MODA - ALIŞ - VERİŞ

Prada, yaz sezonunu Bodrum'daki butiğiyle kutluyor

Lüks giyim markası Prada, Bodrum Yalıkavak Marina’da açtığı mağazayla yaz sezonuna özel olarak hazırlanan koleksiyonlarından seçkin parçalar sunuyor

profil
BT Ekip
27.06.2024
Prada, yaz sezonunu Bodrum'daki butiğiyle kutluyor

Prada, Bodrum’un prestijli lokasyonu Yalıkavak Marina’da yer alan butiğinde sezonun en gözde parçalarını sunuyor. Yaklaşık 100 metrekarelik bir alana sahip olan butik, geniş giriş holünü ve büyük mağaza vitrinlerini çevreleyen orijinal arkadan aydınlatmalı cephe ile karakterize edilerek, canlı renklerden ve atmosferlerden ilham alan özgün bir ortam sunuyor. 

Beyaz ve kırmızı çizgili halı ve aynı grafikle kaplı duvarlara sahip olan mağazada; çeşitli renk, stil ve malzemelerde yüzlerce Prada şapkasının bulunduğu bir ağaç yer alıyor. Yüzeylerde, zıt renklerdeki çizgilerin peş peşe dizilimi yer alırken, bir neon tabela Prada üçgen logosunun taze ve ikonik bir yorumunu sunuyor. Ahşap masalar ve etajerler, rahat bir tutum sergileyen mankenlerle birlikte farklı düzenlemeler oluşturuyor.

Erkek ve kadın hazır giyim, deri ürünler, ayakkabı ve aksesuar koleksiyonları sunan mağazada, aynı zamanda Prada May Issue 2024 parçaları da yer alıyor.

Sunulan koleksiyon, zarif kumaşlardan yapılmış, çok yönlü bir estetiğe sahip hassas giysilerden oluşuyor. Trikolarla birleştirilen bu stiller, etekler ve üstler ile elbiseler ve mayolar içererek, sofistike çiçek motifleriyle ya da çeşitli pastel tonlar ve nötr renklerle dikkat çekiyor. Ayrıca, sergilenen koleksiyon arasında örgü tasarımlar ve hasır kova çantalar da bulunuyor. Kadın kıyafetleri, çeşitli desen ve renklerdeki sandaletlerle tamamlanıyor.

Erkek hazır giyim seçkisi, haki tonlarından mineral tonlarına, açık renklerden gök mavisi ve krem rengine kadar doğal tonlarda denim, poplin ve kanvas giysilerle karakterize ediliyor. Örgü çantalar, el çantası veya çapraz askılı stillerde sunuluyor. Kumaş ve deri çantalarda görülen renk paletini zenginleştiren sıcak tonlar ise mantar beji ile tütün kahvesi arasında değişiyor. Ayakkabı seçkisi ise yeni renklerde loafer'lar, kafes sandaletler ve spor ayakkabılardan oluşuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler