EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (11 Ekim-17 Ekim)

Hayatımızda bizi denge bulmaya yönelten, zaman zaman ruhen yön kaybettiren yeni ayın ardından yeni bir haftaya başlıyoruz. Özellikle haftanın ilk günü maddi ve manevi yönden beklenmedik problemlerle karşılaşabiliriz. Her yönden ayağımızı yorganımıza göre uzatmayı ihmal etmemeliyiz. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, 11 Ekim-17 Ekim haftasının burç yorumlarını paylaştı.

profil
BT Ekip
11.10.2021
Haftalık burç yorumları (11 Ekim-17 Ekim)
 • 11 Ekim’de Satürn, retro hareketini sonlandırarak 12 Ekim’de gece saatlerinde düz seyrine dönüyor. Bizi retro sürecinde disipline ederek, emek verdiğimiz alanlarda verdiğimiz mücadeleyi tekrar gözden geçirip bireyselleşmemizi sağlamış olabilir. Belki de başöğretmen Satürn, yaşamımızı yeniden inşa etmek istiyor olabilir. Yıl sonunda bir kez daha Satürn-Uranüs arasında oluşacak zorlayıcı enerji altında özgürlük sınırlarımızı gözden geçirmek zorunda kalabiliriz.
 • Salı gününü, geçmişten gelen ve çözümü zor olan, bizim için önem arz eden işlerimizi rahat akışta çözüme kavuşturmak için değerlendirebiliriz.
 • Hafta ortasında, ikili ilişkilerimiz ve finansal anlamda kalıcı ve mantıklı fırsatlarla karşılaşabiliriz. Olumlu yönde değerlendirmek isteyebileceğimiz bir enerji oluşabilir.
 • Şansın artık bizden yana olduğunu düşünebiliriz. Risk almak isteyebilir ve beklediğimiz yönde sürprizlerle karşılaşabiliriz.
 • Merkür retro seyri devam ediyor.
 • Cuma günümüzü sakin işlerimizle geçirmeye niyet edelim. Anda kalalım ve yardımımıza ihtiyacı olanlara çekinmeden elimizi uzatalım.
 • Hafta sonu beklenmedik krizlerle karşılaşabilir ve bizler için fayda sağlayacak gelişmelerle dönüşmek zorunda kalabiliriz.
 • Hatırlayalım, bu enerji bizleri bunaltıp ruhen daralmalar yaşatabilir. Yaşamımızdaki otorite figürleriyle çatışmalı olabilecek durumları da deneyimlememize vesile olabilir. İletişimimize özen göstermemiz gereken bir dönemi yaşayabiliriz.
 • Birden fazla işi sırtımıza yüklenmeden, yaşamı biraz yavaşlatarak ilerlemeye özen gösterelim.
 • Yaşamda krizlerle, mücadeleyle, kayıplarla değil, sevgi ve huzurla olumlu değişimler yaşamaya niyet edelim.
 • Evrende iyi ya da kötü diye bir şey yoktur. Evrende iniş ve çıkış yasası vardır. Her şeyin başı dengedir, kainatta işleyen sistem gönüllü olsak da olmasak da bir gün bizleri mutlaka dengeyle eşitleyecektir.
 • Şanslı, huzurlu ve sağlıklı bir hafta geçirmemiz dileğiyle…

 

Not: Yükselen burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız, Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

 

Haftalık burç yorumları (11 Ekim-17 Ekim)

Yeni bir haftaya başlarken gelecek hayallerimizi tekrar gözden geçirebilir ve yaşamımız için yeni adımlar atmak isteyebiliriz. Eğitim, sosyal medya, yurt dışı bağlantılı konularda olumlu yönde destekler aldığımızı düşünebilir ve güzel gelişmelere açık bir zaman dilimini deneyimleyebiliriz. Kariyer statümüzde kalıcı değişimler yaşayabilir ve yaşamımızda bereketli bir dönemde olduğumuzu düşünebiliriz.

Özellikle hafta genelinde ikili ilişkiler ve iş ortaklarımızla olan iletişimimize ekstra dikkat etmemiz gerekebilir. Kadersel olan yol arkadaşımızla olan ilişkimizi sonlandırma kararı almak isteyebiliriz. Uzaklardan bir aşk, bekar olan Koç burçlarının kapısı çalabilir ve geçmişte yaşanan sıkıntıları şifalandırmak için olumlu enerjiler sunabilir. Hafta genelinde suyla bolca temas ederek, bol sıvı tüketerek ve yoga yapmayı tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (11 Ekim-17 Ekim)

Yeni bir haftaya başlarken kariyer ya da eğitim hayatımızı tekrar gözden geçirebilir ve yaşamımızı yeniden yapılandırma, kendimize çekidüzen verme kararı alabiliriz. Geçmiş dönemlerde kaçırdığımızı düşündüğümüz bir fırsatla tekrar karşılaşabilir, olumlu yönde sorumluluk alarak dönüşümleri deneyimleyebiliriz. Yaşamı ve ailemizi daha ciddiye aldığımızı hissedebileceğimiz bir dönem olabilir.

Olumlu yönde finansal değişimlere açık bir dönemi yaşayabiliriz. Ateşli hastalıklara, bel ve böbrek rahatsızlığına karşı ekstra dikkat edelim. Evcil hayvanımız varsa, onun yaşayabileceği bir problemle de karşılaşabiliriz. Fazla beklenti içine girmeden, anda kalarak haftayı geçirmeye niyetlenelim. Hafta genelinde bolca topraklanmayı ve negatif duygularımızı toprağa akıtarak olumlu yönde, ruhsal yönde şifalanmayı deneyebiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (11 Ekim-17 Ekim)

Yeni haftaya eğitim, basın, medya ya da hukuki konularda bir meselemiz var ise tekrardan harekete geçerek, yaşamımızı yeniden yapılandırarak, kuralları kendimiz koymak isteyerek başlayabiliriz. Yaşamda eksik gördüklerimizi tamamlamak için güzel bir dönemde olabiliriz. Sorumluluk almamız gereken alanlarda bazı kısıtlamalarla karşılaşma ihtimalimiz yüksek olabilir. Hafta içinde ikili ilişkilerimizde krizlere açık bir atmosfer altında olabiliriz. Kendimize ve ilişkimize zaman vermemiz gereken bir dönemi deneyimleyebiliriz. İçimizdeki yetenekleri keşfedebilir ve kişisel gelişimimize katkı sağlayabilecek yeni bir eğitim fırsatıyla karşılaşabiliriz.

Şüpheci ve takıntılı duygulardan arınmaya ve ailemizdeki erkek figürleri ile krizli ortamlar oluşturmamaya özen gösterelim. Ebeveyn olmak isteyen İkizler burçlarını da gökyüzü bu süreçte destekleyebilir. Psikolojik bir danışmanlık alabilir, suyla bolca temas edebilir ya da meditasyon gibi alanlara yönelerek haftayı olumlu enerjilerle geçirmeyi deneyebiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (11 Ekim-17 Ekim)

Yeni bir haftaya başlarken finansal konuları ve ortak gelirleri tekrar gözden geçirmek isteyebiliriz. Günlük rutinlerimizde ve iş ortamlarımızda sorumluluklarımız artabilir. Kendi sağlığımızla ya da ebeveynlerimizin sağlığıyla ilgili sıkıntılı bir süreç yaşıyorsak, bu haftanın enerjileri altında olumlu ve sevindirici yönde haberlerle karşılaşabiliriz. Ailemiz ile aramızda geçmişten gelen bir kırgınlık var ise, anlık bir farkındalık yaşayarak olumlu yönde kırgınlıklarımızı giderebilir ve beklediğimiz yönde destek alabiliriz. Kariyer hayatımızla ilgili iyileşmelere şahit olabilir ve toplum önü statümüzde değişimler yaşayabiliriz.

Ev içi küçük kazalara karşı dikkatli olmalı ve bağışıklık sistemimizi güçlendirmeye özen göstermeliyiz. Umutsuzluğa ve karamsar bir enerjiye çekilmekten uzak durmaya niyet edelim ve büyük dönüşümleri huzurla kabul edelim. Yaralarımızı sarmak için ailemizdeki kadın figürleriyle huzurlu ortamlarda buluşabilir ve geçmişte yaşadığımız olumsuz duygularımızı şifalandırmak için bağ kesme çalışmaları yapabilir, doğanın sesi ile iyileşmeyi deneyebiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (11 Ekim-17 Ekim)

Yeni bir haftaya başlarken yakın çevremizin varlığına yürekten şükredebilir ve geçmişte kaçırdığımız bir fırsatla tekrar karşılaşabiliriz. Yaşamımızı yeniden gözden geçirirken, yaşadığımız dönüşümleri olumlu yönde kabul edebilir ve gökyüzünün sunabileceği şanslı günleri huzurla yaşayabiliriz. Bu hafta gündemimizde kısa seyahatler yerini alabilir. Zorlayıcı günlerimizin geride kaldığını düşündürebilecek gündemler yaşayabiliriz. Kalıcı, sağlam ve köklü ilişkiler karşımıza çıkabilir. Gökyüzü bu hafta içinde geçmişte aldığımız yaraları iyileştirme fırsatını karşımıza sıkça çıkarabilir; bu enerjinin farkında olalım ve yaşama sıkıca sarılalım.

Ruhen huzursuz ve enerjimizin düşük olduğunu hissedebilir, son zamanlarda aldığımız kararları tekrar gözden geçirmek isteyebilir ve sosyal çevremizle yoğun bir iletişim içinde olabiliriz. Hafta içinde bolca topraklanarak ve suyla temas halinde olarak ruhsal olarak şifalanmaya niyet edelim.

 

Haftalık burç yorumları (11 Ekim-17 Ekim)

Yeni bir haftaya başlarken zihinsel olarak karmaşalar yaşayabilir ve içsel olarak kendimizi geçmişe takılmış bir ruh hali içinde bulabiliriz. Umutsuzluğa kapılmamamız gereken bir haftayı deneyimleyebiliriz. Kendimize yeniden sağlıklı bir yaşam tarzı oluşturmak isteyebilir, beslenme alışkanlıklarımızı gözden geçirebilir ya da spora başlama kararı alabiliriz. Bağışıklık sistemimizi güçlü tutmaya özen gösterelim. Uzun vadeli plan ve iş görüşmeleri için ideal bir dönemde olabiliriz. Vergi ya da sigorta borcumuz, nafaka gibi uzun zamandır sıkıntı yaratan konular hayatımızda var ise bu alanlarda rahat bir nefes alabilir, yeni yapılandırmalara imza atabiliriz.

Uzun süredir beklediğimiz bir kredi başvurumuz varsa olumlu yönde bir yanıt tarafımıza ulaşabilir. Hafta genelinde doğada kendimizle baş başa kalarak, uzun yürüyüşler yaparak ve ruhsal enerjimizi dengeleyecek aktiviteler tercih ederek olumlu yönde şifalanmayı deneyebiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (11 Ekim-17 Ekim)

Yeni bir haftaya başlarken kendi hayatımızla ilgili birçok yeni karar alabilir ve geçmişte yaptığımız hataları tekrar gözden geçirmek isteyebiliriz. Zihinsel olarak eski günlere çekildiğimizi hissedebiliriz. Hayallerimizin peşinden koşarak güçlü değişimler yaşayabileceğimiz bir dönem olabilir. Kontrolümüz dışında ilişkilerimizde yön kaybedebilir ve dengesiz bir enerji altında olabiliriz. Yeni yatırım fırsatları ile karşılaşırken bireysel olarak ince hesaplar yapmayı, artı ve eksi yönlerini düşünmeyi ihmal etmeyelim. İkili ilişkilerimizde geçmişte aldığımız yaraları iyileştirmek adına ideal bir zaman olabilir ve kendi değerimizin farkına varabiliriz.

Uzun vadeli isteklerimizin hız kazandığına ve önümüzdeki tıkanıklıkların açıldığına şahit olabiliriz. Bolluk ve bereket enerjisini doğru çalıştırmak için yardımımıza ihtiyacı olanlara ve sokaktaki sevimli dostlarımıza elimizi uzatarak bu haftanın enerjilerini olumlu yönde kullanmayı deneyebiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (11 Ekim-17 Ekim)

Yeni bir haftaya başlarken kendimizi kalabalıklar içinde izole etmek isteyebilir ve arkamızdan dönen, hoşumuza gitmeyecek işlerle karşılaşabiliriz. Bilinçaltımızdaki korkularımızla yüzleşerek uzun vadeli dönüşüm ve kalıcı yönde değişimler yaşayabiliriz. Kontrolümüz dışında kayıplar yaşayabiliriz. Ruhsal olarak enerjimizin düştüğünü hissedebiliriz. Bu hafta maddi ve manevi yönden iyileşme zamanı olabilir.

Ev ya da araba değişikliği yapmak gibi bir planımız var ise haftanın enerjilerini olumlu yönde değerlendirebiliriz. Bağımlılıklarımızdan ve yaşamımızda bize faydası olmadığını düşündüğümüz her şeyden kurtulmak için ideal bir hafta olabilir. İçimizdeki şifacı gücü fark ederek, psikolojik anlamda danışmanlık almayı ve yoga yapmayı tercih ederek şifalanmayı deneyebiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (11 Ekim-17 Ekim)

Yeni bir haftaya başlarken sosyal çevremizi ve hayat planlarımızı yeniden gözden geçirmek ve düzenlemek isteyebiliriz. Hayatımızda ihtiyacımız olduğunu düşündüğümüz alanlarda yeni sorumluluklar alabiliriz. Yakın çevremizin bizim fikrimize ve desteğimize ihtiyacı olduğunu hissedebiliriz. Sosyal çevremiz vesilesi ile yeni iş fırsatları ile karşılaşabilir, olumlu yönde destek alabiliriz. Finansal anlamda sağlam ve kalıcı gelişmelere açık bir dönem olabilir. Uzun zamandır yapmak istediğimiz ve yarım bıraktığımız işlerimizi bu haftanın enerjileri ile rahat akışta kalarak tamamlayabiliriz.

Zihnimizi ve bedenimizi dinlendirmek ve inzivaya çekilmek için ideal bir zaman olabilir. Sağlığımıza ekstra dikkat edelim ve beden direncimize özen gösterelim. Kardeşlerimizle ilgili yeni gündemlerimiz oluşabilir. Topraklanarak, yere sağlam basarak, sırtımızı kamburlaştıran yüklerimizden arınmaya niyetlenerek yüklerimizden arınmaya özen gösterelim.

 

Haftalık burç yorumları (11 Ekim-17 Ekim)

Yeni bir haftaya başlarken finansal koşullarımızı tekrar gözden geçirebilir ve emeklerimizin karşılığını uzun vadede alabiliriz. Maddi ve manevi anlamda şanslı bir dönem içinde olabiliriz. Geçmişte kaçırdığımız bir finansal yatırım fırsatı tekrar karşımıza çıkabilir. Ailemiz ve kariyerimiz arasındaki dengeyi kurmakta zorlanıyorsak, bu haftanın enerjileri ile olumlu yönde aradığımız huzuru oluşturabiliriz. Geçmişten gelen travmalarımızı yaşamımızdaki kadın figürler sayesinde şifalandırabilir, yaralarımızı bir danışman vesilesi ile sarabilir, iyileştirebilir ve kendimizin farkına varabiliriz.

Güç çekişmelerinde ve hayatımızdaki otoriter figürlerle karşı karşıya gelmemeye dikkat edelim. Gizli saklı, üzeri örtülmüş ilişkiler önümüze çıkabilir. Bel ve böbreklerimizde hassasiyet yaşayabiliriz, bol sıvı tüketmeye özen gösterelim.

 

Haftalık burç yorumları (11 Ekim-17 Ekim)

Yeni bir haftaya kendimizi daha çok önemseyerek, değişim ve dönüşüm odaklı farkındalıklar yaşayarak başlayabiliriz. İşimize yaramayan her ne var ise bu haftanın enerjileri ile kurtulmak ve önümüze çıkabilecek yeni fırsatlara yönelmek isteyebiliriz. Bireysel olarak bize şans ve değişim getirebilecek bir hafta yaşayabiliriz. Finansal olarak denge kaybetmemeye ve gereksiz borçlanmalardan uzak durmaya dikkat edelim.

Ev almak gibi bir planımız varsa önümüze beklentimizi karşılayacak yönde yeni gayrimenkul fırsatları çıkabilir. Hayatımızda yeni temeller atma dönemi olabilir. Kendimizi iyileştirmek adına bu süreçte yogaya başlayabilir, suyun şifasında faydalanabilir ve hafta genelinde yeşil ve mavi tonlarında kıyafetler tercih ederek dengede kalmayı deneyimleyebiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (11 Ekim-17 Ekim)

Yeni haftada iç sesimizi dinleyerek kişisel gelişimimize yönelebilir, yeni bir eğitime başlayabiliriz. Bu haftanın enerjileri, sevgili Balıkların arasından başarılı şifacılar çıkarabilir, bunu göz ardı etmeyelim ve içimizdeki şifacıyı ortaya çıkarmaya niyet edelim. Kariyer statümüzde değişimler yaşayabilir, bol seyahatli bir hafta içinde olabiliriz. Yaşamımıza yeni insanlar almak için aceleci davranmayalım, unutmayalım gökyüzünde halen retro seyrine devam eden gezegenler var.

Alma-verme döngümüzü korumamız gereken bir dönem içinde olabiliriz. Yaşamımızda bize hizmet etmediğini düşündüğümüz her duygumuzdan ve eşyamızdan bu haftanın enerjileri ile kurtulmaya niyet edelim. Gökyüzü tarafından yeni başladığımız işlerimizde şanslı bir süreci deneyimleyebiliriz. Bu haftanın enerjilerinde tabiat anaya bir tohum hediye ederek, topraklanarak ve suyla bolca temas halinde olarak ruhsal sıkıntılarımızdan arınmayı deneyebiliriz.

Bonus: Ekim ayında burçları neler bekliyor?

 

Haftalık burç yorumları (11 Ekim-17 Ekim)
Önceki ve Sonraki
Haberler