EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - MAKYAJ

En pratik ve etkili 6 kaş ürünü

Yüz ifadesine doğrudan etki eden kaş makyajında çok dikkatli olmalı ve doğru ürünleri kullanmalısınız. Kaş makyajı için en pratik ve etkili 6 ürünü sizin için seçtik!

profil
BT Ekip
02.07.2019
En pratik ve etkili 6 kaş ürünü

Özlem: Tek uygulamayla daha yoğun, gür ve dolu bir kaş görünümüne ulaşırken kaşlarını sabitlemek isteyenler Benefit'in bu hacim veren kaş maskarasını mutlaka denemeli. Kaşları 24 saat boyunca şekillendiren ve sabitleyen bu şeffaf jel, hem bakımlı hem de doğal görünüm sağlayan bir kaş maskarası. Üstelik şekil vermede de çok başarılı. Ayrıca kullanımı süper pratik. Daha iyi bir kaş ürünü kullanmadım şimdiye kadar doğrusu!


Özlem: Kaşları öne çıkaran aydınlatıcı uç ve belirginleştiren kaş kalemi High Contour Brow Artist’te bir araya geliyor. Kalem ucu kaşları belirginleştirip kaşlara şekil verirken, kaş altına uygulanan aydınlatıcı uç ise kalkık, kavisli kaş görünümü sağlıyor. Çok yumuşak bir kalem ve bana çok pigmentli geldi, bu yüzden dikkatli olmak gerekiyor. Aydınlatma kısmını da ben gayet sevdim. Kaş altıma, göz pınarlarıma, bazen göz kapağıma uyguluyorum, kaşları kalkık ve daha temiz gösteriyor.


Özlem: Browwauw içeriğindeki at kuyruğu bitkisi (kırkkilit otu) ve bal özü ile kaşlarınızın beslenmesine yardımcı olurken kaşlarınıza daha dolgun ve doğal görünüm vermek, aynı zamanda kaşları istenilen şekilde biçimlendirmek için tasarlanmış bir kaş ürünüdür. Kaş sabununu birkaç damla su ya da fix spreyle ıslatıp kaşlarımı yukarı doğru tarıyorum veeee tüm gün dik ve şekilli kaşlarla geziyorum. En güzel özelliği ise sabun içeriğinin besleyici maddeler olması. Normal sabunlar gibi zarar vermeyip tam tersine bakım yapıyor.
 


Özlem: Paradise Kaş Pomadı, üçgen fırçası ve özel pomad formülünün sunduğu özel teknolojiyle artırılabilir etki sağlıyor. Dilediğiniz gibi çarpıcı ve doğal görünümler elde etmenizi sağlayan formül, pratik uygulamasıyla sizi çok şaşırtacak! Gayet kalıcı, kızıllık barındırmıyor. İçinden çıkan fırçasını da beğendim. Fiyat, performans açısından gayet güzel bir ürün. 


Özlem: Ultra-ince uçlu bir kaş kalemi. Bende uzun süre silinmeden kalıyor. Kaş jeliyle sabitlemiyorum. Benefit’in fırçası ile daha sık, daha güzel dağıtılması sağlanıyor. Aynı zamanda çok ince ve zarif. Taşıması kolay, çok ince uçlu olmasından dolayı tercih ettiğim ve beğendiğim bir kaş ürünü. Bu ürünü kullandığımda kaşlarıma hep olumlu yorumlar alıyorum, kalıcılığı da güzel…


Özlem: Yeni nesil kaş kalemlerinden olan bu ürün, kesik ve yassı ucuyla kaş çerçevenizi kolayca belirginleştirirken tüy görünümünü taklit etmek ve boşlukları doldurmak için de ideal bir yapıya sahip.

Bonus: Hassas ciltler için bakım önerileri


Önceki ve Sonraki
Haberler