EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (29 Haziran -5 Temmuz)

Gökyüzü gündeminin çok yoğun olduğu bir haftaya hoş geldiniz. Salı günü Jüpiter-Pluto kavuşurken, büyük sistemlerin değişmesi için dünyada değişim rüzgârları tekrar esecek. Perşembe günü Satürn geri harekette Oğlak burcuna geçip yönetim ve idarede geri dönülemez yapılandırmaları mecburi kılarken, Pazar günü yaşayacağımız Ay tutulması ile de son altı ayın sonuç ve gelişmelerini yaşayacak, neticeler alacağız. Haftanın kişisel hayatlarınıza olan etkisini yükselen burcunuza göre okuyabilirsiniz.

profil
BT Ekip
29.06.2020
Haftalık burç yorumları (29 Haziran -5 Temmuz)

Ev, aile ve kariyer ile ilgili bir alanda tutulma yaşayacak, eve daha çok zaman ayıracak, ailenizle ilgili olaylara odaklanacaksınız. İş hayatınız ile ilgili daha aktif bir döneme giriyorsunuz. İş ve kariyer hayatınızda uzun süredir beklediğiniz gelişmeler ve netleşmeler bu dönem gerçekleşebilir. Ev değişikliği, tadilat, mülk alım/satım ve iş değişikliği yaşayabilirsiniz. Evlilik/boşanma gibi medeni halinizi değiştirecek gelişmeler bekleniyorsa bu dönem bu konular netleşebilir.

Bonus: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler?


Bu Ay Tutulması gündeminizi kardeşler, komşular gibi yakın çevre, yakın akrabalar ile iletişim ve bilgi konularına odaklayacak. Tutulma, eğitim hayatınız ve yabancı kültürlerle ilgili işlerinizin gidişatına hız kazandırabilir. Yazarak, çizerek başlatacağınız, konuşmuyorken konuşmaya karar verdiğiniz bir konu iş hayatınızda yeni bir dönem başlatabilir. Yabancılar, yüksek eğitim ve inançlarınız üzerinden dönüşüm yaşamaya ve bunu toplum önünde gösterip bilinir hale getirmeye uygun bir dönemdesiniz. Yakın akrabalarınızla ve kardeşlerle bir konuda karşıt düştüyseniz, bu konularla yüzleşmek ve artık bir karara varmak isteyebilirsiniz.


Ay tutulması ekonomi hanenizde yaşanacak. Sahip olduklarınıza ve kazançlarınıza odaklandığınız bir dönem yaşayacaksınız.  Para ile ilgili konular üzerinden dönüşüm yaşayacaksınız. Hali hazırda sahip olduğunuz birikim türünü başka bir türe dönüştürebilirsiniz. Banka, faiz, nafaka ve eşinizin/ortağınızın kazancı ile ilgili çözülmemiş, muallâkta kalmış konularınız bu dönemde bir neticeye varacak. Hayatta yeni değerler keşfedebilir, sahip olduğunuzun farkında olmadığınız gelir kaynaklarına ulaşabilirsiniz.


Bu tutulma, sizi baştanbaşa değiştirecek. Uzun zamandır başlayan/başlayamayan bütün süreçleriniz bu dönemde birer birer netleşecek. Bu ay tamamı ile sizinle ilgili, tüm gelişmeler bizzat sizin içinde olmanızla gelişecek. Fiziksel bedeninizle ilgili yapmak istediğiniz değişikliklere, bedensel dönüşüme, diyet, ameliyat gibi temalara olanak sağlayan bir dönemdesiniz. Eşiniz, ilişkiniz, ortaklığınız ve evliliğiniz ile kadersel önemli süreçleri başlatmak ya da cesaret edemediğiniz sonlanmaları yaşamak için gökyüzü sizi gösterecek. Hayatınıza çok önemli yeni bir insan girebilir, aradığınız yoldaş ya da ortakla işbirliği yapma fırsatları yakalayabilirsiniz.

Bonus: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler?


Ay tutulması, sizi çalışma koşullarınız, iş hayatınız ve sağlığınız konusunda gelişmelerle buluşturacak. İş konusunda oturmasını istediğiniz bir rutin ya da düzen sonunda bu hafta uygulamaya geçebilir. Çalışma arkadaşlarınız ya da sizinle çalışan elemanlarınızda değişiklik olabilir ya da çalışma koşullarınız değişebilir. Sağlık açısından dikkat edilmesi gereken bir süreç olacak ya da zaten sıkıntısını çektiğiniz bir rahatsızlık konusunda aradığınız tedaviyi/şifayı bulduğunuz, doğru doktor ya da bilene rast geldiğiniz bir dönem olabilir.

Bonus: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler?


Geçmişte hali hazırda başlattığınız iş girişimleriniz, iş başvurularınız ve müteşebbisleriniz var ise bu ay sonunda güzel haberler sizi bekliyor olabilir. Çocuk isteyen Başaklar bu hafta sevinçli haberler alabilirler. Çocuklarımız, girişimlerimiz ve merkezde kalma, görünür olma kabiliyetimiz üzerinden olaylar ve dönüşümler yaşayacağınız bir dönemdesiniz. Arkadaş grupları ve sosyal çevrelerde yeni insanlarla tanışabilirsiniz, hatta bu çevrelerden yeni bir insan kalbinizi çalabilir ya da eski bir arkadaşlık flörte dönüşebilir. 

Bonus: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler?


‘Evim, işim, ailem ve geleceğim ne olacak’? diyorsanız beklediğiniz cevaplar iyi/kötü pozitif/negatif bir şekilde size ulaşacak, bu konudaki belirsizlik ortadan kalkacak. Ev almak/satmak, taşınma, tadilat ya da iş ile ilgili süreçlerin yaşadığınız yeri değiştirmesi gibi konular gündeminize girebilir. Aileniz ve ebeveynleriniz ile ilgili süreçleriniz bir netleşme aşamasına girecek.

Bonus: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler?


Eğitim hayatınızla ilgili süreçlerinizin tamamlanma/sonuçlanma aşamasını görecek, yeni eğitimler almak konusunda kararlar vereceksiniz. Hocalarınız ve eğitmenlerinizle görüşmeleriniz, münasebetleriniz olacak, bir şeyler öğrenmek ya da öğretmek adına girişimlerde bulunacaksınız. Eşinizin yakın akrabaları ile ilgili önemli gelişmeler sizin hayatınıza da yansıyabilir.

Bonus: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler?


Bu hafta tutulma, ekonomik anlamda önemli değişimlere açık bir dönemi tetikleyecek sizin için. Eşinizin kaynakları olsun, kendi birikimleriniz olsun iyi analiz etmeli adımlarınızı acele etmeden fikir süzgecinden geçirerek atmalısınız.  Ani gelişen olaylar karşısında kriz yönetme kabiliyetiniz sınavdan geçerken, krizi fırsata geçirme adına büyük fırsatlar yakalayacaksınız. Beklediğiniz ödemeler, nafaka, faiz, miras gibi konular gündeminize düşebilir ya da bu konularda haberler alabilirsiniz. 

Bonus: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler?


Son bir yıldır adını koymak istediğiniz, çalıştığınız, neticesini görmek istediğiniz, bitmesini istediğiniz önemli meseleleriniz ile ilgili cevaplarınızı alacağınız ve kafanızın iyi ya da kötü belirsizlikten kurtulacağı zaman diliminden geçeceksiniz. Eşiniz, evliliğiniz, iş ilişkileriniz, gönül ilişkileriniz ile ilgili karar vermeniz gereken zamanlar gelmiş olabilir ya da bu konularda beklediğiniz haberler/gelişmeler bu dönemde size ulaşıyor olabilir. 

Bonus: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler?


İş teklifleri alabilir ya da işinizde yeni sorumlulukların altına girebilirsiniz. Sizinle çalışanlar ya da çalışma arkadaşlarınızda değişiklikler olabilir. Oturtamadığınız günlük rutinlerinizi oturtmak ve bir düzene sokmak için çok ideal zamanlardan geçeceksiniz. Daha önce istediğiniz fakat zor gelen, diyete başlama, düzenli çalışma, rutin oluşturma gibi konular bu dönemde çok kolay gelişecek. 

Bonus: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler?


Tutulma, sizi arkadaş çevreleriniz, flörtleriniz ve çocuklarınız ile ilgili konular üzerinden değiştirip/dönüştürecek. Çocuklarınız ile ilgili süreçleriniz ve onların hayatları ile ilgili gelişmeler netleşip bir neticeye bağlanabilir. Yeni başlayan flörtler olabilir ya da tanışıklıklar ilişkiye doğru ilerleyebilir. Bazı arkadaşlıklarınızı sorgulayabilir, sonlandırabilirsiniz.

Bonus: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler? 


Önceki ve Sonraki
Haberler