022 koleksiyon filmi 2 Ekim Cumartesi günü Türkiye saatiyle saat 11:00’de Paris Moda Haftası resmi sitesi http://fhcm.com’un yanı sıra www.dicekayek.com adresinden ve markanın Instagram hesabı @dicekayek’ten de yayınlanacak. Gün boyunca ayrıca moda endüstrisinin önde gelenleri ve özel davetliler Dice Kayek koleksiyonunu markanın Paris’te bulunan butiğinde keşfetme fırsatı bulacak.

Marie Schuller’in bir kez daha yönetmen koltuğuna oturduğu filmde uluslarası modellerin yanı sıra Türk model ve oyuncu Tuba Ünsal da yer alıyor. Paris’e bir saat uzaklıkta bulunan Chateau d’Aunoy’da çekilen film, Dice Kayek İlkbahar/Yaz 2022 koleksiyonunu yine sıra dışı bir hikaye eşliğinde izleyicilere sunacak.


profil
BT Ekip
01.10.2021
Önceki ve Sonraki
Haberler