EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - MAKYAJ

50 TL’nin altı en iyi 9 aydınlatıcı

Yazın aşık olduğumuz strobing etkili (aydınlatıcılı) makyajdan vazgeçemiyorsanız, bu haberimiz tam da sizin için. Kış aylarında yüzünüze canlılık ve parlaklık katacak bu ürünler pudra, likit ve kremsi yapıları ve farklı renkleriyle karşımıza çıkıyor. Pahalı markaların aydınlatıcı ürünlerine muadil gösterilen 50 TL’nin altı en iyi 9 aydınlatıcıyı gelin hep beraber inceleyelim.

profil
BT Ekip
25.11.2016
50 TL’nin altı en iyi 9 aydınlatıcı

Günlük makyajda oldukça doğal, yansımalı ve ıslak bitişi sevenler için kalem aydınlatıcılar pratik bir seçim oluyor. Yüz hatlarını ortaya çıkarmada yardımcı olan bu kalemler, simli aydınlatıcı sevmeyenler ya da ıslak görünümlü doğal bir aydınlık kazanmak isteyenler için çok kullanışlı. 

50 TL’nin altı en iyi 9 aydınlatıcı

Uygun fiyatlı markalar arasında en kaliteli ve severek kullanılan ürünlere sahip The Balm’ın Manizer aydınlatıcı koleksiyonu 3 farklı renk barındırıyor. Açık tenliler için pembe yansımaları olan Cindy Lou, buğday tenliler için altın yansımalı Mary Lou ve esmer tenliler ya da bronzer isteyenler için Betty Lou renkleri mevcut. Yüksek pigmentasyonuyla beğeni toplayan bu ürünler bizim de favorimiz.

50 TL’nin altı en iyi 9 aydınlatıcı

Benefit’in ünlü High Beam aydınlatıcısına muadil gösterilen bu ürün, likit formülüyle yüzle daha kolay bütünleşiyor ve aydınlık bir görünüm sağlıyor. Ambalaj olarak ojeyi andıran kabı ve fırçasıyla uygulamada makyaj severlere kolaylık sağlıyor.

50 TL’nin altı en iyi 9 aydınlatıcı

Kremden pudraya dönük formülü, yüzle buluştuğunda kremsi ürünün pudralaşmasını sağlıyor. Karma ve yağlı ciltlerin severek kullanabileceği Soo Glow, pudralaştığı için parlamış, yağlı cilt görünümünü ortadan kaldırıyor. Altın ve pembe ışıltılı seçenekleri olan bu aydınlatıcıyı parmağınızla uygulayıp süngerle yedirebilirsiniz.

50 TL’nin altı en iyi 9 aydınlatıcı

Honey Bronze aydınlatıcı preslenmiş kubbe şeklinde, kremsi bir yapıya sahip. Yüze hafif bir bronzluk katan bu krem aydınlatıcı, “güneş öpmüş” efektini vermede oldukça başarılı. Az ıslaklık ve doğal yansıma kazandırarak yüzün istenen noktalarını öne çıkaran aydınlatıcı en doğal sonucu makyaj süngeriyle uygulandığında veriyor.

50 TL’nin altı en iyi 9 aydınlatıcı

Işığı yakalayan kristalleriyle kusurların ciltteki görünümünü azaltan bu ürün likit kıvamda olduğu için elle ya da fırçayla uygulanabilir. Doğal ve içten parlayan bir aydınlık sunan aydınlatıcıyı günlük makyajlarınızda fondötenin üzerine veya fondötenle karıştırarak uygulayabilirsiniz.

50 TL’nin altı en iyi 9 aydınlatıcı

Benefit’in Watts Up aydınlatıcısına en yakın uygun fiyatlı alternatif olan bu ürün stick yapısıyla sürümü kolaylaştırıyor ve cildinizin kendi doğal ışıltısı gibi duruyor. En çok sevilen rengi “01 Bright Gold” olan bu ürün şampanya tonuyla birçok tene uyum sağlıyor. Ürün, nemli bir süngerle uygulandığında en doğal sonucu verirken ciltte kuruma ya da aşırı parlamaya yol açmıyor. 

50 TL’nin altı en iyi 9 aydınlatıcı

Sunbeam ve Gleam renkleriyle 2 farklı seçenek sunan bu aydınlatıcı, yoğun bir parlaklık sunduğu için özel gün makyajlarında severek kullanılabilir. Likit formülü sebebiyle cilt tarafından kolayca emilen ve kat kat bir görünüme neden olmayan bu aydınlatıcıyı fondöteninizle karıştırdığınızda strobing efektli makyaj elde edebilirsiniz. 

50 TL’nin altı en iyi 9 aydınlatıcı

Uygun fiyatlı alternatif bir aydınlatıcı arıyorsanız, bu ürün tam sizin için. Pembe ve sarı alt tonlu ciltler için 2 seçenek sunan ürün, cilde yoğun bir ışıltı sağlıyor. Pudra yapısı sebebiyle yağlı ciltlerin daha çok seveceği aydınlatıcılar arasında Catrice High Glow, nemli bir süngerle uygulanırsa ciltte simli görüntüye neden olmuyor. 

50 TL’nin altı en iyi 9 aydınlatıcı
Önceki ve Sonraki
Haberler