İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (18 Aralık – 24 Aralık)

Yükselen burcunuza göre okumalısınız, bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
18.12.2023
Haftalık burç yorumları (18 Aralık – 24 Aralık)

Haftaya iç dünyanızda hissettiğiniz değişim arzusuyla başlayabilirsiniz. Kendinizi motive edecek hedefler belirleyerek, yeni fırsatlar elde etmek adına girişimde bulunabilirsiniz. Bu hafta kazancınızda artış söz konusu olabilir. Güneş'in burç değiştirmesiyle birlikte, hedeflerinize daha fazla odaklanabilirsiniz. Aile ve ev hayatınız ile ilgili daha yoğun bir gündem içine girebilirsiniz.


Sosyal çevrenizde kendinize yakın hissettiğiniz kişilerle birlikte olmayı tercih edebilirsiniz. Bu hafta motivasyonunuzu artıran birçok konuyla ilgilenebilirsiniz ve bu, farklı bakış açısı geliştirmenizi sağlayabilir. Güneş'in burç değiştirmesi ile hukuksal bir konunun çözümü gerçekleşebilir. Ruhsal bir rehberle karşılaşabilirsiniz. Vize işlemlerine başvurabilirsiniz; evraklarınızı kontrol etmeyi unutmayın zira Merkür retro pozisyonda.


Bu hafta kararlarınızı alırken, hedeflerinizle uyumlu olmasına özen gösterin. Sosyal alanda meydana gelen köklü değişimlere karşı meraklı bir tutum sergileyebilirsiniz. Güneş'in burç değiştirmesi, ortak kazançlarınızı önemli hale getirebilir. Karamsar ruh hali içinde olabilirsiniz. Harcamalarınız odak noktanız haline gelebilir. Gizemli konulara istemsiz çekilebilirsiniz.


Bu hafta çeşitli eğitimler almak isteyebilir ve kararsız kalabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için sizinle aynı düşünceleri paylaşan kişilerle iletişim kurabilir ve fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Sizinle aynı fikirleri paylaşan insanlarla iletişim kurmanız, hedeflerinizi büyütmenize yardımcı olabilir ve hedeflerinize ulaşma arzunuzu artırabilir. Güneş'in burç geçişiyle odak noktanız ikili ilişkiler olabilir.


Bu hafta sevdiğiniz kişilerle bir araya gelerek enerji toplayabilirsiniz ve enerjinizin yükselmesi aile bağlarınızı güçlendirebilir. Hafta ortasında ise hukuksal konularla ve vize işlemleri ile ilgilenebilirsiniz. Bu, hedeflerinize ulaşmanıza ve kişisel gelişiminize katkı sağlayabilir. Güneş’in burç geçişi sırasında odak noktanız günlük rutinleriniz, sağlık alanınız ve sorumluluk aldığınız alanlar olabilir. Evcil hayvanınız varsa onunla daha fazla ilgilenebilirsiniz.


Bu hafta sizinle aynı fikirlere sahip insanlarla iletişim halinde olmayı tercih edebilirsiniz. Yaşayacağınız derin değişimler, aşk hayatınızda kararlar almanıza neden olabilir. Boş zamanlarınızda, kendinizi yeni eğitimlerle geliştirmeyi tercih edebilirsiniz. Güneş'in burç değişimiyle yaratıcılığınız artabilir. Odak noktanız aşk ilişkileriniz olabilir. Kendinize daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz.


Bu hafta günlük hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz şeyleri alırken hesaplı davranmak isteyebilir, kendinizi kısıtlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle iletişimsel sıkıntılar olabilir, yanlış anlaşılabilirsiniz. Güneş'in burç geçişiyle, aile üyeleriyle daha fazla vakit geçirme isteğiniz artırabilir ve ailenizle aktiviteler içinde olabilirsiniz. Evinizde daha fazla vakit geçirebilirsiniz.


Haftaya başlarken kendinize zaman ayırarak, motivasyonunuzu artırabilir ve enerjinizi yükseltebilirsiniz. Aile içi iletişimde bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi doğru ifade ederek, karşınızdaki kişilerin öfkeli davranışlarını yatıştırabilirsiniz. Güneş'in burç değişimi size iletişim konularına daha fazla odaklanma fırsatı verebilir. Ayrıca, yakın çevrenizdeki insanlarla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Seyahat planları yapabilirsiniz.


Haftaya başlarken aile içi meseleler, iç dünyanızda bastırılmışlık hissi uyandırabilir. Hafta ortasında ise aceleci davranışlarınız ufak kazalara neden olabilir. Güneş'in burç değiştirmesi, refah seviyeniz ve sahip olduğunuz varlıklar hakkında düşüncelerinizi artırabilir. Maddi konular gündeminizde olabilir. Ek gelirler elde etmek için ikinci iş arayışına girebilirsiniz.


Haftaya başlarken sizi rahatsız edecek kişilerle olmak istemeyeceksiniz. İletişim dili sevgi dolu insanlarla olmak isteyebilirsiniz. Kendinize ayırdığınız zamanlarda merak ettiğiniz konulara odaklanmak da motivasyonunuzu artırabilir. Aşk hayatınızda sürprizli konular gündeme gelebilir. Güneş'in burç değiştirmesi ile odağınız kendi istekleriniz olabilir. Kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedebilirsiniz. Daha fazla harekete geçebilirsiniz.


Maddi konulardaki ihtiyaçlarınız, hedeflerinizi belirlerken tercihlerinize yön verebilir. Kendi düşüncelerinizi ifade etmek konusunda iletişim zorlukları yaşayabilirsiniz. Hafta ortasında ise yakın çevrenizle bir arada olmak isteyebilirsiniz. Güneş'in burç değiştirmesi, hayattan izole olma isteğinizi artırabilir. İç dünyanızda oluşan duygu durumuna odaklanabilirsiniz. Karamsar düşünceler sizleri zorlayabilir. Hayatı geri plandan izlemek ve yorumlamak size iyi gelebilir.


Haftaya başlarken kendinizi motive edecek konular hakkında eğitimlere katılarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Sosyal açıdan kendinizi ifade etmek konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. İletişim ağınızı genişletmek ve sosyal çevrenizde kendinizi ifade etmek için daha fazla sevgi dilini kullanmaya özen gösterebilirsiniz. Güneş'in burç değiştirmesi sosyal aktivitelere odaklanmanızı sağlayabilir ve insanları kendinize çekebilirsiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog