EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (25 Ekim - 31 Ekim)

Zorlayıcı enerjileri olan Koç dolunayının tamamlanma atmosferi altında yeni bir haftaya başlarken artık gökyüzü, yaşamlarımızda hayalin değil gerçeğin peşinden koşmamızı istiyor olabilir. Farkındalık ve yaşamı büyük pencereden görme enerjisi içinde olabiliriz. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, 25 Ekim-31 Ekim haftasının burç yorumlarını paylaştı.

profil
BT Ekip
25.10.2021
Haftalık burç yorumları (25 Ekim - 31 Ekim)
  • Gökyüzünde Güneş’in Akrep burcu seyrine başlamış olması ve 30 Ekim günü Mars’ın da saat 17.10’da Akrep burcuna geçmesi vesilesiyle, artık yaşamlarımızda daha derinleşebilir ve geçmişten getirdiğimiz belki de üstünü örttüğümüz, göremediğimiz sorunlarımıza yönelebilir, farkındalık yakalayabilir, güçlü dönüşümlere açık bir zaman dilimini deneyimleyebilir, kendimizi daha fazla önemseyebiliriz.
  • Hafta başında Venüs ve Neptün arasında oluşacak uyumsuz birliktelik etkisi altında ikili ilişkilerimizde hayal kırıklığı yaşamaya daha müsait olabiliriz. Duygularımızda yön kaybedebilir, aldanma ve ruhsal olarak yanılsamalar içine sürüklenebiliriz.
  • Pazartesi, salı ve çarşamba günleri gözümüzü tabiri caizse dört açmalı, her duyduğumuza hemen inanmamalı, bireysel anlamda aldanma ve hayal kırıklığı yaşatabilecek durumlar oluşturmaktan kaçınmalı ve iletişim halinde olduğumuz kişilere karşı tedbirli olmalıyız.
  • 28 Ekim Perşembe günü Venüs ve Jüpiter arasında oluşacak uyumlu birliktelik, dünyevi zevklerimiz ve tercihlerimizde hayatımıza sürpriz yönde gelişmeler getirebilecek bir zaman dilimini yaşatabilir. Bereket ve şansın bizden yana olduğunu hissedebiliriz.
  • Bütün duyurularımızı, yeni iş başvurularımızı, finansal koşullarımızı ve çevremizdeki kadın figürlerinden beklentilerimizi olumlu yönde destekleyici olabilir.
  • 30 Ekim günü artık Mars’ın Akrep burcuna geçişiyle birlikte yaşamımızda daha stratejik davranabilir ve kendimizi daha rahat akışta ortaya koyabiliriz.
  • Hafta sonu Merkür ve Jüpiter uyumlu birlikteliği altında, sevdiklerimizle birlikte yaşayacağımız keyifli, sağlık ve huzurlu bir haftayı tamamlamamız dileğiyle…

Not: Yükselen burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız, Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (25 Ekim - 31 Ekim)

Yeni hafta başlangıcında yaşamımızda yeni fırsatlar yakalayabiliriz ve ikili ilişkilerimizde ortak kararlar almak isteyebiliriz. Bu hafta daha çok ortak finansal konularımıza odaklanabiliriz. Çözmek zorunda kalabileceğimiz krizlere açık bir zaman dilimi olabileceğini hatırlayalım. Yeni bir iş başvurusu yapmayı düşünüyorsak bu haftanın enerjilerini olumlu yönde değerlendirebiliriz. Haftanın ilk günlerinde tedbiri elden bırakmamalı, her duyduğumuza inanmamalı ve atılacak bir imzamız var ise dikkatli olarak sonradan hayal kırıklığı oluşturmamaya özen göstermeliyiz.

 

Haftalık burç yorumları (25 Ekim - 31 Ekim)

Yeni haftaya kontrolümüz dışında yaşadığımız krizlerle yüzleşmek zorunda kalarak başlayabiliriz. Bekar Boğalar için yeni bir aşka başlangıç zamanı olabilir. Finansal olarak hayalin değil gerçeğin peşinden koşmamız gereken bir hafta. Gereksiz borçlanmalara karşı tedbirli davranmalıyız. İkili ve özel ilişkilerimizde krizli durumlara açık bir enerji altında olabileceğimizi unutmadan, mümkün olduğunca topraklanarak sakin kalmaya niyet edelim. Kendimizi baskı altına alınmış gibi hissedebiliriz. Krizle değil sevgiyle dönüşmeyi deneyimleyelim.

 

Haftalık burç yorumları (25 Ekim - 31 Ekim)

Yeni bir haftaya başlarken kendimizi daha çok önemseyebilir ve günlük rutinlerimizi gözden geçirmek isteyebiliriz. İkili ilişkilerimizi sorgularken, ailemizle ilgili fedakarlık yapmak zorunda kalabiliriz. Hayal kırıklığı ile yüzleşmek zorunda kalabileceğimizi unutmadan hafta başında attığımız adımlarda dikkatli olmalıyız. Hayatımızın daha yoğunlaştığını hissedebiliriz. Hafta genelinde beden sağlığımıza ekstra özen göstermeyi ihmal etmeyelim. Hafta sonunun enerjileri ile içimizden geçenleri rahat akışta yazmayı deneyebilir ve içimizdeki yeteneklerimizin çıkmasına izin verebiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (25 Ekim - 31 Ekim)

Yeni bir haftaya başlangıçta iş ve çalışma ortamlarımızda yeni farkındalıklar yakalayabilir ve değişim enerjilerine açık bir zaman dilimini deneyimleyebiliriz. Yaşamın daha çok keyifli haline yönelebiliriz. Hafta başında büyük riskler almamamız ve sakin kalmamız gereken bir zaman dilimi olabilir. Ailevi ilişkilerimizde olumlu ve huzurlu bir haftayı yaşayabiliriz. Çocuklarımızla ilgili sürpriz gelişmelere açık bir zaman içinde olabilir, onların mutluluğuna şahit olabiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (25 Ekim - 31 Ekim)

Yeni bir haftaya gelecek planlarımıza yönelerek başlayabiliriz. Ev ve ailemize daha çok odaklanmak isteyebileceğimiz bir süreç olabilir. Yeni bir gayrimenkul fırsatı ile karşılaşabiliriz. Gereksiz harcamalara karşı tedbirli olmayı ihmal etmemeliyiz. İlişkilerimizde krizli durumlara çekilebiliriz. Taşınmak ya da ev içinde yapmak istediğimiz bir tadilat planımız var ise bu haftayı değerlendirebiliriz. Küçük ev kazalarına açık bir zaman diliminde olabiliriz. Hafta genelinde yaşamda ertelediklerimize öncelik vererek olumlu farkındalıklar kazanabiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (25 Ekim - 31 Ekim)

Yeni haftaya ruhen enerjimizin çok olduğunu hissederek başlayabiliriz. Yakın çevremizle olan iletişimimizde yoğun bir dönem içinde olabiliriz. Ailevi ilişkilerimizde kaybettiğimiz dengeyi tekrar kurmak konusunda destekleyici bir hafta yaşayabiliriz. Yakınlarımızla olan ilişkilerimizi doğru yönetmeye özen gösterelim. Finansal koşullarımızda iyileşme olabilirken geçmişten unuttuğumuz bir borç karşımıza çıkabilir ve kısa seyahatlere yönelebileceğimiz bir hafta içinde olabiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (25 Ekim - 31 Ekim)

Yeni haftaya başlarken karşılaşabileceğimiz sürpriz gelişmelerle finansal anlamda güçlü değişim içinde olabilir ve yaşadığımız bir krizi kendi adımıza fırsata çevirebiliriz. Yeni yatırımlar için fırsatları kollama zamanı olabilir, hafta başında ani kararlar almamaya özen gösterelim. Aldanmalara açık bir atmosfer altında olabiliriz. Yakınlarımızla olan krizli ilişkilerimizde iyileşme sürecini yaşayabilir, rahat akışta dengeyi kurabilir ve olumlu yönde desteklerini hissedebiliriz. İstediklerimizin peşinden vazgeçmeden koşmak için mükemmel bir zaman dilimi olabilir. Baş ve bel bölgemizde hassasiyetler yaşayabiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (25 Ekim - 31 Ekim)

Yeni haftaya başlarken kendimizi daha çok önemseyebilir ve özgüvenimizi ortaya çıkarabiliriz. Daha çok ben diyebileceğimiz bir haftayı yaşayabiliriz. Finansal anlamda desteklendiğimiz hafta genelinde kontrolsüz para çıkışlarımız da olabilir. Hafta sonu bazı kısıtlamalarla, blokajlarla karşılaşabiliriz. Pasif agresif tutumlardan ve dengesiz davranışlardan uzak durmamız ve yaşamın şartlarını fazla zorlamamız gerebilir. Uykusuzluk yaşayabileceğimiz bu süreçte kafein alımını azaltmak, bol sıvı tüketmek iyi bir fikir olabilir. Bu enerjinin farkında olarak suyla bolca temas ederek şifalanmayı deneyebiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (25 Ekim - 31 Ekim)

Yeni haftaya başlarken daha çok bilinç altımıza çekilebilir ve ruhen kendimizi yaşamımızdaki sorumluluklarımıza karşı isteksiz hissedebiliriz. Kendi içimize dönerek yeni farkındalıklar kazanabileceğimiz bir haftayı deneyimleyebiliriz. Bireysel olarak yeniliklere açık bir dönem olurken, gökyüzü önümüze yeni fırsatlar sunabilir. Ruh ve beden sağlığımıza ekstra dikkat etmemiz gereken bu süreçte bol sıvı tüketmeye özen gösterelim. Haberci rüyalarımızda artış olabilir, bunları bir kağıda not almak iyi bir fikir olabilir.

 

Haftalık burç yorumları (25 Ekim - 31 Ekim)

Yeni haftaya başlarken üstünü örttüğümüz, görmezden geldiğimiz bazı gerçeklerle yüzleşebilir ve kontrolümüz dışında gelişen olaylarla karşılaşabiliriz. Krizleri fırsata çevirmek için ideal bir zaman dilimi içinde olabiliriz. Gelecek planlarımıza daha çok odaklanabilir ve geçmiş sıkıntılarımızdan kurtulabiliriz. Önümüze yeni bir ortaklık teklifi ya da işimizle ilgili imzalık evrakların gelebileceği bu süreçte dikkatli olmalı, aldanmalara açık bir zaman dilimini yaşayabileceğimizi unutmamalıyız. Hayallerimizin peşinden tutku ile gidebilir ve yeni fırsatlara sakince odaklanabiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (25 Ekim - 31 Ekim)

Yeni haftaya başlarken kariyer ve iş alanlarımızda kendimizi kolaylıkla ortaya çıkarabilir ve daha gözle görülür başarılar yakalayabiliriz. Yaşamımızda kontrolümüz dışında oluşan blokajları, güçlü bir şekilde bireysel olarak fırsata dönüştürebileceğimiz ideal bir zaman olabilir. Alma verme döngümüzü korumaya dikkat etmeli ve kendi çıkarlarımızı gözetmeyi de ihmal etmemeliyiz. Ailemizdeki kadın figürlerle olan iletişimimizde hassas bir dönemi yaşayabiliriz, kırıcı davranmamaya ve sevdiklerimizle güç mücadelelerine girmemeye özen gösterelim. Bu haftanın enerjileri ile bekar olan Kova burçlarının gündemlerine aşk gelebilir.

 

Haftalık burç yorumları (25 Ekim - 31 Ekim)

Yeni haftaya başlarken daha çok finansal gündemimize yönelebilir ve gelecek hedeflerimizin peşinden koşmak isteyebiliriz. Sevdiklerimiz hafta başında bizi beklemediğimiz yönde ruhen hayal kırıklığına sürükleyebilir. Aşırı fedakar davranışlar bizlere ruhsal yönde sıkıntılar oluşturabilir, bu enerjinin fakında olarak sınırlarımızı korumamız gereken bir süreci deneyimleyebiliriz. Kariyer yaşantımızda ve iş ortamlarımızda rahat akışta fırsatlarla karşılaşabiliriz. Beklenmedik ve aniden gelişen seyahatler sıkça gündemimizde yerini alabilir. Yurt dışı bağlantılı bir işimiz var ise beklediğimiz yönde olumlu ve bereketli bir dönemin başlangıcı olabilir. Kişisel olarak farkındalıklar kazanmayı ve bize katkısı olacağını düşündüğümüz eğitimleri değerlendirmeyi ihmal etmeyelim.

 

Haftalık burç yorumları (25 Ekim - 31 Ekim)
Önceki ve Sonraki
Haberler