MODA - ÜNLÜLER

Louis Vuitton, Güney Koreli Oyuncu Gong Yoo’yu yeni marka elçisi olarak duyurdu

Louis Vuitton, Güney Koreli ünlü aktör Gong Yoo’yu en son marka elçisi olarak ilan etti. Dünya çapında izleyicileri büyüleyen bir kariyere sahip olan Gong Yoo, sanatında mükemmellik ve yeniliğe olan bağlılığıyla Louis Vuitton’un ruhunu yansıtıyor

profil
BT Ekip
27.06.2024
Louis Vuitton, Güney Koreli Oyuncu Gong Yoo’yu yeni marka elçisi olarak duyurdu

Louis Vuitton’un en yeni marka elçisi olarak duyurulan Güney Koreli ünlü oyuncu Gong Yoo’nun sinema sektöründeki dikkat çekici yolculuğu, çok yönlülüğünü ve karizmasını sergileyen ikonik rollerle kendini gösteriyor. ‘Coffee Prince’ dizisindeki çığır açan performansından, gerilim filmi ‘Train to Busan’daki eleştirmenlerce beğenilen rolüne ve son olarak SF gizem gerilim dizisi ‘The Silent Sea’ye kadar, Gong Yoo sürekli olarak sınırlarını zorluyor ve sanatına duyduğu sonsuz saygıyı her seferinde kanıtlıyor.

Ünlü aktörün katkıları, oyunculuğun ötesine geçerek anlamlı bir aktivizme dönüşüyor ve Louis Vuitton’un yardımsever, sürdürülebilir ve sosyal çabalara olan bağlılığını yansıtıyor. Gong Yoo’nun çevre sorunları ve mental sağlık konusunda farkındalık yaratma çabaları, Maison’un daha iyi bir gelecek yaratma kararlılığıyla örtüşüyor.

Maison’a yabancı olmayan Gong Yoo’nun Louis Vuitton ile ilişkisi; daha öncesinde erkek defilelerine katılması, olağanüstü Louis Vuitton Maison Seoul’ün açılışı ve küresel LV Tambour Horizon saat kampanyası ile başlamıştı ve artık daha güçlü bir şekilde devam ediyor.

Artık Louis Vuitton’un marka elçisi olan Gong Yoo, benzersiz tarzını ve etkisini bir dizi yeni iş birliği ile taşıyacak ve yaratıcılık, yenilikçilik ve insani yaklaşım gibi ortak değerler aracılığıyla dünyanın dört bir yanındaki kitlelere ilham vermeye ve onlarla bağlantı kurmaya devam edecek.

Önceki ve Sonraki
Haberler