EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Boss değişen logosu ve ünlü isimlerin yer aldığı kampanyasıyla yeniden doğuyor

50 yılın ardından değiştirdiği yeni logosunun lansmanını yapan Boss, #BeYourOwnBoss adlı kampanyasıyla da daha genç bir kitleye ulaşmayı hedefliyor. Kampanyada; Hailey Bieber, Kendall Jenner gibi dünyaca ünlü modellerin yanı sıra Boss’un marka elçisi olan. TikTok yıldızı Khaby Lame gibi isimler yer alıyor

Boss değişen logosu ve ünlü isimlerin yer aldığı kampanyasıyla yeniden doğuyor

Hugo Boss, markaları Boss ve Hugo için eş zamanlı olarak, tarihi markanın yeniden doğuşunu temsil eden, yıldızlarla dolu iki kampanya yayınlıyor. Neredeyse 50 yıl sonra Hugo Boss, 360 derecelik marka değişimi ile ana markası Boss için yeni bir logo tanıtıyor. Yeni logo tasarımı daha kalın ve grafik yazı tipi ile modern ve etkili bir görsellik sunuyor.

Şirketin Claim 5 büyüme stratejisi doğrultusunda Boss ve Hugo markaları yeni ve modern marka kimliğini benimseyerek daha genç ve global kitlelere odaklanıyor. Tasarımları, mağaza konseptleri ve çok kanallı iletişim stratejileri, markanın kusursuz giyim kodlarına sadık kalırken çok daha eğlenceli ve rahat bir estetiğe odaklanıyor.

Boss’un #BeYourOwnBoss Kampanyası; yıldız yeteneklerden oluşan kadrosu ile İlkbahar/Yaz 2022 koleksiyonunu tanıtıyor. Çarpıcı kampanyanın zengin yıldızlar kadrosunda; top modeller Kendall Jenner, Hailey Bieber ve Joan Smalls, dünyaca ünlü Amerikan rapçi Future, TikTok yıldızı Khaby Lame, Güney Koreli şarkıcı ve oyuncu Lee Min-ho, İngiliz profesyonel boksör Anthony Joshua, İtalyan tenis şampiyonu Matteo Berrettini ve Alman koşucu Alica Schmidt yer alıyor. Kampanyada yer alan ünlü isimler; dünyanın dört bir yanındaki setlerde ünlü moda fotoğrafçısı Mikael Jansson fotoğrafladı.

Boss, aynı zamanda TikTok yıldızı Khaby Lame ile uzun dönemli ortaklığıyla da gençleşme etkisini pekiştiriyor. Milano Moda Haftası kapsamında gerçekleşen Boss defilesinde yer alışıyla yalnızca dört gün içinde 4 milyardan fazla görüntülenmeyle rekor kıran Lame, böylelikle marka elçisi olarak hazırlayacağı kapsül koleksiyon yolunu açmış oldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler