EN ÇOK
OKUNAN
MODA - STİL ÖNERİLERİ

Beyaz ayakkabılar nasıl kombinlenir?

Sezonun en cool ve en gözde trendlerinden olan beyaz ayakkabılar hem bahar hem yaz döneminde vazgeçilmezleriniz arasına girmeye çoktan aday! Peki bu beyaz ayakkabıları daha iddialı bir şekilde nasıl giyebiliriz? Kombin önerileri ve detaylar yazının devamında…

profil
BT Ekip
07.04.2017
Beyaz ayakkabılar nasıl kombinlenir?

Beyaz renk genellikle sade ve yalın bir formu temsil ettiği için baştan aşağı beyaz bir kombin yaparak, çok daha cool ve zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu tip kombinlerde takılarda taş, bronz ya da gümüş renk tercih edip bütünlüğü sağlamakta fayda var. 

Üst-Zara, Etek-Marella, Ayakkabı-Mango, Çanta-İpekyol

Beyaz ayakkabılar nasıl kombinlenir?

Kırmızı, pembe ya da sarı gibi göze çarpan renklerle yaptığınız kombinlere zıt bir uyum katmak ve bu parçaların yüksek enerjisini dengelemek için beyaz bir ayakkabının gücünden faydalanabilirsiniz. Böylelikle renkler arasında yumuşak bir geçiş yaratmış olabilirsiniz. 

Üst ve küpe-Mango, Pantolon ve ayakkabı-Zara

Beyaz ayakkabılar nasıl kombinlenir?

Siyah, gri, haki renk gibi renklerle ve daha trend parçalarla beyaz ayakkabılarınızı bir araya getirerek parçaların etkisini iki katına çıkarabilirsiniz. Böylelikle hem popüler parçaları bir araya getirerek giyim parçalarında sıra dışı bir stil oluşturmuş olacaksınız hem de beyaz bir topuklu ile daha havalı bir duruş sergileyeceksiniz. 

Üst-H&M, Etek-Mango, Ayakkabı-Hotiç, Çanta-Twist

Beyaz ayakkabılar nasıl kombinlenir?

Daha düz taban tercih edeceğiniz beyaz ayakkabınızı spor ve salaş bir kombin içinde kullanırken kot pantolonlardan ve dökümlü (boyfriend kesim) gömleklerden ilham alabilirsiniz. Böylelikle gün içerisindeki programlarda ya da koşturmacalı günlerde hem cool stilinizden ödün vermemiş olursunuz hem de rahat bir gün geçirmiş olursunuz. 

Üst-Mango, Pantolon-H&M, Çanta-Mehry Mu, Ayakkabı-Zara, Küpe-Forever New

Beyaz ayakkabılar nasıl kombinlenir?
Önceki ve Sonraki
Haberler