EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Sezonun iddialı sneaker modelleri ile rahat, cool, trendi adımlar

Yaz-kış ya da spor-şık fark etmiyor. Her zaman her tarz ile kombinlenebilen sneakerlar, yeni sezonda da rahatlığın ve stil sahibi olmanın anahtarı. Sezonun en yeni 15 modelini sizin için seçtik.

profil
BT Ekip
22.09.2021
Sezonun iddialı sneaker modelleri ile rahat, cool, trendi adımlar

Tasarımcı elinden çıkma modeller ve en trend spor ayakkabılar ile stil yolculuğunuzu bir adım ileri taşıyabilirsiniz. Özellikle fütüristik tabanlar, bu sezon da moda. Sezonun favorisi trençkotlarla, kısa body-ceket kombinlerinizle ve bol kesim pantolonlar ile rahatlıkla tercih edebilirsiniz.


Canlı renkler, baskın tonlar, hareketli çiçekler… Sarı sonbaharı renklendirmek ve neşelendirmek için ideal. Yeni sezonda, spor ve günlük stilinizi renk oyunlarına teslim edebilirsiniz.


Pastel tonların yanı sıra, beyaz, bej, krem tonlarındaki spor ayakkabılar da sezonun nabzını tutuyor. Beyaz spor ayakkabı artık zaten bir klasik ve herkesin gardırobunda mutlaka bulunmalı. Büyük çerçeveli ve iddialı güneş gözlükleri, bu tarz spor ayakkabılar ile tamamlandığında ne giymiş olursanız olun, cool bir look’a imzanızı atacağınız kesin.

Bonus: Ceketini almadan çıkma!


Önceki ve Sonraki
Haberler