EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (9 Mayıs-15 Mayıs)

Bizler ülkece anneliğin kutsallığını iyi biliriz. Topraktan geldik ve yine toprağa gideceğiz fakat toprağı işleyerek hayatta kalacağımızı en iyi bilen milletlerden biriyiz. Öyle ki boşuna ‘Vatan bizim anamız’ demiyoruz. Anneler Günü’nün kutsallığını korumak adına bu topraklara, Doğa Ana’mıza, doğamıza da bir armağan bırakalım bu günlerde. Astrolojik göstergelere göre Doğa Ana, önümüzdeki dört yıl boyunca zihnini bizimle paylaşmaya devam edecek. Doğanın zihnini bizimle paylaşması demek; artık onun gibi düşünmemiz, onun gibi hareket etmemiz gerek demek. Sizlere, 2020 yılında paylaştığım yazının şu satırlarını aynen aktarıyorum: ‘Eğer, doğaya saygı göstermeden attığımız adımlara devam edersek, önümüzdeki altı yıllık süreçte kıtlıkla mücadele edecek ve bazı toprak mahsullerinde zorluklar yaşayacağız. Yaşam çeşitliliğini tehdit eden mekanikleşmeyle uğraşmak zorunda kalacağız. Sentetik ürünler yemek, sentetik ürünler giymek, tüketmek zorunda kalacağız. Git gide robotlaşacak ve kendi öz benliğimizi kaybedeceğiz. Eğer bu uyum için önümüzdeki altı yıl boyunca savaşırsak, doğayla iç içe yeni bir insanlık ortaya çıkarabiliriz. Kendi kendine yeten akıllı sistemler üretebiliriz…’ Bu sefer toprağa değil, zihinlere fidan dikme vakti. Astrolojide Uranüs zihnimizi gösteriyor, Boğa da topraklarımızı. Uranüs’ün Boğa burcundaki transiti dört yıl daha devam edecek. O halde yeni bir orman yaratmak için fideleri zihnimize dikmeyi, yeniden kendimize hatırlatalım!

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
09.05.2022
Haftalık burç yorumları (9 Mayıs-15 Mayıs)

Yiyeceklerinizin doğal olmasına özen gösterin. Cüzdanlarınızda bir fide, tohum ya da çiçek sembolü taşıyın. Doğayla aidiyet kuracak eylemleriniz sizi maddi konularda güçlendirecek. Kazançlarınıza ve beslenme alışkanlıklarınıza hükmetmenize olanak tanıyacak.


Tecrübeleriniz sizi ileriye taşıyacak. Üzerinizde bir fide sembolü taşıyın, bir çiçek kolyesi takın. Evrenle uyumu yakaladığınız her anınızda içsel dinamizminiz motivasyonunuza katkı sağlayacak.


Doğaya bağış yapın, fidan ekimine yardımda bulunun. Doğaya armağan ettiğiniz tüm emeğiniz, size affetmekle ilgili sınavlarınızı atlatmanızda olanak tanıyacak. Arkanızdan dönen işlerle başa çıkabilmenizi, hastalıklarla mücadele edebilmenizi ve doğal şifa alanları bulmanızı sağlayacak.


Arkadaşlıklarınızı ve sosyal ilişkilerinizi güçlendirmek adına doğadan ilham alacak aktivitelerde bulunun. Organik yemek ve doğal beslenmeyle ilgili kendinizi bu dönem geliştirebilir ve elinizin değdiği ikramları sevdiklerinize sunabilirsiniz.


Statü, ün ve başarı adına doğaya dönün. Doğal renkler giyin, doğal ürünler kullanın ve bu adımlarınız herkesi doğaya dönmeleri için teşvik etsin. O zaman doğa sizi saygınlık ve itibar kazanma konusunda destekleyecek.


Yeteneklerinizi keşfetmek, adil bir dünyada hüküm sürmek için doğadan ilham alın. Her fırsatta doğal ve yeni keşifler yaratın hayatınızda. Başka kültürlere ait organik ürünler, kıyafetler sizi adalet ve yargı temalarında güçlendirecek.


Cüzdanınızda bir fide ya da tohum taşıyabilirsiniz. Yediğiniz meyvelerin çekirdeklerini tekrar doğaya kazandırmak konusunda öncülük edin. Başkalarını teşvik etmeniz, giderlerinizi kontrol etmenize olanak tanıyacak.


Sevdiklerinize ve sizin için değerli kişilere doğadan minik armağanlar bırakın. Onlar adına doğaya sağladığınız katkılar ilişkilerinizi düzenlemenize ve kendinizi ifade ettiğiniz alanlarda güçlenmenize olanak tanıyacak.


Doğaya ait sorumluluklar edinmeye çalışın. Her gün sulayacağınız bir fideyle başlangıç yapabilirsiniz. Hastalıklardan korunmak adına doğal şifa yöntemlerine yönelin ve zihninizi, bedeninizi, uyku düzeninizi doğanın ritmine göre ayarlayın.


Sevgi ve aşk enerjinizi canlandırmak için kırmızı kurdeleler kullanabilirsiniz. Evinizdeki çiçeklere, dallara kırmızı kurdele bağlayabilir, niyetlenebilirsiniz. Çocuklarınız adına, sevdikleriniz adına yine doğaya fide armağan edebilirsiniz.


Aile bağlarınızı ve aidiyet kurmak istediğiniz alanları güçlendirmek için doğayla uyumlanmayı deneyin. Evinizin bir bölümünü ufak bir bahçeye dönüştürebilir, renkli saksılar alabilir ve çiçeklerle donatabilirsiniz. Her emeğiniz aile bağlarınızı ve aidiyet kavramınızı güçlendirecek.


İletişiminizi, ifade şeklinizi ve kısa seyahatlerinizi keyifli hale getirmek için, işitmek istediklerinizi ve verilen sözleri yerine getiren kişilerle arkadaşlık ilişkilerinizi güçlendirmek için doğayla uyumlanmayı deneyin. Komşularınıza organik ürünler, taze fideler armağan edebilirsiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler