MODA - DÜĞÜN

Nihan Peker’den Gizia Gate’e özel Bridal Koleksiyonu

Başarılı modacı Nihan Peker’in Gizia Gate’e özel tasarladığı Nihan Peker Bridal Koleksiyonu, zarif ve yalın tasarıma sahip kutlama elbiseleriyle gelinlerin hayalindeki şıklığı gerçeğe dönüştürüyor

profil
BT Ekip
01.06.2024
Nihan Peker’den Gizia Gate’e özel Bridal Koleksiyonu

Önde gelen Türk tasarımcıların koleksiyonlarını ve özel seçkilerini moda tutkunlarıyla buluşturan Gizia Gate, gelinlerin en mutlu günleri için hayal ettikleri siluetleri Nihan Peker Bridal Koleksiyonu’ndan zamansız parçalarla sunuyor.

Nihan Peker Bridal Koleksiyonu, bir gelin için en az gelinliği kadar önemli olan evden çıkış ve kutlama elbiseleriyle en heyecanlı günün her anına dokunuşlarıyla eşlik ediyor. Her zaman aranılan o sade ve hayat kurtaran beyaz elbiseler; temiz çizgiler, iyi kumaşlar ve göz alıcı detaylarla çaba sarfetmeksizin zarif bir tarz sergilemeye imkan tanıyor. 

Yalın çizgileri ve göz alıcı detaylarıyla özenle tasarlanan parçalardan oluşan Nihan Peker Bridal Koleksiyonu, gelinlerin aradıkları şıklığı ve zarafeti bir arada sunarken doğal güzelliği ve kişisel tarzı da ön plana çıkarıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog