MODA - ALIŞ - VERİŞ

Intimissimi ile yaza romantik merhaba

Intimissimi 2023 yaz sezonunda, renk ve romantizmle karakterize edilen bir koleksiyonla hayallere ilham veriyor. Koleksiyon, romantik yanlarından vazgeçemeyen kadınlara hitap ediyor

Intimissimi ile yaza romantik merhaba

Intimissimi Welcome Summer 2023 Yaz koleksiyonu, tüm kadınlara feminenliğinden ödün vermeden ihtiyaçlarını karşılayacak tasarımlarıyla hem kalite, hem de konfor sunuyor. Romantik yanlarından vazgeçemeyen kadınlara hitap edecek pastel tonlarda bahar çiçekleriyle bezeli dantel takımların yanında, zamansız Pretty Flowers serisinde daha cesur renklerde tasarımlar da dikkat çekiyor. Intimissimi yaz koleksiyonunun görsel çekiciliği, sezonun en parlak ve trend renklerini trikolara da taşıyor; Valentine Pink’ten ışıltılı Apple mint, Digital Turquoise ve sıcak Flame Scarlet renklerine uzanan geniş renk paletine sahip koleksiyonun yanı sıra ipek koleksiyonunda renkler daha da dikkat çekici parlaklıkta.

Intimissimi’nin zamansız ipek kumaşı, bu sezon daha da renkli ve canlı pijamalarla geri dönüyor. Cilde nefes aldıran yapısıyla rahat, serin giysiler için en ideal yaz kumaşları olan kanvas ve keten kumaşları da, yeni temel pastel tonları ve klasik Sailor Blue rengiyle koleksiyona eşlik ediyor. Bu sezon gardıroplarının olmazsa olmazı haline gelecek yeni dik yaka crop top tasarımı ile Intimissimi Welcome Summer koleksiyonu, sıcak yaz günlerinde sade ve vazgeçilmez olan yüzde 100 keten kumaşlarının ferahlığını ve yüzde 100 pamuk Ultrafresh SUPIMA® tişörtlerini de yeniden sunuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler