MODA - TASARIMCILAR

Diane von Furstenberg, öpücüklerini bu kez Skechers'a kondurdu

Ünlü tasarımcı Diane von Furstenberg ile Skechers, bir araya gelerek Skechers x DVF ‘Endless Kisses’ adında özel bir kapsül koleksiyon hazırladı. Koleksiyonda, Furstenberg’in meşhur dudak baskılarını içeren ayakkabılar, giysiler ve aksesuarlar bulunuyor

Diane von Furstenberg, öpücüklerini bu kez Skechers'a kondurdu

Diane von Furstenberg, Skechers ile iş birliği yaparak ayakkabı ve giyim koleksiyonu hazırladı. Dünya genelinde satışa sunulan Skechers x DVF ‘Endless Kisses’ (Sonsuz Öpücükler) kapsül koleksiyonu, Furstenberg’in ‘dudak’ baskılarını ve cesur renk kullanımını Skechers ayakkabılarının rahatlığıyla harmanlıyor.

Koleksiyondaki ayakkabı yelpazesi; Skechers Uno ve Skechers D'Lites model spor ayakkabılarını, Skechers Max Cushioning Elite koşu ayakkabısını ve ayrıca bir Hyper Slide sandalet içeriyor. Koleksiyonun kıyafet bölümünde ise bir tişört, tozluk, şort ve bir sutyen bulunuyor.

Diane von Furstenberg, iş birliği ile ilgili yaptığı açıklamada, "Hareket halindeki bir kadın ve tutkulu bir yürüyüşçü olarak, konfor inovasyonunda lider olan Skechers ile işbirliğimizi başlatmaktan heyecan duyuyorum" deyip devam etti: "Bu güçlü koleksiyon; sınırları zorlayan, normlara meydan okuyan ve başkalarına ilham veren kişiler için tasarlandı."

Skechers'ın küresel üründen sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Kathy Kartalis ise şunları ekledi: "En çok satan modellerimizde anında fark edilen Diane von Furstenberg estetiğini öne çıkarmak, dünyanın dört bir yanındaki moda odaklı tüketiciler için heyecan yaratacak. Bu bizim ilk koordineli giyim ve ayakkabı iş birliğimiz ve DVF ile kadınlara, özel günlerinde giymeyi sevecekleri eksiksiz ve rahat bir görünüm sunan bir ürün yelpazesi sunuyoruz.”

İlk Skechers x DVF ‘Endless Kisses’ kapsül koleksiyonu, bu baharın sonlarında çıkacak olan ve bir diğer iyi bilinen DVF baskılarını içeren ek tasarımlarla devam edecek.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi