EN ÇOK
OKUNAN
MODA - STİL ÖNERİLERİ

Plajdan şehre taşınan şapkalar

Şapkalar artık yalnızca sahillerin değil şehir hayatının da yıldız parçası... Plajdan şehre taşıyabileceğiniz ikonik şapkaları bir araya getirdik!

profil
BT Ekip
24.08.2021
Plajdan şehre taşınan şapkalar

Mühendislik eğitimi alan ve bir süre bu alanda çalışan Zahide Özcan’ın kendi ihtiyaçlarından yola çıkarak oluşturduğu markası Withlove; günümüz kadınını tamamlayacak benzersiz ürünler yaratma ilhamı ile doğdu. Withlove, birer adet tasarlanan el yapımı şapkalar, beş farklı desenden oluşan ve içi havlu ile kaplanan plaj çantaları, yine kağıt ipten el işçiliğiyle örülen çantalar ve her bedenden ve renkten sadece birer adet dikilen plaj elbiseleriyle dikkat çekiyor. Sadece özel davetlerde değil günlük hayatında da şık şapkalarla öne çıkmak isteyenler için usta ellerde şekillenen Withlove koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.


İTÜ (İstanbul) ve FIT (New York) mezunu olan tasarımcı Elif Taşel imzasını taşıyan tête bleue , 2021 yazının en çok dikkat çeken şapka markası oldu. Elif Taşel, çocukluk fotoğraflarında da karşımıza çıkan klasik Fransız beresini modernize ederek tek parça ile stil sahibi olmanın anahtarını sunuyor!


İzmir'in sevilen markalarından olan Jimmy Key'in kalitesi ve stili ile dikkat çeken koleksiyonları artık Türkiye genelinde tanınıyor. Markanın ana teması özgünlük olan 2021 koleksiyonunda floral desenler, geometrik formlar, batik boyamalar, zamansız feminen formlar ve doğal dokular öne çıkıyor.  Önümüzdeki sezon da rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ikonik şapkaları indirim fırsatı olarak da değerlendirebilirsiniz!

Bonus: 2021 yazı elbise trendleri


Önceki ve Sonraki
Haberler