EN ÇOK
OKUNAN
MODA - DÜĞÜN

Tasarım gelinlik arayanlara yeni alternatif

Tasarım gelinlik arayan ancak sadece bir gün için çok fazla bütçesini sarsmak istemeyen gelin adayları için artık özel bir girişim var. Rent is the New Chic ile dolapta bekleyen gelinlikler, tasarım gelinlik kiralamak isteyenlerle buluşuyor.

profil
BT Ekip
20.10.2017
Tasarım gelinlik arayanlara yeni alternatif

Rent is the New Chic, satın alınıp düğün günü giyildikten sonra dolapta unutulmaya yüz tutan gelinlikleri, tasarım gelinlik arayan fakat satın almak istemeyen gelin adaylarıyla buluşturuyor.

Rent is the New Chic’in kurucusu Müge Mepa Danacıoğlu kuruluş amaçlarını “Etrafımızdaki birçok kişinin düğünü için satın aldığı gelinliği ya annesinin evinde ya da dolabının bir köşesinde unuttuğu bir gerçek. Oysa dışarıda bu çok özel gününde tasarım bir gelinlik giymek isteyen fakat satın almayı tercih etmeyen birçok gelin adayı var. Biz bu iki grubu bir araya getiren bir platform yaratmayı istedik. Bu platformu da karşılıklı fayda üzerine kurguladık. İki tarafın da kazançlı çıkacağı bir yapı oluşturduk.” sözleriyle açıklıyor.

Hem gelinliğini kiraya vermek isteyenler, hem de gelinlik kiralamak isteyenler Rent is the New Chic internet sitesini kullanabiliyor. Gelinliğini kiralamak isteyenler sitedeki formu doldurarak başvurularını gerçekleştiriyor. Modeline ve durumuna göre onay alan gelinlik Rent is the New Chic’in portfolyosu arasına giriyor.

Gelinliğin üzerlerine tam olması için küçük rötuşlar da yine Rent is the New Chic tarafından yapılabiliyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler