MODA - ÜNLÜLER

Laetitia Casta, Calzedonia için poz verdi

Fransız model ve aktris Laetitia Casta, 2023 yazı için Calzedonia'nın mayo kampanyası için objektif karşısına geçti. Casta, markanın 2023 yazı için hazırladığı Calzedonia Beachwear koleksiyonundan parçalarla poz verdi

Laetitia Casta, Calzedonia için poz verdi

Calzedonia’nın 2023 yaz sezonu Beachwear koleksiyonu kampanya yüzü, ünlü Fransız model ve aktris Laetitia Casta oldu. İtalyan Calzedonia Group’a ait olan marka, iş birliği için ilk kez bir Fransız ilham perisi seçti.

Fransız ikonu aktris Laetitia Casta, markanın da temsil ettiği feminenlik ve cüretkarlık gibi kavramları paylaşıyor ve tüm kadınları bir arada yansıtacak bir kampanya ortaya çıkıyor. Büyükannesi İtalyan olan Casta’nın ülkeye ve geleneklerine bağlı olmasının yanı sıra, Akdeniz kültürüne aşinalığı da Calzedonia ile iş birliğiniakıcı hale getiriyor.

Calzedonia'nın Beachwear 2023 yaz koleksiyonu tüm kadınların özgürlük ruhuna, bir tarzı ve bireyselliği onaylamaya övgü niteliği taşıyor. Calzedonia yeni koleksiyonu ile yazın temel trendlerini yücelten bir stil, şekil ve beden çeşitliliğini farklı temalar ile yansıtıyor;

Bunlardan ilki olan Coastal Chic, plaj ve gece giyimi için günlük parçalarda büyük fırfırlar, gösterişli nakışlar, opaklık ve şeffaflık ve dokulu 3D malzemeler gibi abartılı detaylar içerirken, Summer Festival, seyahat ruhundan ilham alıyor. Denim efektli bikiniler, doygun renkler, tığ işi veya tene dökülen metal örgü aksesuarlar ile yıkıcı bir modanın geri dönüşünü temsil ediyor. Son olarak Wild Nature teması ile Calzedonia Beachwear koleksiyonu, ateş ve toprak elementlerinden ilhamla sıcak tonlarda baskıların karışımı ve eşleşmesiyle dikkat çekiyor.

Laetitia Casta bu yıl, Vanessa Filho'nun merakla beklenen ‘Le Consentement’ filmi de dahil olmak üzere birçok uzun metrajlı filmde ve tiyatroda rol alacak. Ayrıca Haziran 2023 için planlanan bir görevle UNICEF elçisi olarak rolüne devam edecek.

Önceki ve Sonraki
Haberler