EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Ağutos ayında burçları neler bekliyor?

Hızlı bir Ağustos ayına giriş yapıyoruz. Gökyüzünde ateş elementi oldukça yüksek. Dolayısıyla sıcaklara çok dikkat etmek, tedbiri elden bırakmamak lazım. 28 Temmuz’da Aslan burcunda gerçekleşen Yeniay etkisi, 12 Ağustos’ta Kova burcunda gerçekleşecek olan Kova Dolunayı’na kadar hayatlarımıza yenilikler getirecek. Ayrıca sürpriz gelişmelere çok açık bir Ağustos ayı yaşanacak gibi duruyor. Ağustos ayı; Jüpiter’in Koç burcunda gerilemeye başlamasıyla 24 Ekim tarihine kadar bizleri, özellikle inançlarımız ve fikirlerimiz konusunda daha çok sorgulatacak gibi duruyor. Mücadele etmemizi sağlayan Mars, 21 Ağustos tarihine kadar Boğa burcunda olacak ve bu tarih itibariyle İkizler burcuna geçiş yapacak. İkizler geçişi ile birlikte iletişim tarafımız hızlanacak, fiziksel olarak daha aksiyonu bol günler yaşayacağız. Maddi ve manevi değerlerimizi anlatan Venüs, 12 Ağustos tarihine kadar Yengeç burcunda ve bu tarih itibariyle Aslan burcuna geçecek. Duygusallığı bırakıp daha coşkulu hareket etmeye başlayacağız. Her türlü iletişim şeklimizi anlatan Merkür, 4 Ağustos itibariyle Aslan seyahatini bırakıp en sevdiği yer olan Başak burcuna geçecek. Bu demek oluyor ki hem zihinsel, hem de fiziksel olarak oldukça yoğun ve hareketli bir gündem bizleri bekliyor olacak. Diğer iki önemli gökyüzü olayı, 12 Ağustos 2022 tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay ve 27 Ağustos 2022 tarihinde Başak burcunda gerçekleşecek Yeniay…

profil
Astrolog Burcu Özen
01.08.2022
Ağutos ayında burçları neler bekliyor?

Sevgili Koçlar,

Ağustos ayında kendinizi sıkça, özellikle kişisel benliğinizde ve kimliğinizde yeni sorgulamalar yaparken bulabilirsiniz. Maddi değerler anlamında harcamalara dikkat etmekte fayda var. Gereksiz, ihtiyacınız olmayan şeyleri almamaya çalışın. Evinizin şeklini, hatta evinizi bile değiştirmeniz olası. Ailevi konular gündeminizi meşgul edecek gibi duruyor. Özellikle 12 Ağustos tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay ile birlikte sosyal çevrenizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Yeni gruplara katılabilir ve kolektif bir amaca hizmet etmeye başlayabilirsiniz. Bunun yanında artık size hizmet etmediğini düşündüğünüz bazı arkadaşlarınız ile yolarınızı ayırabilirsiniz. 27 Ağustos’ta Başak burcunda gerçekleşecek Yeniay, günlük hayat akışınızda bazı yeni fırsatlar yakalama şansı sunabilir. İş hayatınız ile ilgili birtakım yeni kararlar alabilirsiniz. Zihinsel ve fiziksel olarak çok yoğun günler yaşama olasılığınız yüksek, dolayısıyla dinlenmeye vakit ayırın ve sağlığınızı ihmal etmeyin. Güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle.


Sevgili Boğalar,

Önemli bir aya giriş yapıyorsunuz. Gerek iş, gerek özel hayatınızda bazı yeni kararlar alma olasılığınız yüksek. Özellikle bireyselliğiniz ve kendi kişisel gelişiminiz adına bazı yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Alacağınız kararlar, kadersel olarak önemli döngülere işaret ediyor. Ayrıca çocuklar, hobileriniz ve ilişkileriniz ile iglili bazı konular gündeminizi meşgul edecek gibi duruyor. Bazı Boğalar bizlere hamilelik haberi de verebilirler. 12 Ağustos tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay’ın etkisi ile yeni bir işe başlayabilir ya da kariyerinizde radikal karalar alıp hayatınızın yönünü değiştirebilirsiniz. Yine bazı Boğa burçları için uzun zamandan beri bekledikleri terfi gerçekleşebilir. 27 Ağustos’ta Başak burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte aşk kapınızı çalabilir. Uzun zamandır planladığınız bir hobi için artık adım atma vakti. Çocuklarınız ile ilgili bazı gelişmeler de yaşama olasılığınız yüksek. Özellikle onların eğitim hayatları ile ilgili birtakım yeni kararlar alabilirsiniz. Bu ay özellikle hem özel, hem de iş hayatınızda sakin olmanızı tavsiye ederim. Güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle.


Sevgili İkizler,

Ağustos ayı; özellikle yurt dışı, seyahatler, uluslararası ticaret, eğitimler, hukuki konular gibi alanlara dikkat çekiyor. Parasal konular ile ilgili yeni girişimlerinizden gelen karlılıklar söz konusu olabilir ya da uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediğiniz bir yatırımı gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal çevrenizi önemsemeniz gereken bir ay sevgili İkizler. Bilginiz olmayan konuları ya da arkanızdan yapılan dedikoduları fark edebilir, bazı arkadaş ya da gruplardan ayrılmak durumunda kalabilirsiniz; canınızı çok sıkmayın. Demek ki artık size iyi gelmiyorlar. 12 Ağustos tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay ile birlikte planladığınız seyahatlerde iptaller ya da ertelemeler gündeme gelebilir. Yine aldığınız bazı eğitimlere ara verme ihtiyacı duyabilirsiniz. Hukuki konular ile ilgili yine bazı gelişmeler yaşamanız olası. Uluslararası, ticaret, sosyal medya, e–ticaret ile ilgili yeni çalışmalar, önümüzdeki dönemde sizlere fayda sağlayabilir. 27 Ağustos’ta Başak burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte hem kariyerinizde, hem de ev hayatınızda bazı hareketlenmeler ve sürpriz değişiklikler yaşanması olası. Güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle.


Sevgili Yengeçler,

Ağustos ayı maddi–manevi değerler alanınıza ışık tutuyor. Bazı beklenmedik harcamalar gündeminize gelebilir, yeni yatırım fırsatları önünüze çıkabilir. Sağlığınız açısından özellikle mide, baldır, bel hassasiyeti olabilir; kontrollerinizi eksik etmeyin lütfen. Yeni gruplara ve yeni çevrelere dahil olma olasılığınız yüksek.  Bazı STK’lar ile özel çalışmalar yapmak için inisiyatifi ele alma fırsatları sunuyor gökyüzü bu ay sizlere sevgili Yengeçler. Yalnız çatışmalı ortamlarda çok kalmamanızı tavsiye ederim. Fiziksel olarak, görüntünüz ve imajınız ile ilgili bazı değişikliklere gidebilirsiniz; gökyüzü destek veriyor. Kariyer hayatınız ile ilgili bazı beklediğiniz yeniliklerde gecikmeler, ertelemeler olabilir ya da siz kariyeriniz ile ilgili yeni kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. İş değişikliği yaşanabilir mesela. 12 Ağustos tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay ile birlikte maddi değerlerinizi desteklemek adına kredi kullanımı yaşanabilir ya da aile ya da partneriniz tarafından bazı destekler görebilirsiniz. 27 Ağustos tarihinde Başak burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte yakın çevreniz ya da kardeşleriniz ile ilgili yeni gündemler yaşanabilir. Onların kararlarına destek vermek size iyi gelecek. Güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle.


Sevgili Aslanlar,

Bu ay sizin ayınız; özellikle 23 Ağustos tarihine kadar Güneş size doğru pırıl pırıl parlıyor. Ağustos ayı, kadersel temaları barındıran alanınıza ışık tutuyor. Yeni anlaşmalar, yeni sözleşmelere açık bir ay. Enerjiniz yükseliyor. Kendinizle ilgili çokça karar alacak gibi duruyorsunuz. Kariyeriniz ve ikili ilişkileriniz oldukça önem kazanacak. Ani, beklenmedik bir iş değişikliği ya da beklemediğiniz bir şekilde terfi almanız olası. İş hayatınızda olası sıra dışı yoğunluklar yorulmanıza sebep olabilir; kendinize vakit ayırmayı ihmal etmeyin. Yurt dışı seyahatlerde, eğitimler ile alakalı bazı aksaklıklar ya da ertelemeler olası. Yine hukuki bir konu hiç hesapta yokken gündeminizi meşgul edebilir. Bilinçaltınızda yeni farkındalıklar ya da bazı kişiler ile yüzleşmeler yaşamanız olası. Hislerinizin çokça yükseleceği bir ay sizleri bekliyor sevgili Aslanlar. 12 Ağustos tarihinde Kova Burcunda gerçekleşecek Dolunay; ikili ilişkiler, evlilikler ve ortaklık alanlarınıza dikkat çekiyor. Bazı sonlanmalar gündeme gelebilir. Bekar Aslanlar evlilik kararı alabilirler. 27 Ağustos tarihinde Başak burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte maddi–manevi değerlerinizde bazı yenilikler olacaktır. Sağlık açısında özellikle kalbinizi iyi koruyun ve tansiyonunuza dikkat edin. Güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle. 


Sevgili Başaklar,

Ağustos ayı özellikle bilinçaltınıza ışık tutuyor. Bazı spritüal çalışmalar yapmak ve yeni farkındalıklar kazanmak için mükemmel bir ay. Kendinizi çok içe çekmemeye ve olayları gereğinden fazla kafanıza takmamaya çalışın. Kadersel, güzel, yepyeni karşılaşmalar ve gelişmelere açık günler var önünüzde. Sosyal çevreniz ve gruplar içerinden oldukça keyifli zamanlar geçireceğiniz bir ay sevgili Başaklar. Uluslararası seyahatler ve yabancılarla ilgili sürpriz beklenmedik gelişmelere de açık bir dönem. Planlanan seyahat ve eğitimlerinizde ertelemeler ya da iptaller söz konusu olabilir. Herhangi bir yatırım yapma ya da bir kredi kullanma fikriniz var ise iki kere düşünüp öyle karar vermenizi tavsiye ederim. 12 Ağustos tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay ile birlikte günlük rutininizde bazı yoğunluklar yaşamanız olası. Astlar, üstler ve iş akışınızda bazı değişimler gerçekleşebilir. Kariyerinizde ikinci bir sorumluluk alma olasılığınız da olası. 27 Ağustos tarihinde Başak burcunda gerçekleşecek olan Yeniay ile birlikte yeni bir kimlik yaratacaksınız ve kendinizle ilgili yepyeni kararlar alacaksınız gibi duruyor. Güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle.


Sevgili Teraziler,  

Ağustos ayı sizler için özellikle sosyal çevre ve arkadaşlıklar anlamında şanslı bir ay olacağa benziyor. Özellikle bir sosyal sorumluluk projesinde görev alabilir ya da bir sivil toplum kuruluşunda gönüllü olarak çalışma kararı alabilirsiniz. Kariyeriniz ve maddi değerleriniz ile ilgili de şanslı bir ay. Uzun zamandan beri beklediğiniz bir terfi artık sonuçlanabilir. Yatırım gündeminizi meşgul edecek gibi duruyor sevgili Teraziler; ani bir karar ile bir kredi kullanıp bir araba ya da ev yatırımı gündeme gelebilir. İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklıklar anlamında bazı sorunlar ya da aksaklıklar söz konusu olabilir. Karar almadan önce iyice düşünmenizi ve sonrasında bir aksiyon almanızı tavsiye ederim. 12 Ağustos tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay; aşk, ilişkiler ve hobiler ile ilgili alanınıza dikkat çekiyor. Bu konular ile ilgili yeni kararlar alabilir ve bundan böyle hayatınızın yönünü değiştirebilirsiniz. 27 Ağustos tarihinde Başak burcunda gerçekleşecek Yeniay, önümüzdeki dönemde kadersel bazı temaları öne çıkartacak gibi duruyor. Güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle.


Sevgili Akrepler,  

Ağustos ayı sizler için önemli gelişmeleri vadediyor. Özellikle kariyerinizde yeni gelişmeler olası. Yeni bir işe başlayabilir ve yeni imzalar atabilirsiniz. Yine uzun zamandır beklediğiniz görev değişikliği kararı alınabilir. Seyahatler ve eğitimler anlamında çok güzel bir dönem sizi bekliyor sevgili Akrepler. Bu ay en zorlayıcı etkiler evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık alanlarınız. Bazı beklenmedik değişiklikler ve kararlar gündeminize gelebilir; sakin kalmakta fayda var. Yine günlük rutinlerinizde bazı aksaklıklar olası. Planlarınızın dışına çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Sağlık açısından kontrollerinizi yaptırmak güzel bir fikir olacaktır. Planlarınızın dışına çıkmak zorunda kalabilirsiniz. 12 Ağustos tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay ile birlikte yeni bir eve taşınmak durumunda kalabilir ya da tadilata başlayabilirsiniz. 27 Ağustos tarihinde Başak burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte daha sosyal ve daha keyifli zamanlar geçirmeniz olası. Yeni gruplara katılabilir, bazı yeni sosyal organizasyonlarda görev almaya karar verebilirsiniz. Güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle.


Sevgili Yaylar,  

Ağustos ayı sizler için özellikle uzak, yakın seyahatler, eğitimler, ticaret ve hukuksal anlamda güzel gelişmelerin olacağı bir alana dikkat çekiyor. Yeni bir eğitime başlama kararı alabilir ya da aniden bir yurt dışı seyahati gündeminize gelebilir. Yine uluslararası ticaret ile uğraşan Yaylar için yeni anlaşmalar ve sözleşmeler zamanı. Bu doğrultuda günlük iş akışınızda yoğunluk öne çıkıyor. Yine iş hayatınız ile ilgili beklenmedik, ani değişimler olabilir. Yepyeni bir işe başlayabilirsiniz. Ayrıca ani ve beklenmedik bir şekilde bir evcil hayvan da sahiplenebilirsiniz. Sağlık açısından boğaz bölgenize dikkat etmenizi tavsiye ederim. Aşk ve ilişkiler anlamında bazı yön değişikliklerine gidebilirsiniz sevgili Yaylar. Eğer ilişkinizde ters giden konular olduğunu düşünüyorsanız, fikirsel olarak tekrar üzerinden geçmek için tam da doğru zamanlar. Bunun yanında geçmişte bırakmak zorunda kaldığınız bir hobiye tekrar başlamak da güzel bir fikir olacaktır. Maddi değerleriniz ile ilgili olarak harcamalarınızı kontrol etmenizi tavsiye ederim. 12 Ağustos tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay ile birlikte kardeşler ve yakın çevreniz ile daha çok ilgilenmeniz gereken durumlar gündeme gelebilir. 27 Ağustos tarihinde Başak burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte de kariyerinizde yeni tohumlar ekecek ve yön değişikliğine gideceksiniz gibi duruyor. Güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle.


Sevgili Oğlaklar,  

Ağustos ayı maddi, manevi değerlerinizin olduğu alana işaret ediyor. Bazı yeni kazançlar elde edebilir ve yeni yatırımlar yapma fırsatları yakalayabilirsiniz. Özellikle bir kredi kullanımı olası. Evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklıklar anlamında şans sizden yana. Bekar Oğlaklar sürpriz bir şekilde evlilik kararı alabilirler. Aşk ve ilişkiler anlamında bazı sürpriz gelişmeler yaşanabilir, yeni beklenmedik kararlar alınabilir. Evli Oğlaklar için bir bebek haberi gündeme gelebilir. Ev ve aile hayatınızda da bazı değişiklikler olası. Mesela beklenmedik bir şekilde bir taşınma kararı alabilirsiniz. Yine ebeveynleriniz ile ekstra ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. 12 Ağustos tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay, maddi değerler anlamında dikkatli hareket etmenizi tavsiye ediyor. Beklenmedik harcamalara açık bir ay sevgili Oğlaklar. 27 Ağustos tarihinde Başak burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte yeni bir eğitime başlama kararı alabilir ya da uzak bir seyahate çıkabilirsiniz. Güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle.


Sevgili Kovalar,  

Ağustos ayı kendi kimliğiniz ile ilgili bazı yeni kararlar alacağınızı işaret ediyor. İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklıklar anlamında güzel bir ay sizleri bekliyor sevgili Kovalar. Bekar Kovalar sürpriz bir şekilde evlilik kararı alabilir ve ilk adımı atabilirler. Günlük rutin işlerinizde ve iş akışınızdaki sıkışıklık yerini sonunda rahatlamaya bırakacak gibi duruyor. Bazı inançlarınızda değişimler olacak ve bakış açınızı değiştirecek etkiler de olası. Bunun yanında evinizde birtakım değişikliklere gidebilir ve hatta bir anda, sürpriz bir şekilde taşınmanızda olası. 12 Ağustos tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay, yine ikili ilişkiler ve evlilik alanınıza dikkat çekiyor. Yeni kararlar gündeminizde olacak sevgili Kovalar. 27 Ağustos tarihinde Başak burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte krediler, borçlar, sigortalar gibi konular gündeminizi meşgul edecek gibi duruyor. Önümüzdeki dönem bazı para çıkışları da olası. Güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle.


Sevgili Balıklar,  

Ağustos ayı günlük iş akışınızın yoğunlaşacağına ve iş ortamında oluşabilecek bazı yeni organizasyon değişikliklerine dikkat çekiyor. Özellikle kalp sağlığınıza ve tansiyonunuza çok dikkat edin. Kontrollerinizi yaptırmak iyi bir fikir olacaktır. Aşk, ilişkiler ve çocuklar ile ilgili güzel sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Yepyeni bir hobiye başlama kararı alabilirsiniz. Özellikle yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile bu dönemde biraz daha ilgilenmenizde fayda olacaktır sevgili Balıklar. Maddi konular ile ilgili harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir ay sizleri bekliyor. Ayrıca bazı alacaklarınızda gecikmeler de olası. Güvenmeden borçlanmamaya dikkat edin derim. 12 Ağustos tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay, bilinçaltınıza ışık tutuyor. Yepyeni farkındalıklar geliştirmeniz olası. Kadersel temalar ön planda. 27 Ağustos tarihinde Başak burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte evlilik, ortaklık ve ikili ilişkilerinizde yenilenmeler olacaktır. Bekar Balıklar önümüzdeki dönemde sürpriz bir şekilde evlilik kararı alabilir, evli Balıklar evliliklerini bir bebek haberi ile taçlandırabilirler. Güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle.


Önceki ve Sonraki
Haberler