MODA - ALIŞ - VERİŞ

Fendi en yeni yaz butiğini Ibiza'da açtı

İtalyan lüks markası Fendi, İspanya’nın en gözde Ibiza’da açtığı yeni yaz butiğinde, 2023 yazı için hazırlanan ve astrolojiden izler taşıyan Astrology Kapsül Koleksiyonu’nu modaseverlerle buluşturuyor

Fendi en yeni yaz butiğini Ibiza'da açtı

Fendi, İspanya'nın ünlü Balear Adası olan İbiza'daki Marina bölgesinde yer alan yeni geçici mağazasının açılışını duyurdu.

60 metrekarelik, tatil havası ve parlak renklerle karakterize edilen pop-up mağazada, 2023 yazı için hazırlanan Astrology Kapsül Koleksiyonu müşterilerle buluşacak. Beyaz cepheye sahip olan mağaza, iç ve dış mekanlar arasında diyalog yaratan büyük ve havadar pencerelere sahip. Girişte misafirleri farklı boy ve renklerde şeritler, zeminde bej nüanslar, duvarlarda ve perdelerde ise kırmızı ve beyaz tonlarında işlenmiş tipik bir yaz deseni karşılıyor.

İkonik Fendi kodları, tatil yeri havasıyla yeniden yorumlanıyor ve geçici mağazayı benzersiz kılan ilhamı temsil ediyor. Mekanın her yerinde doğal malzemeler dikkat çekiyor. Özellikle ahşap, Fendi Pequin şeridini çağrıştırmak için çeşitli tonlarda ve farklı türlerde kullanılmış. Huş ve kiraz ağacının kullanımıyla klasik tütün renginden biraz daha açık tonlara indirgenen desen, ana orta sütunu ve rafları karakterize ediyor.

2023 yazı için hazırlanan Astrology kapsülü, her burç için oluşturulmuş bir yüzme ve plaj kıyafeti koleksiyonu. Moda evinin İlkbahar/Yaz 1990 ve İlkbahar/Yaz 1993 arşivlerinden ikonik tasarımların yanı sıra Couture ve Kadın Giyim Sanat Direktörü Kim Jones tarafından oluşturulan temel kodlardan yararlanan bu koleksiyon, Fendi'nin geçmişinin ve bugününün bir yansıması olarak tanımlanıyor.

Fendi simgelerinin yaz versiyonları da geçici mağazanın içinde sergileniyor. Titiz astrolojik işlemeler, ikonik Peekaboo ve Baguette çantaları süslerken; zodyak ifadeleri kot, kanvas ve jakarlı gövdelere dikilmiş renkli iplikler ve incilerle ortaya çıkan Fendi First'ün sezonluk yinelemelerini süslüyor. Karl Lagerfeld'in zodyak resimleriyle basılan ve Selleria dikişiyle tamamlanan, cesur yeni bir kanvas Peekaboo, kapsülün ilham kaynaklarını tamamen somutlaştırıyor. Başka yerlerde hasır, kanvas ve denim temel malzemeler olarak dikkat çekiyor: Hasır çantaların gövdelerine dokunuyor, Peekaboo çantalarına örülüyor veya Fendi First'te saçak efekti için kullanılıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi