EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - SAÇ

Yıpranmış saçlar için en iyi 15 bakım ürünü

İşlem gören, ihtiyacı olan bakımı ve nemi alamayan saç uçları kırılmaya mahkûm. Bazı hatalı uygulamalar nedeniyle saçlarımıza zarar verebiliyoruz. Düzenli kuaför randevuları ile kırıklardan kurtulmak kolay olsa da saçlarını uzun tutmak ve daima bakımlı görünmek isteyenler için yeni kırıkların oluşmasını engelleyecek en etkili 15 bakım ürününü bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
11.04.2019
Yıpranmış saçlar için en iyi 15 bakım ürünü

Islak ya da kuru saçlara uygulanabilen bu yağ, saç telleri tarafından hızla emiliyor ve içerdiği bambu özleriyle saçın yeniden yapılanmasını, yumuşamasını, kırık uçların giderilmesini ve parlak, pürüzsüz bir görünüme kavuşulmasını sağlıyor.


Şampuan sonrası uygulanan ürünler de yumuşak, dolgun ve bakımlı bir görünüm için önemli. Saçınızda 5-10 dakika beklettikten sonra durulayacağınız bu mucizevi saç kremi Ocean Silk teknolojisiyle yıpranmış ve yorgun saçları canlı ve bakımlı haline kavuşturuyor.


3-4 kere işlem görmüş, yıpranmış saçlara gözle görülür etki bırakan bu maske saç tellerinizi güçlendirerek kırıklardan ve bakımsız görünümden kurtulmanızı sağlıyor.


Durulanmayan bakım ürünlerinden biri olan Bumble and Bumble Repair Blow Dry, emildikten sonra saç telleri üzerinde bir katman oluşturarak ısıya karşı koruma sağlarken aynı zamanda kırık saç uçlarını iyileştiriyor ve yeniden yapılandırıyor.


Saç uçlarında mühür etkisi yaratan bu serum, pürüzsüz bir etki için birebir. Düzenli kullanımda saçta var olan kırıkları %80 azaltmayı vadederken aynı anda da kabaran ve elektriklenen saçları da yatıştırıyor.


Konsantre formüllü gece bakım maskeleriyle saçlarınızı uyurken de şımartabilirsiniz. Haftada 1-2 kere uygulayacağınız Sephora’nın Shea özlü bu maskesi kırık uçlara karşı birebir.


Marrakesh Let It Shine, kenevir ve argan yağı özü içeren özel formülü ile çok yönlü bir uygulama sağlar. Saça ferahlık ve parlaklık kazandırır. Mükemmel parlaklık etkisiyle Marrakesh Let It Shine saça son bir dokunuş verir. Fas’tan elde edilen besleyici ve güçlü bir karışım olan argan ve kenevir yağı saçın yapısını ve dokusunu belirgin bir şekilde güçlendirir.


Çok yıpranmış saçlar için yenileyici ve onarıcı saç bakım maskesidir. Saça canlılığını yeniden kazandırır. Saçların dökülmesine ve incelmesine neden olan hasarlardan onları korur. Saçlar kolay şekle girer ve taranır. Saça doğal ve sağlıklı görünümünü düzenli kullanım ile geri kazandırır. Daha yumuşak, hacimli, güçlü ve parlak saçlar için ideal bir saç bakım maskesidir.


Yeni Gliss Serum Deep Repair, içeriğindeki Amino-Protein-Serum formülü ile canlılığını yitirmiş ve yıpranmış saçları yaklaşık 1 hafta içerisinde tamamen yeniden yapılandırmak için saçın en derin tabakalarından başlayarak saçlara derinlemesine nüfuz eder. Bunun sonucunda saçlar ipeksi yumuşaklığa kavuşur ve fark edilir şekilde esneklik kazanır.


Yves Rocher Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Saç Yağı %99 oranında doğal bir içeriğe sahiptir. Organik Jojoba Yağı ile saçlarınızı derinlemesine beslerken dış etkenlere karşı korur. Formülünde bulunan Organik Babassu ve Güney Amerika Fındığı Yağı saçlarınızı yağlandırmadan onarır. Formülünde silikon bulunmayan ürün, saçlarınızı ağırlaştırmadan bakım yapar. Ürün saçlarınıza yapışmaz. Paraben ve renklendirici içermez. 


%98 doğal içeriğe sahip ürünün zengin formülünde, besleyici Organik Jojoba ve Organik Karite (Shea) Yağı bulunur. Bu bitkisel formül yıpranmış saçları derinlemesine besler ve dış etkenlere karşı korur. Saçlarınız onarılır, sağlıklı ve parlak görüntüsüne yeniden kavuşur. 


Roucou yağı ile zenginleştirilmiş olan bu ürün, her saç tipinde rahatlıkla kullanılabilen, tüm saç ve baş derisi ihtiyaçlarını karşılayan bir bakım yağı. Sıradışı yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Etkili bir düğüm çözücüdür ve uçuşmayı engellemeyi garanti eder. Yoğun bir antioksidandır ve serbest radikallere karşı etkilidir. Saçı ağırlaştırıp, aşağı çekmeden korur. Kurutma süresini kısaltır. Kalıntı bırakmaz.


Çok kuru ve kırılgan saçlara üstün yenileme sağlar. Lüks formülü güçlendirici mikra keratin ile besleyici frenk inciri yağını bir araya getirerek saçın lif tabakasını derinlemesine onarır. Saçlar canlanır, kırılmaya daha az yatkın hale gelir, pürüzsüz ve sağlıklı görünen bir parlaklık kazanır.


Kırık uçları onaran ve yeniden kırık oluşumunu önleyen yoğun kremsi serum. Kırık uçları önlemek, saça sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandırmak için ekstra bakım yapar. Kırık uç oluşumunu ve saç kırılmasını engellenmeye yardımcı olur. Saç uçlarını besler, yıpranmış ve kabarık saçları yeniden eski yumuşaklığına kavuşturur. Asi ve elektriklenen saçları rahatlatarak tarama kolaylığı sağlar.


Günlük veya haftalık bakım olarak rahatlıkla kullanılabilir. Kısa zamanda saçınızda fark edilir yumuşaklık, parlaklık ve canlılık sağlar. Organik yağ içerir. Saç ve saç derisini besler. Günlük bakım kremi olarak kullanılabilir. Saçın nem kaybı direncini arttırır. Kırılmaları önler. Saç uçlarını tedavi eder. 

Bonus: Hassas ciltler için bakım önerileri


Önceki ve Sonraki
Haberler