EN ÇOK
OKUNAN
MODA - DÜĞÜN

Bir düğünün tüm detayları ÖzlemSüerWhite X FSBosphorus projesinde buluştu

Four Seasons Hotel Bosphorus ve ünlü tasarımcı Özlem Süer, bir araya geldikleri ÖzlemSüerWhite X FSBosphorus projesinde bir düğünün en zarif detaylarını gözler önüne seriyor. Bosphorus Balo Salonunda, 25 Şubat’ta gerçekleşecek bu özel buluşma; romantik düğünlerin arkasındaki özenli hazırlıkların her aşamasını, gelin ve damat adaylarına, ailelere ve moda severlere sunarak yaratıcı fikirler vermeyi hedefliyor.

Bir düğünün tüm detayları ÖzlemSüerWhite X FSBosphorus projesinde buluştu

İstanbul Boğazı’nın etkileyici manzarasına sahip konumuyla düğünlerin ve davetlerin vazgeçilmez mekanı olan Four Seasons Hotel Bosphorus, Özlem Süer’in hazırladığı romantik gelinliklerle Boğaz’ın ihtişamlı gelinlerini buluşturuyor.

Four Seasons Hotel Bosphorus ve avant-garde, neo-romantik gelinlik tasarımlarıyla dikkat çeken ünlü tasarımcı Özlem Süer iş birliği ile gerçekleştirilen ÖzlemSüerWhite X FSBosphorus, gelin ve damat adaylarına bir düğünün incelikli detaylarını farklı bir yaklaşımla aktarıyor.

Özlem Süer tarafından özel olarak hazırlanan White Koleksiyonu, romantik detaylarıyla dikkat çeken 40 gelinliği ziyaretçilerin beğenisine sunuyor. Aralarında sürpriz isimlerin de bulunduğu 30 model tarafından yenilikçi bir yaklaşımla sergilenecek olan büyüleyici koleksiyon, beyazdan ekruya renkleriyle saflığın şiirsel etkisini yansıtıyor.

Proje koordinatörlüğü Ümit Temurçin tarafından yürütülen, Türkiye’de ilk kez uygulanan bir konseptle adeta bir sahne arkası kurgusuyla hazırlanan etkinlik, zarif bir düğünün arka planındaki tüm detayları ve özenle tasarlanan hazırlıkları ziyaretçilerle buluşturacak.

Hafızalarda iz bırakan bir düğünün en önemli detayları arasında yer alan mekan, gelinlik, saç ve makyaj, ikram, dekorasyon, mücevher, müzik gibi detaylar ziyaretçilerin kendilerini içinde bulacakları yaratıcı bir kurgu ile sunulurken, konuklar baştan çıkarıcı bir deneyimle buluşacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler