İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (6 Kasım – 12 Kasım)

Yükselen burcunuza göre okumalısınız, bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
06.11.2023
Haftalık burç yorumları (6 Kasım – 12 Kasım)

Kendinizi geliştirmek, yeni fikirler edinmek için boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Maddi konularda ilerlemek için günlük hayatınızda çaba sarf edebilirsiniz.  Ani gelişen maddi konular sizi harekete geçirebilir. Eşinizin veya ortağınızın seçimleri, Venüs'ün burç geçişiyle birlikte öne çıkabilir. Merkür'ün burç değişimi, yeni eğitim fırsatlarına ve iç dünyanızda bazı yavaşlamalara neden olabilir.


Aile bireylerinizin fikirlerinden ilham alarak kendinizi daha da geliştirebilirsiniz. Diğer insanların fikirleri de sizi motive edebilir ve kendi potansiyelinizi keşfetmenize yardımcı olabilir. Venüs'ün burç geçişi, sorumluluklarınız hakkında kararlar almanıza yardımcı olurken, Merkür'ün burç geçişi değişim ve dönüşümle ilgili konuları ele almanızı sağlayacak. Sosyal hayatınızda sınırlar belirlemek de faydalı olabilir.


Bu hafta günlük hayatınızda yakın çevrenizle sürekli olarak iletişim halinde olabilirsiniz. Venüs'ün burç geçişi, boş zamanlarınızda sanatsal konulara ilgi duymanıza yardımcı olabilir. Merkür'ün burç geçişi, eşiniz/ortağınızla ilgili merak ettiğiniz konuları ele almanızı, ayrıca hedeflerinizle ilgili sorumluluklarınızı gündeme getirmenizi sağlayabilir.


Sosyal çevrenizi genişletmek; iletişim trafiğini artırabileceği gibi, yeteneklerinizi maddi açıdan birleştirmek için de fırsatlar sunabilir. Venüs'ün burç değiştirmesi, aile içinde denge sağlama konusunda size yardımcı olabilir. Merkür'ün burç geçişi ise günlük yaşamınızda merak ettiğiniz konuların gündeme gelmesine sebep olabilir ve eğitim konularında sorumluluklar almanız gerekebilir.


Hedeflerinizi genişletmek, finansal kaynaklarınızı artırmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca hedefleriniz hakkında yapacağınız değişiklikler, aile içinde bir hareketlilik yaratabilir. Venüs'ün burç geçişi, iletişim konularında denge sağlamanıza yardımcı olacaktır. Merkür'ün burç geçişi, araştırma yapmak ve değişim sürecinde sorumluluk almanız için boş zamanlarınızı değerlendirmenizi sağlayacaktır.


Kişisel ifade tarzınız iç dünyanızda çatışmalara sebep olabilir. Kendinizi motive etmek için farklı kültürleri araştırmayı deneyebilirsiniz. Maddi konularda denge sağlama ihtiyacı Venüs'ün burç geçişi ile gündeme gelebilir. Merkür'ün burç geçişi ise aile içi konularda merak ettiğiniz konuları öne çıkarırken, karşınızdaki kişilerle ilgili sorumluluklarınız artabilir.


Bu hafta özel ilgi alanlarınızı takip ederek, iç dünyanızı besleyebilir ve ufkunuzu genişletebilirsiniz. Ayrıca, bu yenilikçi dünyanın sunduğu fırsatlar sayesinde maddi anlamda da kazanç sağlayabilirsiniz. Venüs'ün burç geçişi, motivasyonunuzu yükseltirken, dengeyi sağlamanız gereken konular söz konusu olabilir. Merkür’ün burç geçişiyle yakın çevrenizle iletişiminiz artabilir.


Hayallerinize yön veren konular, yeteneklerinizi keşfetmenize yardımcı olarak sizleri motive edebilir.  Eşinizle ya da ortağınızla ilgili karşılaşacağınız ani gelişmeler, sizi harekete geçirerek motivasyonunuzu artırabilir. Venüs'ün burç değişimi, iç dünyanızda denge bulmanıza yardımcı olurken, Merkür'ün burç değişimi yeteneklerinizi gün yüzüne çıkararak boş zamanlarınızda sorumluluklar üstlenmenizde size yardımcı olabilir.


Kendinizi geliştirirken, iç dünyanızda yeteneklerinizi farklı alanlarda nasıl kullanılabileceğinizi keşfedeceksiniz. Yaptığınız küçük değişiklikler, iç dünyanızda hareketlenme yaratabilir. Venüs'ün burç geçişi, sosyal hayatınızda canlanmalara neden olurken, Merkür'ün burç geçişi ise sizi motive eden konularda yeteneklerinizi kullanmanıza yardımcı olacaktır.


Değişim sürecindesiniz, kendinizi ifade etmek için sosyal alanda aktiflik sizi bekliyor. Hobilerinizi değiştirerek yeni deneyimler edinmek, sosyal hayatınızda hareketlenmenizi sağlayabilir. Venüs'ün burç geçişi, hedeflerinizle ilgili kararlar almanıza yardımcı olacak. Merkür transiti ise kendi başınıza kalabileceğiniz sessiz alanlarda merak ettiğiniz konuları araştırtabilir. İletişim kurarken yavaşlayarak, karşınızdaki kişinin anlamasını kolaylaştırabilirsiniz.


Hedeflediğiniz alanlarda parlayan yeteneklerinizi göstermek isteyebilirsiniz. Aileyle ilgili konularda meydana gelen değişimler, hedeflerinize ulaşmak için yeni kapılar açılabilir. Venüs'ün burç geçişi, sevdiğiniz konularda yeni beceriler edinmeniz için fırsat sunuyor. Merkür'ün burç geçişi ise sosyal çevrenizde yeteneklerinizi sergilemeniz için kapılar aralarken, maddi konularda sorumlulukları da beraberinde getirebilir.


Günlük hayatınızda sizi besleyen konulara yönelik yeni eğitimler almak için çaba sarf edebilirsiniz. İletişiminizin gelişmesi, aynı fikirlere sahip insanlarla etkileşim kurarak zihninizi beslemenize yardımcı olabilir. Venüs'ün burç değiştirmesiyle birlikte finansal konular gündeminizde olacak. Merkür'ün burç değişikliği, hedeflediğiniz alanlarda yeteneklerinizi sergilemeniz ve motivasyonunuzu artırmak için çalışmanızı teşvik edebilir.


Önceki ve Sonraki
Haberler