EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - PARFÜM

Off-White ilk güzellik koleksiyonunu çıkardı

Ünlü giyim markası Off-White, ilk kez bir güzellik koleksiyonu çıkardı. Paperwork adını taşıyan koleksiyonda; Virgil Abloh tarafından tanınmış parfümcülerle iş birliği içinde geliştirilmiş parfümler, yüz ve vücut boyaları ile ojeler yer alıyor

Off-White ilk güzellik koleksiyonunu çıkardı

ABD sokak giyim markası Off-White, ilk güzellik ürünleri koleksiyonu olan Paperwork’ü çıkardı. ‘Kendini ifade etmek için evrensel bir araç seti’ olması amaçlanan koleksiyon; her cinsiyetten, ırktan ve yaştan insana hitap ediyor.

Off-White'ın lansman koleksiyonu, beş duyumuzdan üçüne dokunan üç kategoriden oluşuyor: Parfüm, yüz ve vücut boyası ile oje.

Koleksiyonda yer alan ve ‘Solutions’ adı verilen parfümler, markanın geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden kurucusu Virgil Abloh tarafından, tanınmış parfümcülerle iş birliği içinde geliştirilmiş. 100 mililitrelik bir parfümün fiyatı ise 185 dolardan başlıyor.

Off-White ‘Paperwork’ güzellik koleksiyonu, 20 Nisan 2022'den itibaren markanın resmi web sitesinde ve belirli Off-White mağazalarında, ayrıca Farfetch, Browns, Violet Gray gibi uluslararası seçkin mağazalarda satışa sunuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler