EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - MAKYAJ

Dior Forever rujlarını Natalie Portman ve Yara Shahidi tanıtıyor

Dior, nötr tonlardan parlak kırmızıya uzanan 22 farklı tonda rujdan oluşan Rouge Dior Forever koleksiyonu için hazırlanan kampanyada ünlü isimlerle çalıştı. Kampanyanın yüzü olarak iki ünlü kadın oyuncu Natalie Portman ile Yara Shahidi seçildi

Dior Forever rujlarını Natalie Portman ve Yara Shahidi tanıtıyor

Dior Makeup'ın simgesi olan Rouge Dior rujun yeni ürünü Rouge Dior Forever için hazırlanan yeni kampanyanın yıldızları ünlü oyuncular Natalie Portman ile Yara Shahidi oldu. Dior Makeup Kreatif ve İmaj Direktörü Peter Philips'in rehberliğinde hazırlanan yeni koleksiyon, kolay uygulamayı uzun süreli kullanımla birleştiriyor.

Arnaud Uyttenhove tarafından yönetilen ve Viviane Sassen’ın fotoğrafladığı kampanyanın görsel çekiminde Portman ve Shahidi, sürdükleri rujlarla aynı renkte uçuşan ipek elbiseler giydi.

16 saat kalıcılığı bulunan yeni Rouge Dior Forever ruj, 22 renkte hazırlanmış ve Dior'un patentli çiçek bilimi teknolojisi ile formüle edilmiş. Nötr doğal renklerden doygun kırmızılara kadar geniş bir renk yelpazesine sahip olan koleksiyonun yıldızı ise 999 Forever Dior parlak kırmızı ruj. Ruj, 999 ismini Christian Dior tarafından piyasaya sürülen 9 ve 99 numaralı ilk iki rujdan alıyor.

Koleksiyondaki, giysilerde ve ciltte hiç iz bırakmayan rujlar, yüzde 90 doğal kökenli bileşenler içeriyor. Bu bileşenler, dudakların doğal yumuşaklığından ödün vermeden rujların homojen bir renk ve yapışkanlığa sahip olmasını sağlıyor. Ücreti ise 42 dolar.

Önceki ve Sonraki
Haberler