GÜZELLİK - MAKYAJ

Bu sezon kirpikler renkleniyor

Bu sezon rengarenk gözlere hazır mısınız? Birçok markanın çıkardığı renkli maskaralar 90’larda popüler olan renkli maskara trendini geri döndürüyor.

profil
BT Ekip
23.02.2018
Bu sezon kirpikler renkleniyor

Hala siyah ya da kahverengi maskara kullanıyorsanız bu yılın trendini kaçırıyorsunuz demektir. Havaların ısınmasını heyecanla beklerken yılın ilk sıcak tonları kirpiklere geliyor. Bu sezon birçok marka rengarenk maskaralarını tanıtıyor.

Kırmızıdan, altın sarısına, yeşilden maviye doğanın her tonu bu yeni maskaralarda yer alıyor.

Eğer yorgun görünümünüzü daha enerjik bir görünüme çevirmek istiyorsanız sarı renkte bir maskarayı, tüm dikkati gözlerinizde toplama istiyorsanız kırmızı ya da mavi renkte bir maskarayı tercih edebilirsiniz. Makyajınızda gözleriniz ön planda olacağı için dudaklarınızda nude tonlarından ruj tercih etmenizi tavsiye ederiz. Ela, kahve ve mavi gözlere ise yeşil renkte bir maskara çok yakışacaktır.

Her ne kadar size renk tavsiyeleri versek de dilediğiniz, ruh halinize göre bir ton seçmek en önemli önceliğiniz olsun. Hatta bir cesur adım daha atarak üst ve alt kirpiklerinizde farklı renkle kullanabilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz renkli maskara önerilerini yandaki galeride inceleyebilirsiniz. 

Önceki ve Sonraki
Haberler