EN ÇOK
OKUNAN
MODA - STİL ÖNERİLERİ

5 soruda beyaz pantolonlar

Yaz deyince akla buz gibi soğuk içecekler ve beyaz pantolonlar geliyor. Dar paça, bol kalıplı boyfriend kesim veya kısa paça gibi modellerden sevdiğiniz bir taneyi bu yaz mutlaka edinin. Zor bir parça olan beyaz pantolonları kombinlemesi ve kullanması gözünüzde büyümesin. Bu rehberi okuduktan sonra aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacak.

profil
BT Ekip
24.06.2016
5 soruda beyaz pantolonlar

1. Kumaş seçimi nasıl olmalı?

Sıcak  yaz günlerinde kalın ve terletici kot kumaşlarını kullanmak yerine daha hafif, ince keten tipi kumaşlar tercih edebilirsiniz. Ancak beyaz pantolonların her zaman içinizi gösterme tehlikesi olduğun için transparan kumaşlardan da kaçının.

2. Alırken nelere dikkat etmeli?

Beyaz pantolon satın alırken dikkat etmeniz gereken bir başka nokta cepler. Bu pantolonlarda büyük cepli olanlar yerine ön tarafa dikilen gizli cepli olanları tercih edin. Bu sayede ceplerinizi doldurarak kötü bir görünümün önüne geçmiş olursunuz.

3. Klasik kot pantolondan farkı ne?

Klasik kot pantolonlarda genellikle kahverengi dikiş kullanılıyor fakat beyaz pantolonlarda kahverengi dikişlerden kaçının. Beyaz dikişli olanlar favorimiz...

4. Çok çabuk kirleniyor, nasıl yıkanmalı?

Kuru temizlemede kullanılan kimyasal maddeler beyaz pantolonları sarartır. Bunun yerine inatçı lekeleriniz için iyi bir beyazlatıcı etkili deterjanı lekenin üzerine uygulayın. Pantolonunuzu kurutma makinesinde kurutmaktan da kaçının. Pantolonunuz daha çabuk yıpranır.

5. Nasıl kombinlenir?

Beyaz pantolonları renkli üstlerle kombinleme anlayışı artık çok eski! Beyaz pantolonlarınızı beyaz bluzlarla kombinleyerek zarif bir stil ortaya koyabilirsiniz.

 

Önceki ve Sonraki
Haberler