EN ÇOK
OKUNAN
MODA - STİL ÖNERİLERİ

Ruh halinizi Crocs’larınızdaki Jibbitz süslerle yansıtın

Crocs terliklerin üzerindeki deliklere takılabilan Jibbitz süsler; hem terliklerinizi istediğiniz gibi renklendirip daha eğlenceli hale getirmenize, hem de günlük ruh halinizi yansıtmanıza olanak sağlıyor

Ruh halinizi Crocs’larınızdaki Jibbitz süslerle yansıtın

Yaz aylarının en çok tercih edileni ve rahatlığıyla vazgeçilmez olan Crocs terlikleri, dilediğiniz gibi renklendirip süslemeye ne dersiniz? Crocs için üretilen Jibbitz adı verilen aksesuarlarla terliklerinizi çok daha eğlenceli hale getirmek mümkün.

Pandemi sürecinde büyüyen markalardan biri olan Crocs, Jibbitz aksesuarlarla herkesin kendi kişisel tarzını ve moda anlayışını ifade edebilmesine olanak sunuyor. Her bir Crocs çiftinde toplam 26 adet bulunan deliklere dilediğiniz gibi takabileceğiniz Jibbitz aksesuarlar; harfler, sayılar, en sevilen kahramanlar ve emojilerden oluşuyor. Jibbitzler böylelikle, Crocs giyen kişinin kendi kişisel mesajını dilediği gibi iletmesine yardımcı oluyor. Hem de her gün dilediğiniz gibi değiştirebileceğiniz Jibbitz’ler ile o günkü ruh halinizi yansıtma imkanı da bulabiliyorsunuz.

Önceki ve Sonraki
Haberler