MODA - DÜĞÜN

Sagaza Madrid'in en yeni gelinlik modelleri

Sagaza Madrid, İlkbahar/Yaz koleksiyonunu, Fashionist’16 kapsamında gerçekleştirdiği defile ile sundu.

Sagaza Madrid'in en yeni gelinlik modelleri
Sagaza Madrid'in en yeni gelinlik modelleri
Sagaza Madrid’in, Profundo Del Mar/Denizin Derinliklerinde konsepti ile hazırladığı yeni koleksiyonu, tasarımcı Zelia Kaçar’ın Costa Brava tatilindeki dalışında büyülenmesi ve “denizin altında bir moda şehri yatıyor” sözleriyle doğdu.

İlhamını birçok yaşama ev sahipliği yapan, deniz altının büyülü dünyasından alan koleksiyonda kadının yumuşak, gizemli ve naif duruşuna gönderme yapan romantik bir hikaye sergileniyor. Denizin etkileyici zenginliğini bütün ihtişamıyla gözler önüne seren koleksiyonda derinliği olan renklere, farklı ton ve geçişlerle yer veriliyor.

Koleksiyonun deniz altı teması hem styling ve saç makyaj da hem de kullanılan aksesuarlarda ilham kaynağı oldu. Deniz canlılarının çok renkli, büyülü dünyası tüm ekibi ortak bir noktada topladı. Defile sunumu bazen bir mercan kayasından, bazen derinlerde süzülen bir ahtapotun kollarından alınan ilhamla oluşturuldu. Detaylarda korsaj, drape, volanların sıkça kullanıldığı 32 parçalık koleksiyonda saç ve mücevher aksesuarlarıyla bütünleşen ve vücudu tamamıyla saran tasarımlar göz doldurdu.

Defiledi gelinlik modellerinin yanı sıra mezuniyet ve özel geceler için tasarlanan elbiseler de tanıtıldı. Defilenin en ilgi çekici anı ise Victoria's Secret mankeni Michaela Kocianova'nın podyumda yürüdüğü andı.

 


Önceki ve Sonraki
Haberler