EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Pandora’dan Marvel koleksiyonu

Tılsımlarıyla ünlü olan mücevher markası Pandora, The Walt Disney Company ile ortaklık yaparak Pandora x Marvel koleksiyonu hazırladı. Koleksiyonda yüzük, bilezik ve kolyenin yanı sıra Marvel’in ünlü kahramanları Black Widow, Iron Man ve Captain America’nın kalkanının tılsımları yer alıyor

Pandora’dan Marvel koleksiyonu

Danimarkalı mücevher markası Pandora, Avengers’ın kahramanlığından, gücünden ve kırılganlığından ilham alan 11 parçalık bir Marvel koleksiyonunu çıkarıyor.

17 Şubat’ta piyasaya çıkacak olan Marvel x Pandora koleksiyonunda; bilezik, yüzük, kolye ve Black Widow, Iron Man, Captain America’nın kalkanı ile diğer ikonik Avengers kahramanları ve sembollerini içeren tılsımlar yer alıyor. Koleksiyon; çevrimiçi olarak ve dünya genelinde 2.600 Pandora mağazasının tamamında satışa sunulacak. İş birliği, geniş bir pazarlama kampanyasıyla da desteklenecek.

Pandora’nın baş ürün sorumlusu Stephen Fairchild yaptığı açıklamada şunları söyledi: “The Walt Disney Company ile uzun süredir devam eden iş birliğimizden gurur ve ilk Marvel x Pandora koleksiyonunu hayata geçirmekten heyecan duyuyoruz.  Müşterilerimizin çoğu bunu bir süredir talep ediyordu. Marvel kahramanları bizi heyecanlandırır, eğlendirir ve aynı zamanda dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için sesimizi ve gücümüzü, zayıflıklarımızı gizlemeden kullanmaya teşvik eder. Savunduğunuz ve sevdiğiniz şeyleri kutlamak, Marvel ve Pandora evrenlerini birbirine bağlayan şeydir.”

Pandora, koleksiyonla birlikte Marvel x Pandora mini oyununu da tanıttı. Oyunda amaç, bir kahramanlar ekibi oluşturmak ve dünyayı kurtarmak için göreve çıkmak. Tamamlanan her görev için bir Pandora bileziği kazanma şansı olacak. Mini oyun, koleksiyonla birlikte 17 Şubat’ta piyasaya çıkacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler