EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (14 Şubat-20 Şubat)

Yeni haftaya Ay’ın, Yengeç burcu seyri ile başlıyoruz. Dolunay’ın tamamlanma frekansını yüksek olarak hissedebiliriz. Özgüvenimizi tazeleyebiliriz. Belki de hayalini kurduğumuz hak edişlerimizi toplayabileceğimiz bir zaman da olabilir. Dolunay haftasında Ay Düğümleri, 19 Kasım 2021 tarihindeki Ay Tutulması derecesini aktifleştirme enerjisinde olabilir. Geçtiğimiz yılın Kasım ayından bu yana yaşadıklarımızı karmik ve kadersel seçim aşamaları ile değerlendirmek için gökyüzü bizlere fırsatlar sunabilir.

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
13.02.2022
Haftalık burç yorumları (14 Şubat-20 Şubat)
  • Yaşamımızda yeni bir dönemin başlangıcını hissedebilir ve belki de bir devrin artık tamamen sonlandığını düşünebiliriz.
  • 14 Şubat Pazartesi, Mars ve Venüs’ün etkileşim enerjisini hissetmeye başlayabiliriz. Yaşamımızda özlemini hissettiğimiz duygusal deneyimlere fırsat vermek isteyebiliriz. Takıntılı olabilecek yanlış aşklara da yelken açabiliriz. Fazlası ile iddialı, tutkulu olabilecek bu enerjiye dikkat etmemiz gerekebilir. İçsel olarak sevgi arayışı içinde olabiliriz. Farkında olmadan yaşamımız adına yanlış tercihler de yapabilme potansiyelimizin yüksek olabileceği bir zamanı deneyimleyebiliriz.
  • Haftanın ilk gününde hırslı, iddialı, ihtiraslı, tutkulu ve saplantılı davranışlar göstermemeye özellikle dikkat etmemiz faydalı olabilir. Ay’ın açılarının zorlayıcı olabileceği günün ilk yarısında, ikili ilişkilerimizde kişisel hırslarımıza ve egomuza yenik düşmemeye özen göstermek, bizler için daha faydalı olabilir. Önemli iş ve görüşmelerimiz için 14.17’den sonraki zaman dilimini tercih edebiliriz. Ticari faaliyetlerimiz için de oldukça destekli bir frekans hâkim olabilir.
  • 15 Şubat Salı günü, iletişimin gezegeni Merkür, Kova Burcu’na geçiş yapacak. Aldığımız kararları başlatmak için projelerimizi tekrar gözden geçirebilir ve artık yeni başlangıçlara hazırlanabiliriz. Zihinsel olarak özgürlüğümüze odaklanabileceğimiz ve kısıtlanmak istemeyeceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz. Günün ilk yarısını beklettiğimiz rutin sağlık kontrollerimiz için de değerlendirebiliriz. Öğlen saatlerinde şartlarımızı gereğinden fazla zorlamamaya, akışta kalmaya özen gösterebiliriz. Oldukça kısıtlayıcı, daraltıcı ve engelleyici bir enerji içinde olduğumuzu hissedebiliriz. Dünyayı yöneten liderlerin kendi halklarını fazlası ile zor durumlara sokabileceği dengesiz, sert bir enerjiye tanıklık edebiliriz. İkili ve sosyal ilişkilerimizde, nefsimize yenik düşmeden, egomuzu ön plana çıkarmadan stabil kalmak ve zihinsel şifa içeren çalışmalara yönelmek iyi bir fikir olabilir. Ani, beklenmedik yönde gelişmelere açık olabileceğimiz sert bir enerjinin farkında olmaya da özen gösterebiliriz.
  • 16 Şubat Çarşamba günü, Dolunay’ın güçlü enerjisi ile oldukça stresli bir şekilde güne başlayabiliriz. Akşam 19.56’da 27 derecede Aslan Dolunay’ı gerçekleşecek. Hayatımız adına önemli başlangıçlara adım atmak için uygun bir günde olmayabiliriz. Gün genelini sakin kalarak, bol sıvı tüketerek, yağlı, tuzlu gıda tüketimini ve kafein alımını azaltarak geçirmeye özen göstermek faydalı olabilir.
  • 17 Şubat Perşembe gününün ilk yarısında ince detay gerektiren işlerimize yönelebiliriz. Günlük rutinlerimizde, geleceğe yönelik yeni programlar oluşturmak isteyebiliriz. Kişisel ve keyfi olabilecek cerrahi, estetik dokunuşlar için de uygun olmayabilir. Günün ikinci yarısında, ağzımızdan çıkanlara dikkat etmemek ve ölçüsüz davranışlar içerisinde olmak; kontrolümüz dışında gelişebilecek dengesiz durumları yaşamamıza da neden olabilir.
  • 18 Şubat Cuma günü; ruhumuz, üst benliğimiz, yaşam enerjimiz Güneş’imiz, akşam saat 19.42’de Balık burcuna geçecek. Hayatımızı, çalışma alanlarımızı ve günlük rutinlerimizi organize etmek, detay gerektiren işlerimize öncelik vermek için oldukça destekleyici enerjiler hâkim olabilir. Jüpiter ile Uranüs arasındaki olumlu enerjide, idaremizi doğru kullandığımız takdirde, gökyüzünün bereketli sürprizleri ile karşılaşabiliriz. Maddi ve manevi gelişmeler için oldukça bereketli bir enerji diyebiliriz.
  • 19 Şubat Cumartesi günü, ikili ve sosyal ilişkilerimizde denge, huzur ve güven arayışı içinde olarak güne başlangıç yapabiliriz. Gün genelini her türlü önemli işlerimiz için rahatlıkla değerlendirebiliriz. Sosyal medya aracılığı ile iş yapıyorsak, gün genelini yeni duyurularımız, reklam tanıtımlarımız için de ayrıca olumlu yönde değerlendirmek uygun olabilir.
  • 20 Şubat Pazar günü, sorumluluklarımızı gözden geçirmek faydalı olabilir. Fikrine ve tecrübesine güvendiğimiz kişilerle plan/projelerimizi istişare etmek, kalıcı kararlar almak için de oldukça destekleyici bir gün olabilir. Günün ilk yarısını önemli işlerimiz ve görüşmelerimiz için değerlendirebiliriz. Kişisel bakımımız için de oldukça destekleyici bir enerji içinde olabiliriz. Günün ikinci yarısında stabil kalmak, gerginlik yaşayabileceğimiz ortamlardan uzak durmak, şifa içiren çalışmalara yönelerek geçirmek faydalı olabilir. Özellikle akşam saatlerinde, ikili ilişkilerimiz açısından gergin, dengesiz, yön kaybedebileceğimiz olaylara sebebiyet verebilecek bir enerji içinde olabiliriz.
  • Dolunay’ın güçlü frekansını derinden hissedebileceğimiz hafta genelinde, bireysel bağımlıklarımızdan arınabilmemiz, huzurla, sağlıkla, bereketle tamamlanmalar yaşayabileceğimiz bir haftayı deneyimleyebilmemiz dileğiyle…

Yeni haftaya, daha çok ailevi konularımıza öncelik vererek başlamak isteyebiliriz. Hafta genelinde hayatın daha çok keyifli ve eğlenceli yanlarına çekilmek isteyebiliriz. Beklettiğimiz bir gayrimenkul alım ve satımlarımız için oldukça şanslı bir enerji içinde olabiliriz. Ticari faaliyetlerimiz adına rahat ilerleyebileceğimiz ve olumlu sonuçlarla karşılaşabileceğimiz bir hafta diyebiliriz. Hafta ortasında kendi iç sesimize yönelmek ve sezgilerimize güvenmek, kaygılarımızdan arınmak adına da oldukça destekleyici bir zaman içinde olabiliriz. Bu enerjinin farkında olarak teslimiyetimizin artabileceği bu süreçte, kontrolümüz dışında olabilecek gelişmelere karşı akışta kalmak, etrafımızdaki kişileri yargılamamak ve olanları sorgulamamak ruhsal olarak kolay bir geçiş yapmamıza olanak sağlayabilir. Maddi ve manevi bolluk enerjisini yüksek olarak hissedebileceğimiz, ayrıca zaman zaman tahammülümüzün azaldığını düşündüğümüz olaylara açık olabileceğimiz haftanın genelinde egomuzu ön plana çıkarmayarak, ihtiyacımız olduğunu düşünüyorsak bir uzamandan yardım alarak ve soft tonlarda kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya sosyal çevremizden beklediğimiz olumlu desteği ve güzel gelişmeler içeren haberleri alarak başlayabiliriz. Hafta ortasında ailemizle ilgili konularda gerginlik ve hassasiyet içeren duygusal konuşmalara açık bir zaman içinde olabiliriz. Büyüklerimizin onayına sunabileceğimiz bir ilişkimizde ya da geleceğimize yönelik aldığımız bir kararımızda ailemizin tepkili ve blokajlı olabilecek söylemlerine tanıklık edebiliriz. Ebeveynlerimize karşı kırıcı davranışlardan uzak durarak şartları akışına bırakmayı denemek, bu süreci daha doğru yönetebilmemiz adına faydalı olabilir. İşimiz, özel hayatımız ve ailemiz arasındaki dengeyi kurmakta zorlanabileceğimiz hafta genelinde, yakın çevremiz vesilesiyle iş ve kariyer yaşamımızda sürpriz gelişmelerle de karşılaşabiliriz. Haftanın son günlerinde ticari faaliyetlerimiz açısından oldukça destekleyici yönde olabilecek bir enerjiyi üzerimizde hissedebiliriz. Cesaret gerektirdiğini düşündüğümüz ve uzun süredir beklettiğimiz işlerimizi destekleyici ve plansız seyahatlerimiz vesilesiyle değişim içeren bir döngü içinde olabileceğimiz bir haftayı deneyimleyebiliriz. Hayatımızda kabul etmek istemediğimiz gündemlerin önümüze gelebileceği bu süreçte; değişime direnç göstermeyerek, bol sıvı tüketerek, kafein tüketimini azaltarak, toprak ve krem tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya finansal gelir ve giderlerimize odaklanarak ve var olan bir borcumuzda yeni yapılandırma fırsatları ile karşılaşabileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz. Ortak gelirlerimizde kontrolümüz dışında giderler ve ödemeler ile karşılaşabiliriz. Haftanın ilk günlerini yeni bir iş başvurumuz, bankacılık işlemlerimiz ve kredi başvurularımız için değerlendirebiliriz. Hafta genelinde yakın çevremiz ve kardeşlerimizle iletişim trafiğimiz hızlanabilir. Fikirlerimizin yakınlarımız ile bütünleşemediğini düşünebilir ve iletişim kaynaklı krizlere açık bir enerji içinde olabiliriz. Yakın çevremizde yaşanabilecek krizlere karşı temkinli ve tedbirli davranmak, dilimizi ölçüsüzce kullanmamak; bizler için daha iyi olabilir. Yeni ve radikal fikirlerimizle toplum önündeki statümüzde değişimleri deneyimleyebiliriz. Uzun vadede aldığımız kararlarımızın sonuçları adına rahat bir nefes alabileceğimiz ve kendimizi zorlanmadan ifade edebileceğimiz bir haftada olduğumuzu söyleyebiliriz. Ebeveynlerimizin sağlığıyla ilgili gündemler içinde olabileceğimiz ve sorumluluklarımızın arttığını hissedebileceğimiz haftanın enerjilerini; kendimize vakit ayırarak, bol sıvı tüketerek, açık havada yürüyüşler yaparak, toprakla temas ederek, soft ve pembe tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya duygusal iniş çıkışlar yaşamımıza vesile olabilecek heyecanlı ve aynı zamanda güzel gelişmeler, yaşamımıza fırsat sunabilecek haberlerle başlayabiliriz. Haftanın ilk günlerinde kendimizi daha cesur hissedebilir ve yeni şanslı finansal fırsatları değerlendirmek isteyebiliriz. Oldukça şanslı olabileceğimiz bu enerji frekansını, haftanın ilk günlerinde huzurla değerlendirmeye özen gösterelim. Yaşamımızda var olan sorunları aydınlatan, rahatlatan ve yeni olabilecek hak edişlerimizi alabileceğimiz bir süreç içinde olabiliriz. Bireysel irademizi doğru kullandığımız, kişisel hırslarımıza yenik düşmediğimiz takdirde evrenin bizlerin önüne sunabileceği maddi ve manevi bereketli bir döngüye huzurla adım atabiliriz. Yurt dışı bağlantılı ve sosyal mecralar üzerinden yaptığımız işlerimiz için de oldukça destekleyici, şanslı bir enerji içinde olduğumuzu söyleyebiliriz. Kaygılarımızı derinden hissedebileceğimiz, duygusal durumumuzun anlık değişebileceği hafta genelinde; yağlı yiyeceklerden, tuzlu gıdalardan uzak durarak, önyargıdan, alınganlıklardan uzaklaşarak, zihinsel şifa içeren faaliyetlere yönelerek, bol sıvı tüketmeye özen göstererek, krem ve soft tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya zihinsel enerjimizin düştüğünü hissederek ve detay gerektiren işlerimize biraz ara vererek başlamak isteyebiliriz. Haftanın ilk günleri için bankacılık işlemlerimiz, finansal işlerimiz ve rutin sağlık kontrollerimiz için oldukça şanslı olabileceğimiz bir zaman diyebiliriz. Ayrıca ticari faaliyetlerimiz ve devam eden ortaklılarımızla ilgi gündemlerimizde tamamlanmalar yaşayabiliriz. İkili ilişkilerimiz ve iş ortaklarımızla aramızda uzun zamandır var olan sorunlarımıza yönelmek ve memnun olmadığımız konularda radikal kararlar almak isteyebiliriz. Duygusal yaşamımızla ilgili bir karar vermek isteyebileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz. Bu radikal kararlarımız için haftanın ilk günlerini tercih etmemek bizler için daha doğru olabilir; bu enerjiyi göz ardı etmeyelim. Ayrıca şanslı ve bereketli bir hafta da diyebiliriz. Geleceğe yönelik planlarımıza daha çok odaklanabileceğimiz hafta genelinde, stres kaynaklı olabilecek kalp ve sırt bölgemizde hassasiyet içeren ağrılar hissedebiliriz. Vücudumuzun bu bölgelerinde var olan bir hastalığımız var ise, haftayı mümkün olduğunca sakin ve akışta kalarak geçirmeye özen gösterelim. Duygusal dengemizi stabil tutmakta zorlanabileceğimiz hafta genelinde; enerjimizi aşağıya çeken ortamlardan uzaklaşarak, açık havada yürüyüşler yaparak, bol sıvı tüketip kafein alımını azaltarak, toprak ve krem tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih edebiliriz.


Yeni haftaya geleceğe dair planlarımıza odaklanarak ve yakın çevre ilişkilerimizde yoğun bir iletişim trafiği içinde olabileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz.  Haftanın ilk günlerinde bedensel enerjimizin biraz düştüğünü hissedebilir, iç dünyamıza yönelmek ve kendimize vakit ayırmak isteyebiliriz. Yoğun temponun bizleri yorabileceği bir zaman içinde olabiliriz. Önümüze hiç beklemediğimiz anda, bizden gizlenmiş haberler çıkabilir ve bu vesile ile farkındalıklarımız artarken fazlası ile güvendiğimiz insanlarla aramıza sınır çizebiliriz. Bu döngüde kimin dostumuz, kimin düşmanımız olduğunun farkına varabiliriz. Hafta ortasında yurt dışı bağlantılı işlerimizde, ayrıca devam eden hukuksal süreçlerimiz adına oldukça şanslı olabilecek bir enerji içinde olabiliriz. Sağlığımızla ilgili önemli gelişmeler yaşayabilir ve var olan bir hastalığımızda önemli yönde tamamlanmalar içinde olabiliriz. Haftanın son günlerini kişisel bakımımız için değerlendirebiliriz. Bizden gizlenmiş ya da bizim sakladığımız gerçeklerimizi ortaya çıkarabilecek haftanın enerjilerini uyku saatlerimize özen göstererek, kafein alımını azaltarak, toprağın şifasından faydalanarak ve toprağa bolca temas ederek, ruhsal şifa içeren çalışmalara yönelerek, toprak, soft ve pembe renkli kıyafet ve aksesuarları tercih dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya daha çok iş ve kariyer alanlarımıza yönelerek, sosyal çevremiz vesilesiyle şanslı bir zamanı deneyimleyeceğimiz bir enerji ile başlayabiliriz. Hafta genelinde daha çok kendi isteklerimizi önemseyebilir ve evrenin şanslı fırsatlarını keyifle kucaklamak isteyebiliriz. İş başvurusu yapmayı planlıyorsak, haftanın ilk günlerini tercih edebiliriz. Çocuklarımız ya da partnerimizle ilgili yeni gündemlerimiz oluşabilir ve onlarla birlikte gelecek planlarımız adına olum yönde tamamlanmalara açık bir zamanı deneyimleyebiliriz. Maddi konularda şanslı fırsatlarla karşılaşabilir ve önemli olabilecek finansal yatırımlar içinde yer almak isteyebiliriz. Fakat risk içeren spekülatif yatırımlara karşı tedbirli davranmayı ihmal etmeyelim. Elektronik eşya almayı planlıyorsak, haftanın son günlerini tercih edebiliriz. Bağımlıklarımızdan kurtulmak ve yeni bir beslenme programına geçiş yapmak için de ideal bir haftada olabiliriz. Küçük ev kazalarına karşıda tedbirli ve dikkatli olmaya özen gösterelim. Güç, mücadele ve ego çekişmelerine açık hafta genelinde; enerjimizi kişisel gelişimimize yönelterek, huzurlu olabileceğimiz ortamları tercih ederek, doğada yürüyüşler yaparak, sakinleştirici özelliği olan bitki çaylarını tercih edip kafein alımını azaltarak, toprak ve soft tonlarda kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek enerjimizi dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya toplumsal statümüze odaklanarak, kariyer yaşamımızda bizler için önemli bir hak edişimizin haberini alabileceğimiz aynı zamanda güçlü değişimlere açık olabilecek bir enerji içinde başlayabiliriz. Aile büyüklerimizle yoğun bir iletişim trafiği içinde olabilir ve onlara bizler için önemli olan fikirlerimizi heyecanla aktarmak isteyebiliriz. İkili ve sosyal ilişkilerimizde hafta ortasında var olan dengemizi korumakta zorluk yaşayabileceğimiz gündemlerle karşılaşabiliriz. Yakın çevremizle iletişim kaynaklı olabilecek kazalara karşı dikkatli olmalı ve kısa seyahatlerimizin yoğunlaşabileceği bu süreçte trafik kurallarına uymaya özen göstermeliyiz. Beklettiğimiz bir taşınma programımıza başlangıç yapmak için de ideal bir zaman olabilir. Kendimize güvenli alanlar oluşturmak isteyebileceğimiz haftanın enerjilerini; huzurlu olabileceğimiz ortamları tercih ederek, bol sıvı tüketerek, ekstra olarak D vitamini takviyesi alarak, uyku düzenimize özen göstererek, sarı ve krem tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya finansal ortak gelirlerimize ve geleceğimize yönelik aldığımız kararlarımıza odaklanarak, bize hizmet etmeyen her duygumuzdan arınma yaşayabileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz. Haftanın ilk günlerinde işimiz vesilesiyle kısa seyahatlerimizde artış olabilir. Kariyer alanlarımızda istediğimiz başarıyı yakalayabileceğimiz ve toplum önünde alkış alabileceğimiz bu süreçte, daha çok ailemizle ev ortamlarında vakit geçirmek bizlere duygusal tatmin açısından destek verebilir. Uzaklardan beklediğimiz olumlu haberlerle ve yeni eğitim fırsatları ile karşılaşabileceğimiz bir haftada olabiliriz. Hafta ortasını önemli kararlarımız ve yeni başlangıçlarımız adına değerlendirmemek, stabil kalıp beklemek daha doğru olabilir. Finansal varlıklarımızda yükselişlerle karşılaşabilir ve rahat bir nefes alabileceğimiz bir haftayı deneyimleyebiliriz. Önemli radikal kararlar almaya yatkın olabileceğimiz haftanın enerjilerini; ruhsal şifa içeren çalışmalara yönelerek, kişisel gelişimimize katkı sağlayabilecek eğitim programlarına yönelerek, bitki çaylarını tercih ederek, uykudan önce ılık bir bardak süt içerek, alma verme döngümüzde hassas davranarak, soft tonlarda kıyafetler tercih ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya özel hayatımızla ilgili heyecanlı ve sürpriz gelişmelerle dolu, gelecek hayallerimize yön verebilecek bir enerji içinde başlayabiliriz. Toplum önü statümüzde önemli bir değişimi deneyimleyebiliriz. Bekar olan sevgili Oğlak burçları devam eden bir ilişkilerini evlilikle taçlandırmaya karar verebilirler. Hafta ortasında geçmişte ödemeyi unuttuğumuz bir borç gündemimi de yerini alabilir ve kontrolsüz harcamalardan dolayı hafif bir daralma yaşayabiliriz. İkili ilişkilerimizde ve finansal yatırımlarımızda tutkulu ve hırslı davranışlar içinde olmak, kontrolümüz dışında gelişebilecek gündemler içinde olmamıza sebebiyet verebilir. Kredi başvurusu için oldukça destekleyici bir enerji içinde olabiliriz. Haftanın son günlerini kişisel bakımımız için tercih edebiliriz. Kişisel hırslarımızdan arınmamız gereken haftanın yoğun enerjilerini; bol sıvı tüketerek, nefes ve yoga çalışmalarına yönelerek, pembe, sarı ve soft tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya ikili ilişkilerimize daha çok odaklanacağımız, kime neyi ne kadar verdiğimizi sorgularken hayatımızda netlik arayışı içinde olabileceğimiz farkındalık dolu bir enerji ile başlayabiliriz. Haftanın ilk günlerinde maddi ve manevi anlamda aradığımız istikrarı yakalayabilir ve aniden önümüze çıkabilecek yatırım fırsatları ile karşılaşabiliriz. Yeni bir ortaklık teklifi de gündemimizde yer alabilir. Hafta ortasında, önceden yarım bıraktığımız işlerimizi sonuca ulaştırmak tamamlama yaşamak için oldukça uygun bir zaman içinde olabiliriz. Gayrimenkul alım ve satımlarımız için haftanın son günlerini tercih edebiliriz. Yaşamımız adına yeni olabilecek değişimlere yelken açmak isteyebileceğimiz haftanın enerjilerini; çantamızın içinde bir ayna taşıyarak, altın aksesuarlar tercih ederek, tabiat anaya bir tohum hediye ederek, mor renkli bir cüzdan kullanarak, bol sıvı tüketerek, soft tonlarda kıyafetler kullanarak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya gündelik tempomuzun artabileceği ve aynı zamanda sağlığımıza ekstra olarak özen göstermemiz gerekebilecek bir enerji içinde başlayabiliriz. Sağlığımızla ilgili önemli ve olumlu yönde bir tamamlanma yaşayabiliriz. Aynı zamanda girdiğimiz ortamlarda ilgi odağı olabilir ve ruhen kendimizi iyi hissedebiliriz. Bizler için daha çok kadersel frekansı yüksek olabilecek bir haftada olabiliriz. Bankacılık ve finansal işlerimiz, kişisel bakımımız ve karar verdiğimiz bir eğitim programımızın başlangıcı için haftanın ilk günlerini tercih edebiliriz. Ani ve radikal olabilecek kararlarımız için önümüzdeki günleri beklemek, hızlı hareket etmemek; geleceğimiz adına daha doğru olabilir. Beklemediğimiz yönde karşımıza çıkabilecek düşmanlıklara açık olabileceğimiz haftanın enerjilerini; güneşli havada doğada yürüyüşler yaparak, bulunduğumuz ortamlarda tütsü kullanarak, bol sıvı tüketerek, kişisel gelişimimize önem vererek, geleceğe yönelik planlarımızı olgunlaşana kadar yakın çevremizle paylaşmayarak, kendimize vakit ayırarak, pembe, krem ve toprak renklerinde kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Önceki ve Sonraki
Haberler