MODA - ÜNLÜLER

Miu Miu, Arcadie Bag’ı̇ Gigi Hadid ile tanıtıyor

Ünlü model Gigi Hadid, Miu Miu’nun Arcadie Bag için hazırladığı kampanyada Steven Meisel’in objektifine poz verdi. Kampanyada, Amerikalı sanatçı Margaret Keane’in yaşamından ve kişiliğinden ilham alındı

Miu Miu, Arcadie Bag’ı̇ Gigi Hadid ile tanıtıyor

Miu Miu, Gigi Hadid’in yüzü olduğu ve Steven Meisel’in fotoğrafladığı yeni Arcadie çantasını gerçeklik ve gerçeküstü arasındaki çizgiyi modern bir şekilde ortaya koyan yeni bir

kampanyayla tanıtıyor.

Antik Yunan’dan beri mitolojide yer alan Arcadie bir hedef, idealleştirilmiş bir görünüm, doğanın içine gizlenmiş, pastoral ve Elizyen bir zevk manzarasını sembolize ediyor.

Kampanya için Amerikalı sanatçı Margaret Keane’in yaşamından ve kişiliğinden ilham alan Meisel, onun tanınan yaratıcı evrenini Miu Miu kadınını yeniden şekillendirmek için kullanıyor. Bu bakış açısı hem Gigi Hadid’in, hem de Miu Miu tasarımlarının yer aldığı fotoğraflarda olağanüstü bir ortam yaratıyor. Aynı şekilde Margaret Keane’in azimli karakteri, özgürlüğü ve hikayesi; Hadid’in jestlerinde, tavırlarında ve duygularında kendini gösteren Miu Miu’nun duruşuyla tamamen uyum sağlıyor. Kampanyada gündelik olan her şey olağanüstü, sıradan olan her şey sıra dışı hale geliyor.

Çekimlerin gerçekleştiği mekanların zengin doğası, Miu Miu’nun karakteristik matelassé’sinin ayrıntılarıyla eşleşiyor. Modern bir hafifliği deri işçiliğinin gelenekleriyle birleştiren Miu Miu’ya özgü bu materyal, çantalara doku ve derinlik katıyor.

Gigi Hadid’in hem kendini, hem de büründüğü kişiliği yansıtan fotoğraf serisi; tarz sahibi, samimi ve net pozlardan oluşuyor. Yalnızca bir bakışla Hadid, fotoğraflarda biraz hayal edilmiş, biraz gerçekleştirilmiş ama tamamıyla Miu Miu’yu yansıtan bu dünyaya davet ediyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi