EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları ( 15-21 Şubat )

21 Şubat 2021 saat 03.51 itibariyle Merkür düz hareketine geçecek. Bu hafta aşırı zihinsel aktiviteler baş ağrılarına sebebiyet verebilir, dikkat! Yaşamınıza düzenli bir yoga ve meditasyon programı katmak yaşam dengenizi sağlamanıza yardımcı olabilir. 

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
15.02.2021
Haftalık burç yorumları ( 15-21 Şubat )

Hafta genelinde gündem başlıkları şöyle: 

Çalışma ve rutin düzen açısından; girişimci olmak, iş-proje geliştirmek, rekabet etmek, kazanmak, risk almak, tek başına hareket etmek, plansız olmak, gözüpek ve cesur olmak, yenilenmek, yeniliklere adapte olmak ön plana çıkabilir. İkili ilişkiler açısından; ilişkilerde uyum, barış ve hoşgörü önemli olacak. Hafta ortasında söz, düğün, nikah gibi organizasyonlarınızın başvuru tarihi ve planlamasını yapmak, kalıcı adımlar atmanıza vesile olacaktır.

Maddi açıdan; yine hafta ortasında bankacılık işlemleri, birikim yapmak, hesap açmak ve güvenceler için adım atmak daha uygun olacaktır. Diğer yandan sabretmeyi öğrenmeli ve uzun vadeli yatırım yapmayı da deneyimlemelisiniz. 

Sağlık açısından; aşırı zihinsel aktiviteler baş ağrılarına sebebiyet verebilir, dikkat! Yaşamınıza düzenli bir yoga ve meditatif aktiviteleri katmak yaşam dengenizi sağlamanıza yardımcı olabilir. 

Haftanın ilk iki günü kararsız kaldığınız konuları ele almak ve değerlendirme yapmak avantajınıza olabilir. 
Özellikle cumartesi günü ikili ilişkilerde yetersizlik hissiyatının getirdiği kıskançlık krizleri zorlanmalar yaşatabilir ve sonlanmalara neden olabilir!

Hafta genelinin önemli gezegen hareketleri;
18 Şubat 2021 saat 13.43’te Güneş Balık Burcu’na geçiyor. İyi ki doğdunuz Balık Burçları...
21 Şubat 2021 saat 03.51 itibariyle Merkür düz hareketine geçecek.

Not: Yorumları Yükselen burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
 


Kendinizi bu hafta zihinsel anlamda rahat hissedebilirsiniz. Kaygı ve endişelerden kurtulabilir ve hedefleriniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Özellikle maddi konularda uzun vadeli yatırım üzerine girişimlerde bulunmak faydalı olabilir. İkili ilişkilerde tartışma ve gerginliklere sakin, mantık çerçevesinde yaklaşmak problemlerin çözümlenmesinde kolaylık sağlayabilir ve kendinizi daha iyi hissetmenize vesile olabilir. 

Mutlaka okuyun: 2021 yılında burçları neler bekliyor?


Duygusal dünyanızdaki durgunluğun gerekli olduğunu fark edeceğiniz bir hafta geçirmeniz söz konusu olabilir. Maddi konularda beklenmedik ödemelerden kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ancak karşınıza çıkabilecek yeni fırsatları değerlendirerek yatırımlarda bulunmak, olumlu yönde gelişmelerin yaşanmasına vesile olabilir.

Mutlaka okuyun: 2021 yılında burçları neler bekliyor?


Bu hafta ikili ilişkilerinizde başkalarının düşüncelerini umursamayabilirsiniz. Özgürlüğünüzü kısıtlayacak herkesten uzaklaşmayı tercih edebilirsiniz. Başkalarının düşüncelerinden etkilenmeden hedefleriniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Özellikle maddi konularda, mücadele ortamında ön plana çıkabilirsiniz ve insanlar tarafından takdir edilebilirsiniz. 

Mutlaka okuyun: 2021 yılında burçları neler bekliyor?


Bu hafta geçmişte çözümlenemeyen problemlerin tekrardan gün yüzüne çıkması söz konusu olabilir. Ve çözüm arayışındaki uğraşlarınız sizi yorabilir. Maddi konularda emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz gelişmelerle birlikte uzun vadeli plan yapmak isteyebilirsiniz. Ayrıca duygusal açıdan yeni bir tanışma ya da tekrardan canlanan duygularla birlikte içsel olarak rahat bir hafta geçirmeniz söz konusu olabilir.

Mutlaka okuyun: 2021 yılında burçları neler bekliyor?


Hayatınızda büyük değişimler ortaya çıkabilir. Aile bireyleriyle anlaşmazlıklar yaşanabilir. Daha anlayışlı ve sakin olmak sizin yararınıza olacaktır. Birden fazla iş ile uğraşmak ya da ekstradan bir sorumluluk almak sizin güçlenmenize vesile olabilir. İkili ilişkilerde güven arayışı içerisinde olabileceğiniz, çevrenizdeki insanların düşüncelerini, size karşı bakış açılarını sorgulayabileceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz.

Mutlaka okuyun: 2021 yılında burçları neler bekliyor?


Duygusal konuların ön plana çıkabileceği, kendinizi huzurlu ve mutlu hissedeceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz. Eğer bir beraberliğiniz varsa ilişkinizde romantik zamanlar geçirmeniz söz konusu. Derinden etkilenebileceğiniz yeni bir tanışma da söz konusu olabilir. Ev, aile, yuva gibi konularda aile bireyleri ile aranızdaki iletişimde normal bir konuşmanın bir anda tartışmaya dönmesi söz konusu olabilir. Daha anlayışlı yaklaşımlar sakin kalmanıza ve tartışmalardan uzak kalmanıza vesile olacaktır.

Mutlaka okuyun: 2021 yılında burçları neler bekliyor?


Hayatınızda ani kararlar ile birlikte büyük değişimler söz konusu olabilir. Maddi konularda hedefleriniz doğrultusunda önemli görüşmeler, anlaşmalar gerçekleşebilir. Hafta ortası itibariyle alım-satım işleriyle uğraşabilirsiniz. Duygusal hayatınızda ciddi bir teklif, ciddi bir birliktelik ile sorumluluk almak, hayatınızda önemli gelişmelerin yaşanmasına vesile olabilir.

Mutlaka okuyun: 2021 yılında burçları neler bekliyor?


Bu hafta hayatınıza dair alınabilecek yeni kararlar, bir değişim sürecinin başlamasına vesile olabilir. Özellikle duygusal dünyanız ile alakalı sizi heyecanlandırabilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızda size güven verebilecek bir kişi ile tanışmanız, mutlu bir birlikteliğe sahip olmanıza neden olabilir. Maddi konularda alış-veriş dengesinin sağlanmaması, gelecekle alakalı kaygılı düşüncelerinizin ortaya çıkmasına neden olabilir.

Mutlaka okuyun: 2021 yılında burçları neler bekliyor?


Bu hafta kendinizi kısıtlanmış ve yalnız hissedebilirsiniz. Sosyalleşerek, ikili ilişkilerinize yoğunlaşarak arkadaşlarınızla planlar yapabilirsiniz. Yapılabilecek planlar, arkadaşlarınızla geçirilebilecek keyifli zamanlar size iyi gelebilir. Maddi konularda yeni başlangıçlar, yeni girişimler ya da yatırımlar kendinize güvenmenize vesile olacaktır. Cesaretli girişimlerde bulunmanız olumlu sonuçlar elde etmenize vesile olabilir.

Mutlaka okuyun: 2021 yılında burçları neler bekliyor?


Bu hafta ikili ilişkilerinizde size karşı dürüst olmayan kişileri fark edebilirsiniz. Tartışmalara dikkat! Bu noktada yaşamınızdaki bütün olguları dikkatli bir şekilde değerlendirmeli ve sezgilerinize güvenerek hareket etmelisiniz. Güvendiğiniz insanlarla, eski dostlarınızla iletişim kurmak size iyi gelebilir. Size karşı iyi düşünceler içerisinde olmayan insanların zararlarını görebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak yerine eski dostların önem kazanacağı bir hafta geçirmeniz fayda sağlayabilir.

Mutlaka okuyun: 2021 yılında burçları neler bekliyor?


Bu hafta size mutluluk getirebilecek bir işe başlayabilirsiniz. Kısa süreli eğitimler, iş ile alakalı bilgi edinebileceğiniz kendinizi geliştirebileceğiniz bir sürecin başlaması söz konusu olabilir. Geleceğe dair endişelerinizden arınabilir ve kendinize güveniniz artabilir. Yeni planlar yapmak ya da eski planlarınızı geliştirmek için güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Duygusal konularda kendinizi yalnız hissetmeniz söz konusu olabilir.

Mutlaka okuyun: 2021 yılında burçları neler bekliyor?


Hayatınızda ani bir değişimin açığa çıkmasıyla birlikte yeni fırsatlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Değişim söz konusu olduğu noktada, bir yükten kurtulmuşsunuz gibi kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. O yüzden hayatınızda ortaya çıkabilecek fırsatlara karşı cesaretli adımlar atmalısınız. Sizi mutlu etmeyen kişi ya da olayları bırakmanız, terk etmeniz kendinizi daha iyi hissetmenize vesile olabilir.

Mutlaka okuyun: 2021 yılında burçları neler bekliyor?


Önceki ve Sonraki
Haberler