EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - BESLENME

Vitalica Wellness'tan “Sağlıklı Beslenme Paketi”

Vitalica Wellness 2021’de sağlıklı beslenme kararı alan ve yenilenmek isteyenlere özel bir beslenme paketi hazırladı. Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri, 4 farklı özel çay, wellness içeceği, sağlıklı bar ve diğer atıştırmalıklardan oluşan beslenme paketi uzman doktorlar ve beslenme uzmanları tarafından tasarlandı. Paketler, temel besin ögelerinin yanı sıra antioksidanlar, vitaminler, mineraller ve eser elementlerle aktive edilmiş, sağlığı geliştiren organik malzemelerle hazırlanıyor. %100 bitkisel bazlı ve %80 bitkisel bazlı olmak üzere 2 seçeneği olan paket içeriğindeki yemeklerde mevsimlik, yerel, taze ve organik besinler, tahıllar, kuruyemişler, tohumlar, sebzeler, meyveler ve deniz ürünleri kullanılıyor. Bağırsak florasını iyileştiren ve metabolizmayı hızlandıran yemekler aç kalmadan fazla kilolardan kurtulmayı da sağlıyor. Halsizliği önleyip enerjiyi ve canlılığı artırıyor.

profil
BT Ekip
05.04.2021
Vitalica Wellness'tan “Sağlıklı Beslenme Paketi”

Vitalica Wellness Superfood Paketi, “Yemeğiniz ilacınız, ilacınız yemeğiniz olsun!” felsefesiyle, uzman doktorlar ve beslenme uzmanları tarafından modern beslenme araştırmaları ışığında tasarlandı. Bu paket sağlığı korumak, geliştirmek ve yaşam kalitesini yükseltmek için vücudun gereksinim duyduğu besin öğelerini doğru miktarda ve doğru zamanda almanızı sağlayan, kolay sindirilebilen porsiyonlar içeriyor. Temel makro ve mikro besin ögelerinin yanı sıra; antioksidanlar, vitaminler, mineraller ve eser elementlerle aktive edilmiş, sağlığı geliştiren organik süper besinlerle tanışmanızı sağlıyor.

Fiziksel, zihinsel ve ruhsal olarak kendinizin en iyi versiyonunu yaratma yolunda bir yolculuğa çıkın!


Dünyanın öncü “sağlıklı yaşam” merkezlerinden biri olan Vitalica Wellness’in mutfağında mevsimlik, yerel, taze ve organik süperbesinler, tahıllar, kuruyemişler, tohumlar, sebzeler, meyveler ve deniz ürünleri kullanılıyor. Kullanılan her malzeme tazeliği, kalitesi, doğallığı ve besin değeri göz önüne alınarak özenle seçiliyor. Vitalica Wellness mutfağı, vücudun gün içinde önemli değişimler gösteren biyolojik ritmine göre tasarlanmış öğünler sunuyor. Bu sayede vücudun fizyolojik süreçleri destekleniyor, enerji gereksinimi karşılanıyor ve organizmanın besin ögelerinden optimum düzeyde faydalanması sağlanıyor.

Sağlıklı beslenme, sürekli diyet ve detoks yapmak veya oruç tutmak değildir. Kendinizi açlığa mahkum etmeyi unutun! Gıdaların tedarik sürecinden size ulaşmasına kadar en yüksek standartlarda hizmet veriyoruz. Malzemeleri ozonlu su ile temizliyoruz, temiz ve güvenli olduğundan emin olmak için yüksek düzeyde filtrelenmiş suyla pişiriyoruz.


Superfood Paketi, sağlık hedeflerinize ulaşmanız için tasarlandı! Beslenme paketiniz, beslenme alışkanlıklarınızda dönüşüm yaratacak, yaşam tarzından kaynaklanan beslenme sorunlarının üstesinden gelmenize yardımcı olacak, fiziksel, zihinsel ve ruhsal sağlığınızı geliştirecek.

Doğal ve dengeli beslenme sayesinde:

·     Bağırsak florasını iyileştirin

·     Metabolizmanızı hızlandırın

·     Fazla kilolarınızdan kurtulun

·     Sindirim fonksiyonlarını iyileştirin

·     İnsülin ve diğer hormonları dengeleyin

·     Enerjinizi artırın, canlanın

·     Uyku problemlerini ve yorgunluğu azaltın

·     Hafıza ve odaklanma gücünüzü artırın

·     Cildinizi ve vücudunuzu güzelleştirin


Program uzman hekim veya beslenme uzmanı görüşmesi ve değerlendirmesiyle başlıyor. Herkesin “eşsiz” olduğu bilinciyle size uygun içeriğe ve kaloriye sahip olan paket içeriği belirleniyor. Beslenme paketiniz, bütüncül bir yaklaşımla “kişiye özel” olarak sunuluyor. Vitalica beslenme programının %100 bitkisel bazlı ve %80 bitkisel bazlı olmak üzere 2 seçeneği var.

PAKETİNİZİ BUZDOLABINDA KORUYUN: Yemeklerimizi her gün taze olarak hazırlıyoruz, bu yüzden onları alır almaz buzdolabına koyun.

YEMEDEN ÖNCE ISITIN: Öğünlerinizi oda sıcaklığında yiyebilirsiniz, ancak ısıttığınızda metabolizmayı daha iyi çalıştırır ve tadı daha güzel olur. Porsiyonlarınızı tavada veya fırında cam veya porselen kaplar içinde ısıtmanızı öneririz.

Lezzetli, sağlıklı ve kontrollü porsiyonlardan oluşan paket içeriğini sürekli güncelliyoruz. Vitalica Wellness “Süperfood” Paketi içeriği:

• 3 ana yemek (kahvaltı, öğle ve akşam yemeği)

• 4 öğün çay

• 1 wellness içeceği

• 1 sağlıklı atıştırmalık/bar

Vitalica çayları, metabolizmayı ve sindirim fonksiyonlarını düzenleyen, bağırsaklarınızı temizleyen harika bitkisel karışımlardır.

Pakette neler yok?

Paketteki tüm öğünler doğal ve organik malzemelerle hazırlanmış olup

·       Gluten,

·       GDO,

·       Rafine şeker,

·       Tuz,

·       Süt ürünleri,

·       Koruyucu madde ve

·       Katkı maddesi içermez.


08:00: Günaydın! Güne sıcak Vitalica sabah çayı ile başlayın.

09:00: Kahvaltınızı oturarak yapın, kahvaltının en önemli öğün olduğunu ve gün boyu aktif kalmanıza yardımcı olacağını unutmayın.

11:00: Vitalica çayı ile sindirim sistemini nemlendirin ve sindirim gücünü artırın.

13:00: Öğle yemeğinizin tadının ve dokusunun tadını çıkararak yavaşça yiyin, yemekle birlikte su içmeyin.

16:00: Wellness içeceğinizi ısıtın ve sağlıklı atıştırmalığınızın tadını çıkarın. Biraz hareket edin, egzersiz yapın. Ter atmak, bedene ve zihne çok iyi gelir.

19:00: Akşam yemeğinizi ılık yiyin ve yemekle birlikte su içmeyin.

22:00: Vücudunuzu arındıran ve derin bir uykuya dalmanıza yardımcı olan ılık gece çayınızı yudumlayın. Tatlı rüyalar!

*Yukarıda örnek olarak sunulan öğün saatlerini, standartlarınıza adapte edebilir ve esnetebilirsiniz!


Önceki ve Sonraki
Haberler