EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Chanel, kayak kazasında ölen oyuncu Gaspard Ulliel’i siyah çiçek buketiyle andı

Paris Moda Haftası kapsamında İlkbahar-Yaz 2022 koleksiyonunu tanıtan Chanel defilesinde, markanın yüzlerinden olan ve altı gün önce kayak kazasında hayatını kaybeden Fransız aktör Gaspard Ulliel de anıldı. Defilenin sonunda podyuma çıkan gelinlikli model, Ulliel için elinde taşıdığı siyah çiçeklerle yapılmış buketle yürüdü

Chanel, kayak kazasında ölen oyuncu Gaspard Ulliel’i siyah çiçek buketiyle andı

Chanel, 25 Ocak Salı günü Paris Moda Haftası kapsamında Paris’te gerçekleştirdiği İlkbahar-Yaz 2022, altı gün önce trajik bir şekilde hayatını kaybeden Fransız aktör Gaspard Ulliel’e saygı duruşunda bulundu. Defile, gelinlik giymiş bir modelin elinde, Gaspard onuruna küçük bir siyah çiçek buketi taşıyarak yürümesiyle sona erdi.

Bleu de Chanel’in yüzü olan Fransız aktör Gaspard Ulliel, Alpler’de geçirdiği bir kayak kazasında kafasından aldığı ölümcül darbenin ardından 37 yaşında hayatını kaybetmişti. Ulliel’in Chanel ile ilişkisi 2007’de başlamış ve hatta 2014 yılında çekilen biyografik filmde Yves Saint Laurent’i canlandırmıştı.

Model-şarkıcı Gaëlle Piétri’den 5 yaşında bir oğlu olan Ulliel için, ölümünün ardından dünyanın dört bir yanından hayranları, politikacılar ve ünlüler övgü dolu sözler yağdırdı. Fransa Başbakanı Jean Castex de “Gaspard Ulliel sinemayla, sinema da onunla büyüdü. Birbirlerini delice seviyorlardı” dedi.

Ünlü oyuncunun saatte 40 km hızla giderken başka bir kayakçıya çarptıktan sonra düştüğü ve kafasına aldığı darbe nedeniyle öldüğü açıklanmıştı. Çarptığı kayakçının kazadan yara almadığı, Ulliel’in kaza sırasında kask takmadığı ama takmış olsa da aldığı darbe nedeniyle muhtemelen yine hayatını kaybedebileceği de belirtilmişti.

Önceki ve Sonraki
Haberler