EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (4-10 Mayıs)

4 Mayıs haftası hem Ay düğümlerinin burç değiştirdiği hem de Perşembe günü gerçekleşecek olan Dolunay’ın etkisiyle astrolojik olarak önemli haftalardan biri olacak. Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay ülke olarak bizi finans ve ekonomi anlamında krizlerle yüzleştirirken, Ay düğümlerinin değişimi ise ruhsal olarak 19 aylık yeni tekâmül yollarımızın açılmasını sembolize edecek. Haftanın kişisel hayatlarınıza olan etkisini yükselen burcunuza göre okuyabilirsiniz.

profil
Serap Baytok
04.05.2020
Haftalık burç yorumları (4-10 Mayıs)

Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay, ortak hesaplar, eşinizin kaynakları ve dönüşümü anlatan bir hayat hanenizde gerçekleşiyor. Maddi konularla ilgili beklenen cevapların alınabileceği, sürpriz harcama ve masrafların çıkabileceği bir hafta. Ay düğümleri 19 aylık yeni döngüde, ‘iletişim kurmalı ve kardeşlerinizle ilişki kurmayı öğrenmelisiniz’ diyor.


Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay, eş, ilişkiler ve ortaklıkları anlatan bir hayat hanenizde gerçekleşiyor. İlişki arayışlarınıza cevap verebilecek, ilişkideki pürüzleri ortaya çıkarabilecek, birlikte iş yapmayı başlatabilecek bir hafta. Ay düğümleri 19 aylık yeni döngüde,  ‘kendi değerinizi bilmeli ve para kazanmayı öğrenmelisiniz’ diyor. Bu süreçte bolluk ve güven konusunda şans sizden yana olacak.


Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay, çalışma hayatınızı, sağlığınızı, günlük rutinlerinizi ifade eden bir hayat hanenizde gerçekleşiyor. Günlük rutininizin artacağı, daha fazla çalışacağınız, düzenli yapmakta zorluk çektiğiniz konularda bir rutin tutturabileceğiniz bir hafta olabilir. Ay düğümleri 19 aylık yeni döngüde, bireyselliğinizi ve bilgiyle olan ilişkinizi ön plana çıkaracak, çok şanslı olacağınız bir dönem başlıyor.


Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay, aşk, çocuklar ve cesaret ile ilgili bir hayat hanenizde gerçekleşiyor. Bu hafta bir ilişki ciddileşebilir ya da ilişki içerisindeki sıkıntı yaratan bir konu ile yüzleşilebilir. Çocuk sahibi Yengeç burçları, çocukları ile ilgili daha yoğun bir hafta geçirebilir. Ay düğümleri 19 aylık yeni döngüde, ‘biraz daha içe dönmeli ve cevapları kendi içinizde yaşamalısınız’ diyor. İş ya da meslek değiştirmek konusunda kararlar alabilirsiniz.


Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay, ev, mesken ve aile ile ilgili bir hayat hanenizde gerçekleşiyor. Ev içinde krizli durumlar ve münakaşalar ile ilgili sabırlı olmakta fayda var, ev için masraf yaparken biraz daha dikkatli olmalısınız. Ay düğümleri 19 aylık yeni döngüde, arkadaş çevrenizin iyi anlamda değişeceğini, aşk ilişkilerinde yürümeyen yaklaşım ve kalıpların hayatınızdan çıkacağını gösteriyor.


Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay, yazışma, sözleşme ve antlaşmalarda beklenmeyen krizlerin gerçekleşebileceğini, iyi anlamıyla beklenen bir haberin gelebileceğini, kardeş ve yakın akrabalarla ilgili gündem ve meşguliyetlerin olabileceğini gösteriyor. Ay düğümleri 19 aylık yeni döngüde, kariyerde şansın sizden yana olduğunu, duygu ve aile dünyanızda yürümeyen yaklaşım ve tavırların artık hayatınızdan çıkacağını gösteriyor.


Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay, para, değerler ve finansal konular ile ilgili bir hayat hanenizde gerçekleşiyor. Maddi konularla ilgili beklenen cevapların alınabileceği, kazanç konusunda şanslı olabileceğiniz bir hafta. Ay düğümleri 19 aylık yeni döngüde, eğitim ve hocalardan yana şanslı olacağınızı, kültürünüzü arttıracak gelişmeler yaşayacağınızı gösteriyor. Bilgiyi öğrenmek ve paylaşmak bu dönemde çok önemli olacak.


Burcunuzda gerçekleşen Dolunay, kişisel imaj, sağlık ve birlikteliğiniz açısından cevaplar barındıran ve kafanızı netleştiren bir hafta yaşamanızı sağlayacak. Dolunay duyguları yoğunlaştırıp biraz gergin olmanıza sebebiyet verebilir, geçici olduğunu bilmenizde fayda var. Bu hafta ilişkiniz açısından sürpriz başlangıçlar yaratabilir. Ay düğümleri 19 aylık yeni döngüde, sinerji yaratabilmek ya da aradığınız kaynaklara daha kolay ulaşabilmek adına size destek verecek. Değişimleri daha kolay gerçekleştireceksiniz.


Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay, içsel ve bilinçaltı süreçlerinizi yoğunlaştıracak, rüyalarınız mesajcı ve haberci olabilir. Sağlık konusunda hassas olabileceğiniz, kendinize fazla yüklenmemeniz gereken bir hafta. Ay düğümleri 19 aylık yeni döngüde, bireyselliğinizin altını çizerken, size hizmet etmeyen bencilliklerinizin sesini kısıp, birliktelik ve ortaklıklardan yana daha şanslı olmanızı sağlayacak.


Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay, arkadaşlar ve sosyal çevrelerde bazı gerginlikler ve yanlış anlaşılmaları tetikleyebilir. Yeni çevrelerde, siz destek verecek kimselerle tanışabilirsiniz. Aşk konusunda neticeler ve cevaplar alabilirsiniz. Ay düğümleri 19 aylık yeni döngüde, çalışma hayatınız ve çalışma koşullarınızda yenilikler ve başlangıçlar olacağını gösteriyor.


Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay, kariyer ve iş konularında kendinizi göstermenizi ve bu alanda cevaplar almanızı sağlayacak. Daha fazla görünür olacak, işverenlerinizle ilgili konularınıza açıklık getireceksiniz. Ay düğümleri 19 aylık yeni döngüde, kalbinizin sesini dinleyip, cesaret ederseniz şansın sizden yana olacağını, bilginizi göstermenizin vakti geldiğini vurguluyor.


Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay, eğitim ve seyahat konularında gelişmeler gerçekleşeceğini gösteriyor. Mecburi seyahat etmeniz gerekebilir. Beklediğiniz bir eğitimi almaya başlayabilirsiniz. Eşinizin akrabaları ile ilgili konu ve gündemler olabilir. Ay düğümleri 19 aylık yeni döngüde, kariyerde yürümeyen kalıp ve tutumların sonlanacağını, ev ve aile konularında çok şanslı bir döneme girdiğinizi gösteriyor.

Mutlaka okuyun: Dolunay dönemi nasıl değerlendirilmeli? 


Önceki ve Sonraki
Haberler