EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Ceketini almadan çıkma!

Ceket, kendini iş toplantısından sokağa attığı günden beri, gardırobun kurtarıcı parçalarından biri. Özellikle sonbaharda, henüz montlara geçiş yapmadan ya da kışın kabanların içinde, elegan stilin tamamlayıcısı oluyor. Saygı ve hayranlık duyduğunuz insanların karşısında, bu sezon gönül rahatlığıyla ceketinizi ilikleyebilirsiniz!

profil
BT Ekip
24.09.2021
Ceketini almadan çıkma!

Hem şık hem rahat! Sezonun en trend parçalarından biri olan blazer ceketler, sonbaharın vazgeçilmezi olmaya aday. Ton sür ton bir kombinle, etkisini daha da arttırın. 


Zamansız, cool, özgür, asi ve tarz sahibi. Derinin yarattığı güçlü etki, gündüzden geceye taşınan kıyafetler için de rol model oluyor!


Son yılların vazgeçilmez modası oversize, salaşlığa işaret eder gibi dursa da, aslında şıklığın yeni öznesi!


Ceket deyince akla artık sadece uzun ceketler gelmiyor. Bir zamanlar bolero ceketler vardı şimdi onlar yeni yazılımla güncellenip crop ceketler olarak geri döndü. Şu sıralar pek çok tasarımcının ve ünlünün de radarında.


O bir klasik! Çünkü ceket deyince akla ilk kot ceket gelir. Zamansız parçalar arasında yerini çoktan alan denim ceketlerin havasını biraz değiştirmek isterseniz, rengiyle oynayarak ya da püskül ve taş detaylı olanları tercih ederek kombinlerinizin havasını değiştirebilirsiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler